Cien

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: loverknock, Módosítva: 2019. november 29.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Gyorsan beszívódik és segíti a bőr regenerációs képességét. Minősített natúrkozmetikum, kizárólag természetes illatanyagokat tartalmaz. Nem tartalmaz színezéket, szilikont és ásványi olaj alapú összetevőket. Dermatológiailag igazoltan bőrbarát.

Dori1976

2020. június 15.

Nagyon meg vagyok elégedve vele. Az illata nagyon jó, könnyen beszívódik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 15.

Nagyon meg vagyok elégedve vele. Az illata nagyon jó, könnyen beszívódik.

Qwerty

2019. december 1.

Szép összetevők, megvettem. Aztán az első kenésnél rájöttem, hogy lehetett volna annyi eszem, hogy nem teszem. Főleg növényi olajakból áll, hatása rajtam egy az egyben megegyezik az Alverde Naturschön kézkrémével, vagyis semmit nem csinál. Igaz pont fele áron teszi ugyanezt és ez legalább nem büdös, merthogy semmi illata nincs.
Próbáltam nedves kézen is, a tenyeremet olyan mazsolává aszalta, mintha órákig áztam volna vízben, rettentő rossz érzés volt. Száraz kézen nincs ilyen probléma, a bőrt puhítja, de hidratáló hatását nem tapasztaltam. A pókhálósan ráncos, száraz kezeimen semmit nem javított.
Elkenegetem, de csak azért, hogy ne két pont ugyanolyan krémet kerülgessek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 1.

Elkenegetem, de csak azért, hogy ne két pont ugyanolyan krémet kerülgessek.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Lycium Chinense Fruit Extract, Ubiquinone, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

A kínai ördögcérna gyümölcsének a kivonata. A kínai ördögcérnát a hagyományos kínai orvoslásban használják. Aminosavakat, vitaminokat, ásványi anyagokat tartalmaz, és a béta-karotin egyik leggazdagabb forrása a növényvilágban. A kivonatnak antioxidáns hatása van a bőrre.