Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zolabori, Módosítva: 2014. november 6.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajápolók

Ápolja és védi a festett és színezett hajat

sailorluna

2019. január 29.

régebben használtam párszor vendégségben, magamtól sosem vettem volna meg. egészen jó balzsam, sokkal rosszabbra számítottam. finom volt az illata, és szép lett tőle a hajam. kellemes csalódás volt, de az összetevői azért lehettek volna szebbek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

black_cico

2014. május 15.

felbuzdulva a száraz hajra való testvérén, ezt is megvettem, gondoltam a másik bevált és hát rám férne egy kis spórolás, mert már "betegesen" sokat költök kozmetikumokra, így mivel ez csak 300 forint, jó tervnek tűnt.. nem akartam ugyanolyat venni, egyrészt szeretek próbálgatni, másrészt éppen hajfestés után voltam, de most jön a DE!
bár ugyanaz az állag, mint a másiknak és ennek is ugyanolyan (másabb, de) kellemes illata van, valahogy a hatás mégsem olyan jó.. nem zsírosít, nem tesz rosszat a hajammal, amúgy sem rosszabb, mint a többi agyon reklámozott "csoda", de valahogy nem igazán táplálja a hajam és nem tudom utána kifésülni, csak ha kitépem, pedig a balzsam elsőként erre szolgálna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

tuce95

2014. március 23.

3 csillagnál semmiképpen sem több. Nem szárítja a hajat, de nem is ápolja. Nekem egyáltalán nem vált be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 23.

narancsdzsem

2013. szeptember 27.

Feltűnően puhává varázsolja a hajat! Megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Feltűnően puhává varázsolja a hajat! Megéri!

Gwendoline

2013. február 13.

Szerintem ugyan olyan, mint bármelyik balzsam! Egy balzsamtól mi az elvárás? Hogy a hajat megpuhítsa és ne legyen gubancos, ki lehessen fésülni. Én csak a hajvégeimre teszek, de tökéletesen megfelel a célnak, azaz ki tudom fésülni a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

Timejja

2012. november 23.

Nem lenne rossz termék, mert puhává, könnyen kifésülhetővé teszi a hajat. Viszont negatívuma az, hogy tipikus egynapos balzsam, a második, harmadik napon a hajam úgy néz ki mint amit hetek óta nem mostam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 23.

Alice83

2012. szeptember 14.

Én is jónak találom,nem csodaszer de olcsó!! (lilát használtam!!)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 14.

Én is jónak találom,nem csodaszer de olcsó!! (lilát használtam!!)

Hibiszkusz

2012. szeptember 13.

Nagy adag elég olcsón. Puhává és könnyen kifésülhetővé tette a gubancos hajamat, de sajnos hamar zsírosodott tőle. Az illata nem volt ugyan rossz, de egy idő után nagyon meguntam.
Valamiért nem tudtam megbarátkozni ezzel a balzsammal, nem venném újra, pedig az igazsághoz hozzá tartozik, hogy nem rosszabb mint néhány agyonreklámozott vicik-vacak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 13.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol