Cien

Ár:   450 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2017. június 9.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Kézkrém Q10-el, E vitaminnal és UV filterrel.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Anita1978

2021. április 7.

Ára 350 Ft, es egy jo nagy adagot kapunk érte. Gyorsan beszivodik, pedig jo sokat teszek a kezemre naponta pakolásként.Imádom az illatát...naptejes. :) Nekem elég a hidratálása.Extrém száraz bőrre ez lehet kevés.Nem hiszem, h tobbet tud mas ilyen áru kezkrem, tobbet viszont nekem nem ér.
Ps: gyenge marciusi napon az arcomra kentem az Spf10 miatt, mert nincs még idei naptejem.Nem pirult le az arcom 3 napos húsvéti kis napozástól-persze nyáron nem ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 7.

Bzsuzsi0128

2021. február 13.

Naptej vagy napozóspray illata van, a nyarat idézi emiatt. Kellemes, gyorsan beszívódó,.jól hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

fioretta

2021. január 3.

2020. szeptember 17: Elégedett vagyok vele, gyorsan beszívódik, bársonyos-puha érzetet ad, jól hidratál. Az illata is kellemes, enyhén naptejes beütésű.

Update: A tubus sokáig kitart, így az ősz végi-tél eleji időszakban is ezt használtam még. Sajnos a hidegben kirepedt kezekre már nem volt elég, napi többszöri kenegetés mellett is száraz maradt a bőr. Emiatt nem szeretném lecsillagozni, normál-kicsit száraz bőrre, a nyári-kora őszi időszakban tökéletes volt, és ilyen árban nem igazán lehet ennél többet várni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

Jelizz

2021. január 1.

Jo az illta es olcso. De nem lesz a kedvencem. Nem hidratal szinte semmit, hagy egy zsiros zavaro reteget a kezeimen valoszinuleg fenyvedo miatt, ettol fuggetlenul tobbi Cien kezkrem jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 1.

bernadettu

2020. június 9.

Elhasználtam egy tubussal, nekem jobban tetszett mint az SOS vagy a kamillás kézkrémjük, hagyott egy zsírosabb réteget a kezemen, így olyankor használtam, amikor volt időm arra várni, hogy beszívódjon, valószínű többet nyomtam a kelleténél, és így is több hidratálásra lett volna szükségem, mint amit nyújtott.
Gyakran újra kellett kenni, ha szükségem lenne egy olcsó kézkrémre akkor újravenném, de inkább mást vettem helyette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

Kayla

2020. március 15.

Pozitívumok:
-Nagyon jó árban van.
-Van benne fényvédő (bár elég kevéske, de több a semminél).
-Jó illata van (vagyis szerintem, mert biztos többen nem szeretik az ehhez hasonlóakat: a legtöbb Q10-et tartalmazó krém általában hasonló, de emellett naptejes és érett, elegánsabb illat, mégsem tolakodóan erős).
-Gyorsan beszívódik.

Negatívum:
-Általában nem túl száraz a kezem, de télen ki szokott repedezni - pechemre pont ekkor vettem, így nem lett róla túl jó véleményem a hatásával kapcsolatban. Szerintem inkább normál bőrtípushoz való krém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 15.

Pozitívumok:
-Nagyon jó árban van.
-Van benne fényvédő (bár elég kevéske, de több a semminél).
-Gyorsan beszívódik.

Negatívum:

KEAnna

2019. november 13.

Munkahelyre vettem, mindennapi használatra. Gyors választás volt, így sajnos nem szagoltam meg.. nekem kicsit öreges. Viszonylag hamar felszívódik.
Minőségre, ár-értékre viszont elégedett vagyok vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 13.

Minőségre, ár-értékre viszont elégedett vagyok vele.

tsolya

2019. augusztus 9.

Átlagos. Mindennapos használatra nem rossz, de szárazabb kezekre tényleg kevés. Árban szuper. Az illata nekem kellemes, naptejes, kifejezetten a nyárra emlékeztet. Plusz pont, hogy nem hagy zsíros utóérzetet, és relatív hamar beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Solya30

2019. február 11.

Nagyon szeretem! Kellemes illatú, állagú, elég hamar beszívódik. A hatása megfelelő, de ha nagyon száraz a kezem zsírosabb krém kell. Mindennapokra kiváló, ár-érték aránya miatt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

tyukanyo

2019. január 31.

Átlagos kézkrém, normál bőrt karban tartja. Az extrán száraz kezekre viszont nem elég. Az illata nagyon furi de nekem tetszett :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.