Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Emci, Módosítva: 2016. október 3.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Samponok

AnnaR

2020. július 7.

Bár leváltani nem fogom miatta a kedvenc, Baleás samponomat, de nem rossz annyira :)
Sima sampon, semmi extra nincs benne. Nem szárítja a hajat, nem csinál vele semmit "csak " megtisztítja. De ez ma már nagy teljesítmény egy sampontól. Vannak olyan, ennél jóval drágább termékek, amik még erre sem képesek. Valahogy mégis kicsit kevés. De ha épp nagyon kell egy sampon jó áron, akkor talán erre esik majd legközelebb a választásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Doori61

2020. június 1.

Én nem tudtam eldönteni, hogy álmodom vagy nem. Lehet túlzásnak tűnik, de ár-érték arányban ennél jobb sampont a 20 évem alatt nem találtam még. Volt már a Syosstól kezdve a Garnierig minden létező hidratáló, megújító, aranyárban lévő, de ez a kis csodaszer simán felér azokhoz.
- Nem nehezít, sőt, annyira szép, rugalmas esése lesz tőle a hajamnak.
- Nagyon jól habzik! Kétszer samponozok hajmosásnál, de szerintem egy is bőven elég lenne ezzel.
- Nagyon-nagyon jól tisztít, mintha egyensúlyozná a fejbőrt, nem zsírosít és korpám sem lesz tőle.
Az egyedüli hátrány az illat, mert nem tartós egy picit sem, de mindent összevetve, légyszi Lidl, ezt ne vonjátok ki soha a forgalomból! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

- Nem nehezít, sőt, annyira szép, rugalmas esése lesz tőle a hajamnak.

kisizé

2020. március 31.

Beleszerettem az illatába! Ugyan nem fűztem hozzá nagy reményeket, elvégre egy nagyon olcsó samponról van szó, de nagyon kellemes csalódás! Puha lesz tőle a hajam, sőt, ami még jobb: az egyébként nagyon gyorsan zsírosodó hajam (1-2 naponta kellett hajat mosnom) ezzel sokat javult, akár 3 napig is kibírja mosás nélkül, pedig ez elvileg pont egy mindennapos sampon. Szóval nekem nagyon bevált sok szempontból, biztos hogy újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 31.

anitaweber1991

2019. október 23.

Anno a Rossmann-ba lehetett kapni egy barackos sampont, ami isteni volt a hajamra, de azt sajnos kivonták a forgalomból! Nagyon örültem mikor rátaláltam a Lidl-ben erre a samponra, mivel ugyanazt nyújtja, mint anno az a Rossmann-os! Abszolút kedvenc és újravevős! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Szilvimoncsi

2019. február 16.

Már rengeteg drága sampont kipróbáltam. Szinte az összes ismertebb, felkapottabb márkától próbáltam ki samponokat. Egyik sem volt annyira jó mint ez. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Mesike91

2018. június 20.

Legjobb! Illata isteni, tisztít, és nagyon gazdaságos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Legjobb! Illata isteni, tisztít, és nagyon gazdaságos!

Anita1978

2018. március 21.

Szeretem, mert 2 naponta szeretek hajat mosni...azaz inkabb muszaj.Igy kimelo sampon szukseges.Ez fini illatu, masnap is erzodik, selymes puha a hajam, konnyen kifesulheto...minden tekintetben elegdett vagyok vele, super ar/ertek arany.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

ivaxont2

2016. augusztus 11.

Egyszerű kis sampon, kellemes illattal. Csodákat nem kell várni tőle, a hajam szárítás után kellemesen puha es csillogó volt, es ez igy elegendő is :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Hidratálók: Propylene Glycol, Niacinamide, Ethoxydiglycol, Butylene Glycol, Prunus Persica Juice, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Ascorbic Acid

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology