Cien

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cintialaura, az összetevőket feltöltötte: tomkogy, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Lótuszvirág-kivonatot tartalmazó formulája eltávolítja a szemkörnyékről a sminket, anélkül, hogy zsíros filmréteget hagyna a bőrön. A vízálló szempillaspirált is kíméletesen távolítja el. Dermatológiailag és optikailag tesztelt.

Viky0123

2020. február 8.

Gondoltam egynek jó lesz, úgyis ritkán használok vízálló sminket... Tegnap este kipróbáltam. Utána órákon át homályosan láttam, és szó szerint folyt a könnyem.
Gondoltam reggelre elmúlik, de ma is ugyanúgy könnyezek, még mindig homályosan látok, de mellé váladékozik is a szemem, tehát lett egy frankó kötőhártya-gyulladásom. Kidobom a francba, hihetetlen...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

felicitas

2020. január 24.

Ha láttam volna a véleményeket, nem veszem meg. Leszedi a sminket, de könnyezzek egész éjjel, meg még másnap is. Enyhe égő érzés kíséretében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 24.

minus8

2020. január 12.

Sminkes ajánlásra, szép összetevők és az ár miatt próbáltam ki. Sminket sem maradéktalanul szedi le, de ezzel még nem lenne akkora gond. Órákkal később is csípi a szemem és vörös lett tőle, valamint az olajos állag miatt nem látok sminklemosás után rendesen. Azt hiszem kuka lesz sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

zsjudit

2019. október 19.

Eddig bevált, de néha csípi a szememet. Zavaró az olajos állag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Eddig bevált, de néha csípi a szememet. Zavaró az olajos állag.

Nyuszacs

2019. augusztus 29.

Én csak a számra használom a folyékony matt rúzsok leszedéséhez, amivel a micellás víz sem boldogul. Erre tökéletes. Pillanatok alatt levisz mindent.
Mivel nagyon érzékeny a szemem, a cucc egyik komponense pedig durván kék színű, ezért nem mertem szemfestéklemosóként kipróbálni. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

jujitanti

2019. augusztus 7.

Árához képest nem rossz, de nekem is az a bajom, mint az előttem íróknak: nem tökéletesen szedi le és olajos a tekintetem utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Csipetke

2019. július 14.

Sajnos a kukába landolt. A szememről nem tudtam lemosni vele a sminkem. Mert nem láttam utána. Szépen leszedte mikor próbálkoztam vele de sajnos a szemem nem bírta az olajos állagot. Volt mikor vörös szemekkel ébredtem miatta. A csomagolással sem voltam megelégedve. Olyan volt mintha a kupakja nem zárt volna rendesen. Őt tuti nem raktam volna be a neszeszerembe utazáshoz. Nekem sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

brigiis

2019. június 12.

Először jónak gondoltam, de pár használat után rájöttem, hogy ha a szememről mosom le a sminket, akkor belefolyik és az olaj egy réteget képez a szememen, ami miatt percekig nem látok csak homályosan. A kiszerelése jó lenne utazáshoz, csakhogy nem csukódik rendesen a kupak, így ha fejre fordul, akkor kifolyik. A sminket egyébként egészen jól lehozza, de az, hogy a szememnek ilyen traumát okoz nem igazán megbocsájtható. Nem venném újra az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Bee028

2019. június 12.

Én ezt kifejezetten utáltam, egyszer vettem csak belőle, de azt sem használtam el. A cien zöld flakonos szemfestéklemosóját nagyon szerettem, de azt sajnos már nem találom semelyik boltban, ahelyett vettem meg ezt. A csomagolása nem jó, hiába rázom fel a terméket borzasztóan olajos lesz tőle mindenem amit utálok. Leszedni ugyan leszedi a sminket, de nyögvenyelősen, az elődje pillanatok alatt leszedte. Most a cien micellás vizet használom és az sokkal jobban megéri mert nem sokkal drágább, de sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

Bubucim

2019. június 5.

Nekem az egyetlen problémám vele, hogy a flakonja vlm miatt nem záródik rendesen. Utazáshoz éppen ezért nem megfelelő. Ár-érték arányban az egyik legjobb. Dörzsölés nélkül lehozza a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Szintetikus színező anyag. (Lila)