Cien

Ár:   319 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: mse02, Módosítva: 2016. február 4.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek

katalinmester13

2019. szeptember 3.

Eleinte nem tetszett. Az előző krémemhez képest nagyon könnyed semmiségnek tűnt. De valahogy mégis meggyőzött arról, hogy jó kis kézkrém ez. Pont attól, hogy ilyen fimom állagú, nem zsíros krém. Tökéletes munkahelyi kézkrém. Teljesen felszívódik pillanatok alatt. Még a második adag is, ha egy nem lenne elég. Nem kell várni, hogy megfoghassak valamit. Azonnal mehet a munka tovább. Nem ragad, nem zsíroz össze semmit. Nagyon száraz bőrre valószínűleg kevés. Én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

infinitypurple

2019. augusztus 20.

Ez a termék számomra egy csoda! Egy barátnőmnél próbáltam ki, de én is megvettem, annyira le nyűgözött. Nagyon finom, kellemes illata van, az állaga kissé vizes, de pont ezért szeretem. Gyorsan felszívódik, nem zsíros, ár/érték arányban szuperül teljesít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Jelizz

2019. augusztus 16.

Nagyon jo az illata eros noies, kar h nincs ilyesmi parfumm. nem hidratal jol, kenegetem kenegetem de nincs ertelme :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

vikiz20

2019. június 12.

Az illata egyszerűen fantasztikus, igaz a hidratalasa elég gyenge, de az illata tényleg kárpótol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 12.

Naspoja

2019. május 27.

Könnyű kis kézkrém, elegáns illata van és egészen jól hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Könnyű kis kézkrém, elegáns illata van és egészen jól hidratál.

Kriszta46

2019. május 14.

Ár-érték arányban magasabb a legjobb. De talán dupla ennyiért is megérné az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 14.

VGaba

2019. március 26.

Tetszik az illata, bár sem az, sem a hidratáló hatása nem elég tartós számomra. Többször kenegetem vele a kezem napközben. Bár pozitívum, hogy gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzést, nem ragacsos mint sok más kézkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

babydream

2019. február 9.

Ez egy szuper termék. Ez az első kézkrémem, amitől nem vörösödik ki a kezem a krémezés után, még a nagy hidegben is szép, hamvas a kézbőröm. Nagyon finom az illata, szép a csomagolása és nagyon gyorsan beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 9.

dorakrem

2019. január 26.

Egyik legjobb kézkrémem ami tartós és fantasztikus az illata. Gyorsan beszívódik és nem ragad, amit egyszerűen utálok,, mert általában reggel indulás előtt a kézkrémezés az utolsó művelet. Megéri az árát, szeretem, újra vásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

NOrsi95

2019. január 25.

Ár-érték arányban az egyik legjobb kézkrém. Nagyon finom az illata, fél pillanat alatt beszívódik, és nagyon jól hidratál. Fantasztikus krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.