Cien

Ár:   €1.29   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: bszcs17, Módosítva: 2021. november 2.

Ár:   €1.29
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

AKiss

2022. január 26.

Ha a legújabb samponszerzeményem korpás fejbőrt eredményez, ez vmennyire helyre teszi.
Nem szünteti meg teljesen, de jobb az URIAGE és a DERCOS korpásodás elleni samponoknál is.
Viszont arra nekem sem volt jó, hogy tartósan ezzel mossak hajat, mert a korpa ugyanúgy eluralkodik.
Arra jó, hogy ha már tarthatatlan a helyzet, akkor ez letisztítja elég jól a korpától a fejbőrt, de a következő hajmosásnál már inkább olyan sampon kell, ami hidratálja a fejbőrt.
Alkalmanként kis ideig hasznosnak tud bizonyulni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 26.

Alkalmanként kis ideig hasznosnak tud bizonyulni.

Heroina

2021. november 27.

Sokági head and shoulderst használtam, de egy idő után elkezdett viszketni a fejbőröm, egyszer próbaképpen levettem a polcról, és teszi a dolgát, az illata is kellemes, a korpásodás ellen hatékony, és nem viszketek tőle, az ára pedig ajándék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 27.

asdf27

2021. május 31.

sajnos nem segített, max 1-2 mosás erejéig.
a NATURLAND szalicilsavjából teszek bele 1-2 cseppet, így megszűnt a korpa és az irritáció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 31.

sajnos nem segített, max 1-2 mosás erejéig.

Mia0602

2021. április 4.

2020.Április 10.

399forint. !!!!
Nem akartam elhinni, hogy bármire is jó lesz. De ennyiért kár lett volna kihagyni.
ELSŐ BENYOMÁS:
Száraz korpával kűzdök időnként, semmi nem használt. Nem cifrázom a dolgot.
Első mosás után kb. 95%-a eltűnt.
EZ CSODASZER!!!

2020.Május

Mégegyszer hajat mostam ezzel a samponnal és visszatértem a normál samponomhoz.
A fejbőröm azóta rendben van. Nincs szárazság, korpa, viszketés.
Nagyon sokat szenvedtem száraz korpával, minden csak ideiglenesen működött. Olcsótol a drágáig sokmindent próbáltam de a megoldás ez a sampon.

2021. Április

Az egy év alatt sokmindent megtudtam a fejbőrömröl, a száraz korpáról ami ősztöl tavaszig tart fűtésszezonban és a hideg-meleg váltakozástól jelentkezik. Sajnos ez a sampon sem nyújtott hosszú távú megoldást a problémámra. Mivel tavasszal kezdtem használni azt hittem ez oldotta meg a problémám, de sajnos nem. A fejbőrszárazság és a vele járó korpa ősszel újra előjött. Ez persze nem a termék hibája, de csodát mégse tett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 4.

2020.Április 10.

399forint. !!!!
ELSŐ BENYOMÁS:
Száraz korpával kűzdök időnként, semmi nem használt. Nem cifrázom a dolgot.
Első mosás után kb. 95%-a eltűnt.
EZ CSODASZER!!!

2020.Május

Mégegyszer hajat mostam ezzel a samponnal és visszatértem a normál samponomhoz.
A fejbőröm azóta rendben van. Nincs szárazság, korpa, viszketés.

2021. Április

Mercury91

2021. február 16.

Magasan a legjobb, leghatásosabb korpásodás elleni sampon. 1 (!) használattal megszünteti a korpát minden esetben, amikor előjön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 16.

Bettany5

2021. február 15.

Imádom.10 csepp teafaolajjal gazdagítottam....Dús,fényes a hajam éa kitart 3 napig...Szuper ez a sampon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Bzsuzsi0128

2021. február 13.

Lányom hajáról 2 mosás ezzel teljesen eltüntette a korpát, drágább termékek haszontalanok voltak ehhez képest. Verhetetlen ár/érték arány.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

Poptie

2021. február 9.

Tegnap vettem 549 Ft-ért, azonnal kipróbáltam. Finom illatú, szépen tisztít, és már az első felvitelnél habzik. Kicsi is elég belőle, mert a hajon megtöbbszörözi a térfogatát. A hajam is szépen csillog tőle. Teljesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

Sica

2021. február 3.

Kedves wannabeflo! Köszönöm! Ma én is hozzájutottam újra! :)

Megszünt ez a sampon? Kivonták a forgalomból. Nemrég kezdtem el használni, és nagyon bevált. Most mentem volna újravenni, de már nem látni a polcokon. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 3.

Kedves wannabeflo! Köszönöm! Ma én is hozzájutottam újra! :)

wannabeflo

2021. január 31.

En ma próbálom ki, csinálok updatet. Nekem seborreas a fejbőröm :( kedves utolsó, Sica, lehet kapni, 1 hete se vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Dimethiconol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.