Cien

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Sandraa, Módosítva: 2015. április 24.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

Mercury91

2021. február 16.

Jó sampon, a Cien minden korpásodás elleni samponja nagyon hatásos, a férjemnek van korpás haja, néha eltűnik, néha visszajön, ha visszajön, mindig valamelyik Cien-t vesszük, első alkalommal leviszi a korpát. Nem is értem, hogy a drága, korpásodás elleni samponok miért nem működnek ilyen jól, ha ez a nevetségesen olcsó és kiadós mennyiségű sampon így teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Bzsuzsi0128

2021. február 13.

Úgy tűnik, hogy a Cien korpás hajra való termékei nagyon jók, ez és a Classic változat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

Lolychan

2020. július 26.

Kellemes citrusos illata van. Jól habzik, de sajnos a hajmosást nem tudtam kitolni vele, ugyanúgy zsírosodott és korpásodott sajnos. :/ Viszont a legolcsóbb samponok közé tartozik és kárt sem okozott, ezért 3*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

NikolettEke

2019. március 28.

nekem nagyon konnyen korpasodik a hajam igy keresnem kellet egy sampont ami ezt megszünteti.
elso latasra egy átlagos sampon, aztan kibontottam.. illata és a szine pont olyan, mint a head&shoulders-é (csak árban kedvezőbb változat) és kb ugyanarra a problémára fejlesztették ki.
nekem bevalt, es csak ajanlani tudom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 28.

nekem bevalt, es csak ajanlani tudom

drebeka

2018. december 2.

Head&Shoulders sampont akartam venni a Lidl-ben, de megláttam ezt jóval alacsonyabb áron, így esett a választás erre a termékre. Elsőre nem rossz, nagyon jó az illata, intenzív, de nem tolakodó. Jól habzik, nem is kell túl sok belőle, még az én dús hajamra sem. Hasonló, mint a Head&Shoulders citromos, de jóval olcsóbb. Nem tudom, hogy mi történt most a hajammal, de itt-ott találkozom korpával, és eléggé gyorsan is zsírosodik. Megfelelő ápolás (balzsam, olaj) mellett nagyon megéri megvenni ezt a sampont. 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 2.

Witchvortex

2018. augusztus 27.

Nekem nem vált be, csak rontott a könnyen zsirosodó hajamon és még korpásabb lett tőle a fejbőröm.
Festett hajra egyáltalán nem ajánlom, mert a benne lévő citrom kiszívta a hajamat. Viszont pont emiatt ajánlom olyanoknak, akik szeretnék a hajszínüket halványítani :) .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Nika123

2018. augusztus 5.

Illata nagyon finom. Kevés mennyiség elég a vállamig érő hajamra. 2-3 naponta mostam a hajam de most már 3-4 naponta. Nekem sokáig elég .
Újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Újravevős.

lha

2018. június 23.

Évszak váltásnák szokott átmenetileg korpásodni a hajam. Próbáltam már egy csomó “csodaszert”, egyik drágább mint a másik és semmi hatás. Impulzív vásárlás alapján került be a kosárba, hogy elég olcsó ahhoz hogy próbát tegyek vele, max ha nem jó, akkor a férjemnél landol. Első próba: kevesebb korpa és tök jó illat. Talán kicsit sprődebb a hajam tőle, de van balzsam. Második próba: eltűnt a korpa, marha jó az illata és persze balzsamozni kell. Szóval nekem bevált, marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

panka987

2018. március 22.

Újra fogom venni, ez biztos. Azért 4 csillag, mert önmagában nem a legjobb zsírosság ellen, de ha használok mellé teafaolajos sampont, ennek a kettőnek a kombinácója eddig a legjobb számomra. Az illata tényleg sokáig tart, pedig ezzel mosom először, nagyon jó a hajam tapintása, ez nagyon tetszik, nincs korpa. Hétfőn este mostam, edzeni is voltam, most csütörtök van, de ma még szárazsampon nélkül is simán kimennék az utcára, ezt a teafaolajos önmagában nem tudta ilyen sok napon keresztül, még ha plusz egy napot is nyertem, de akkor is megéri + 400 Ft-ért még egy sampon, úgyhogy azt hiszem, tényleg megtaláltam a legjobb kombinációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

gombirenn

2017. augusztus 23.

Könnyen zsírosodó és korpás a hajam, igaz a zsírosodáson nem sokat segített de a korpát teljesen eltüntette és ez volt a lényeg nálam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Illóolaj, melyet a Cymbopogon schoenanthus füvek (más néven indiai citromfű, tevefű) gőzdesztillációjával nyernek ki. Citromos illata miatt főleg illatanyagként használják, de tonikok adalékanyagaként használatos. Antibakteriális és gombaellenes tulajdonságai miatt olajosabb bőrtípusokra szánt termékekben is gyakori összetevő. Egyeseknél kiválthat bőrirritációt, különösen azoknál, akiknél citromfű allergia áll fenn.