Cien

Ár:   369 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: boree, Módosítva: 2017. június 20.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

mzsuzs91

2018. február 18.

Eddig már Fructiset, Nizoralt és Neutrogena T-gelt is használtam, de semmi sem enyhítette a viszketést. Most először mostam ezzel és már most alig viszket, eddig nagyon ígéretes. Később még írok róla . 🙂

Update: A viszketést megszűntette, de sajnos zsírosítja a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

Update: A viszketést megszűntette, de sajnos zsírosítja a hajam.

Vicus

2017. december 3.

Semmi hatást nem vettem észre, szerintem nem csinált semmit a korpámmal. Mondjuk nekem száraz, irritált fejbőr miatt alakult ki, és ezeket a részeket csak még jobban kiszárította. Szóval erre nem vált be, de más típusú korpára lehet, hogy jó. Árban nagyon jó, szóval egy próbát megér, és a hajamat sem szárította ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

incifinci28

2017. július 31.

itteni vélemények és végső elkeseredés miatt vettem meg, a korpásodásban nem tudom mennyire segített mert más termékekkel együtt használtam, de mint hajmosás hát... olyan, mint ha valami réteget hagyott volna a hajamon, nem éreztem annyira tisztának és hamarabb zsírosodott, mint más samponoknál. ára kedvező de hatása nálam nem volt nyerő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

AnnamariaGalik

2017. június 14.

Azt adja, amit ígér, s mindezidáig az első olyan sampon, ami már első-második látásra is csökkenti a korpát, rendszeres használat mellett pedig képes teljesen eltüntetni. Nagyon elégedett vagyok vele, pedig nem egy nagy márkás valami, és ár-érték arányban talán a legjobb, amivel találkoztam.
Aki makacs korpával küzd, az mindenképpen tegyen vele egy próbát, bármelyik LIDL-ben azonnal beszerezhető. Nem habzik agyon és két mogyorónyi mennyiséget is nagyszerűen el lehet osztatni a fejbőrön (félhosszú hajam van).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 14.

naesz91

2016. július 28.

I-MÁ-DOM! A bőröm száraz, érzékeny és ekcémás. A fejbőröm is tök kényes, szinte minden sampontól viszket vagy korpásodik. Amitől nem, attól meg zsírosodik. Kivéve ha ezt használom! :D Nem egész hosszra használom, mert a hajam vége száraz, csak a tövére, de a hajam is és a fejbőröm is imádja. Meg a pénztárcám is :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

valaholmessze

2016. március 24.

Én komolyan nem akarom elhinni, hogy ilyen létezik! A föld összes samponját kipróbáltuk már a barátom korpás hajára, és ez mentett meg minket. Rohamozza meg mindenki Lidl-et, én azt mondom! :D Egy próbát megér :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.