Cien

Ár:   €1.29   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: bszcs17, Módosítva: 2017. március 29.

Ár:   €1.29
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

Mercury91

2021. február 16.

Magasan a legjobb, leghatásosabb korpásodás elleni sampon. 1 (!) használattal megszünteti a korpát minden esetben, amikor előjön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Bettany5

2021. február 15.

Imádom.10 csepp teafaolajjal gazdagítottam....Dús,fényes a hajam éa kitart 3 napig...Szuper ez a sampon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Bzsuzsi0128

2021. február 13.

Lányom hajáról 2 mosás ezzel teljesen eltüntette a korpát, drágább termékek haszontalanok voltak ehhez képest. Verhetetlen ár/érték arány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

Poptie

2021. február 9.

Tegnap vettem 549 Ft-ért, azonnal kipróbáltam. Finom illatú, szépen tisztít, és már az első felvitelnél habzik. Kicsi is elég belőle, mert a hajon megtöbbszörözi a térfogatát. A hajam is szépen csillog tőle. Teljesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

Sica

2021. február 3.

Kedves wannabeflo! Köszönöm! Ma én is hozzájutottam újra! :)

Megszünt ez a sampon? Kivonták a forgalomból. Nemrég kezdtem el használni, és nagyon bevált. Most mentem volna újravenni, de már nem látni a polcokon. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 3.

Kedves wannabeflo! Köszönöm! Ma én is hozzájutottam újra! :)

wannabeflo

2021. január 31.

En ma próbálom ki, csinálok updatet. Nekem seborreas a fejbőröm :( kedves utolsó, Sica, lehet kapni, 1 hete se vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

Judy1

2020. december 1.

A legjobban bevált samponom korpa ellen, messze veri a drágább termékeket.
Már teljesen el voltam keseredve, mert nem működött egy sampon sem a korpás hajamra, és az itteni vélemények alapján gondoltam, hogy adok neki egy esélyt. Bevált! Már pár használat után szépen letisztította a fejbőrömet és a zsírosodást is kissé karban tartja. Több, mint egy éve csak ezt használom, és nem tért vissza a korpa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 1.

A legjobban bevált samponom korpa ellen, messze veri a drágább termékeket.

Vikkkinca

2020. november 5.

Nagggyon veri a túl-árazott,túl-reklámozott korpásodás elleni samponokat! a zsíros,és a száraz korpával is elbánik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 5.

Miliana

2020. szeptember 20.

Az a helyzet, hogy kínomban vettem meg, gondoltam 400 Ft-ért nem kár, ha nem ér semmit. Na ehhez képest első alkalommal levitte a korpát a fejemről, szóval le a kalappal! Ezzel az apró szemű, száraz korpával küzdöttem, nem brutális állapotban, de azért pont megfelelően idegesítő volt a helyzet... Egyébként nem csak ezt használom, és a teljes hajhosszomra nem is szoktam levinni, azért nem egy minőségi darab, de amit ígér, azt maximálisan teljesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Mia0602

2020. május 9.

Április 10.

399forint. !!!!
Nem akartam elhinni, hogy bármire is jó lesz. De ennyiért kár lett volna kihagyni.
ELSŐ BENYOMÁS:
Száraz korpával kűzdök időnként, semmi nem használt. Nem cifrázom a dolgot.
Első mosás után kb. 95%-a eltűnt.
EZ CSODASZER!!!

Május

Mégegyszer hajat mostam ezzel a samponnal és visszatértem a normál samponomhoz.
A fejbőröm azóta rendben van. Nincs szárazság, korpa, viszketés.
Nagyon sokat szenvedtem száraz korpával, minden csak ideiglenesen működött. Olcsótol a drágáig sokmindent próbáltam de a megoldás ez a sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 9.

Április 10.

399forint. !!!!
ELSŐ BENYOMÁS:
Száraz korpával kűzdök időnként, semmi nem használt. Nem cifrázom a dolgot.
Első mosás után kb. 95%-a eltűnt.
EZ CSODASZER!!!

Május

Mégegyszer hajat mostam ezzel a samponnal és visszatértem a normál samponomhoz.
A fejbőröm azóta rendben van. Nincs szárazság, korpa, viszketés.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.