Cien

Ár:   599 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Peppertree, az összetevőket feltöltötte: Neyerdua, Módosítva: 2019. szeptember 9.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajápolók

Intenzív regenerálás egészen a hajszálak belsejéig. 2 perces hatóidő.

Schmetterling

2019. december 1.

Annyira nem voltam tőle elájulva, a hajbalzsam sokkal jobb szerintem. Elneheziti a hajam, olyan viaszos érzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Sisszy

2019. január 19.

Nagyon megszerettem ezt a hajmaszkot. Külön szeretem benne, hogy csak 2 percig kell fenthagyni (ki szeret 20-30 percet egy hajpakolással szórakozni?), amíg lezuhanyzom ez addig teszi is a dolgát. Fantasztikus illata van, sokáig érződik is a hajon, egyszerűen imádom. Nekem sajnos könnyen zsírosodó hajam van, de ez a hajmaszk nem zsírosítja és nem nehezíti el. Miután lemostam, a hajam puha és könnyen kifésülhető lesz. Ár-érték arányban verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 19.

Gizimester

2018. november 13.

Ez egy csodaszer! Hátközépig érő erősen szőkített és igénybe vett hajamra használom minden hajmosásnál. Könnyen kifésülhető és puha lesz tőle, az amúgy száraz hajam. Mindig van itthon, szuper hogy ilyen olcsó, és csak pár percig kell fent hagyni. Ha lehetne 10 csillagot adnék. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

IdunLilith

2018. július 15.

Sajnos eléggé zsírosodik tőle a hajam, de tényleg puhítja. Egyszer vevős volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

Sajnos eléggé zsírosodik tőle a hajam, de tényleg puhítja. Egyszer vevős volt.

Kicsijó

2018. március 17.

nagyon meglepődtem,hogy mennyire jó. Először balzsamra kentem,de akkor soknak éreztem már a hajamon azt a sok kencét így kipróbáltam balzsam helyett és naagyon bevált! a hajam és én is imádjuk. Illata és állaga is nagyon jó,egyedül a tubussal van bajom,mert vizes kézzel néha maga a pokol kinyomni belőle a krémet! Nagyon szép selymes lesz tőle a hajam és ha kivasalom is tovább tart az egyenesség benne. ha elfogy tuti újra veszem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 17.

Dea

2018. március 1.

Sokkal jobb,mint a balzsam,még egy hét után is puha tőle a hajam, újravenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

Sokkal jobb,mint a balzsam,még egy hét után is puha tőle a hajam, újravenném :)

e

2017. május 22.

Ár érték arányban szuper de még a schwarzkopf professional bc család ( amit amugy használok) nem nagyon sokkal van felette. Természetesen nem egy professzionalis termék, de a drogérias felhozatallal összehasonlitva megállja a helyét nagyon is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Hidratálók: Dimethiconol, Hydrolyzed Keratin
Vitaminok: Panthenol