Cien

Ár:   399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cintialaura, az összetevőket feltöltötte: tomkogy, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Lótuszvirág-kivonatot tartalmazó formulája eltávolítja a szemkörnyékről a sminket, anélkül, hogy zsíros filmréteget hagyna a bőrön. A vízálló szempillaspirált is kíméletesen távolítja el. Dermatológiailag és optikailag tesztelt.

eprecske1988

2020. október 1.

Viszonylag könnyen leszedi a vízálló spirált és a matt tartós ajakrúzst. Ha szembe megy valóban kellemetlen érzés. 300 Ft-ért meglepően olcsó, viszont érzékeny szeműeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

ludmilla

2020. augusztus 25.

Ez az a termék, amit sürgősen vissza kellene hívnia a gyártónak. A homályos látáson kívül nekem másnapra bedagad a szemem. Úgy vegyétek meg...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Bonnieoo7

2020. június 15.

Jaj ez 1 ballépés - nem is tudom mire számítottam ennyi pénzért?! Gondoltam olyan szép színe van és viszonylag csinos a külcsín, nem tűnik gagyinak... csak ami benne van! A vízálló sminket egyébként eltávolítja, csak az a néhány mellékhatás zavaró!
Nem lehet rendesen rápattintani a kupakot, ami ha jól sejtem az olaj avasodását fogja előidézni, de azt én már nem várom meg, mert kidobom! Homályos látás, bevérzett szemek (másnapra helyrejött), de akkoris ilyesztő! Pedig csak keveset öntöttem a vattakorongra, de ígyis jól kitolt velem minden alkalommal amikor próbálkoztam vele.😐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 15.

Viky0123

2020. február 8.

Gondoltam egynek jó lesz, úgyis ritkán használok vízálló sminket... Tegnap este kipróbáltam. Utána órákon át homályosan láttam, és szó szerint folyt a könnyem.
Gondoltam reggelre elmúlik, de ma is ugyanúgy könnyezek, még mindig homályosan látok, de mellé váladékozik is a szemem, tehát lett egy frankó kötőhártya-gyulladásom. Kidobom a francba, hihetetlen...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

felicitas

2020. január 24.

Ha láttam volna a véleményeket, nem veszem meg. Leszedi a sminket, de könnyezzek egész éjjel, meg még másnap is. Enyhe égő érzés kíséretében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 24.

minus8

2020. január 12.

Sminkes ajánlásra, szép összetevők és az ár miatt próbáltam ki. Sminket sem maradéktalanul szedi le, de ezzel még nem lenne akkora gond. Órákkal később is csípi a szemem és vörös lett tőle, valamint az olajos állag miatt nem látok sminklemosás után rendesen. Azt hiszem kuka lesz sajnos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

zsjudit

2019. október 19.

Eddig bevált, de néha csípi a szememet. Zavaró az olajos állag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 19.

Eddig bevált, de néha csípi a szememet. Zavaró az olajos állag.

Nyuszacs

2019. augusztus 29.

Én csak a számra használom a folyékony matt rúzsok leszedéséhez, amivel a micellás víz sem boldogul. Erre tökéletes. Pillanatok alatt levisz mindent.
Mivel nagyon érzékeny a szemem, a cucc egyik komponense pedig durván kék színű, ezért nem mertem szemfestéklemosóként kipróbálni. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

jujitanti

2019. augusztus 7.

Árához képest nem rossz, de nekem is az a bajom, mint az előttem íróknak: nem tökéletesen szedi le és olajos a tekintetem utána.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

Csipetke

2019. július 14.

Sajnos a kukába landolt. A szememről nem tudtam lemosni vele a sminkem. Mert nem láttam utána. Szépen leszedte mikor próbálkoztam vele de sajnos a szemem nem bírta az olajos állagot. Volt mikor vörös szemekkel ébredtem miatta. A csomagolással sem voltam megelégedve. Olyan volt mintha a kupakja nem zárt volna rendesen. Őt tuti nem raktam volna be a neszeszerembe utazáshoz. Nekem sajnos nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Szintetikus színező anyag. (Lila)