Cien

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jujo, Módosítva: 2019. augusztus 27.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ápolja a durva, igénybevett hajat. Könnyebben fésülhető és láthatóan egészségesebb haj.

PAncsi79

2014. szeptember 4.

Az itteni vélemények alapján szereztem be, bár alapvetően nem szeretek élelmiszerüzletben kencét vásárolni.
Nem rossz, puha tőle a hajam, az ára igen kedvező, de én nem érzem olyan kiemelkedően jónak ezt a balzsamot. Inkább átlagos, talán az átlagosnál egy hajszálnyit jobb.
Szívems zerint 3,5-et adnék neki

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Szívems zerint 3,5-et adnék neki

ilka95

2014. szeptember 3.

A legjobb balzsam amit valaha használtam ! mindez 300 Ft-ért :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

A legjobb balzsam amit valaha használtam ! mindez 300 Ft-ért :DD

marta.kisasszony

2014. augusztus 25.

A zoldet vett meg. Ar-ertek aranyban a legjobb balzsam, amit valaha hasznaltam. Allag, illat, hatas is tokeletes, nem "nyalja" le a hajam, suru, ezert keves is eleg belole. Mivel vekonyszalu, szalkasodasra hajlamos hajam van, jo nehany balzsamot kiprobaltam es ezen kivul meg a Syoss volume teljesitett ilyen jol. A Cien viszont az ara miatt verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 25.

Rony

2014. július 29.

Nekem nagyon bevált. Szeretem, mert a sűrű állaga miatt elég kevés kell belőle, és az ára is szuper (299 Ft 300 ml)
Az illata kellemes, nem hivalkodó, nem túl erős.
Az én hajammal remekül együtt működik, nagyon szép puha és fényes lesz tőle a hajam.
Nekem zsírosodásra hajlamos hajam van, aminek a vége száraz, de nem zsírosítja, nem nehezíti el a hajam.
Szerintem ennyi pénzért egy próbát mindenképpen megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

Az illata kellemes, nem hivalkodó, nem túl erős.
Szerintem ennyi pénzért egy próbát mindenképpen megér.

Csirip74

2014. július 9.

Pozitív: selymes, jó tapintású lesz tőle a hajam, már az első használatkor éreztem, hogy orvosolja a szárazságot. Hamarosan elfogy és nem veszem újra. Negatívum: hamar zsírosodik tőle a hajam és szerintem emiatt kezdett el hullani. Nem nagyon, csak minden mosáskor pár szállal több van a kádban mint amit megszoktam. Kár érte, pedig jó áron van és kellemes illatú/textúrájú balzsam. Ezért csak kettes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 9.

minionfan

2014. június 18.

Ez a balzsam egy csodaszer.én most nyáron kezdtem el használni, és 2 alkalom után annyira fényes és puha lett tôle a hajam. 300 ft a lidl-ben. Nekem bevállt.;)
Update: kb 2 hónapig használtam és véget ért a szerelem. Nem azért mert ne lenne egy jó kis balzsam, de van nála jobb is.Most a garnier fructis goodbye damage termékcsaládot használom és higgyetek nekem hogy nagyon jók. Most mindenhol ezt reklámozom, mert ez egy csoda. Próbáljátok ki!;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 18.

black_cico

2014. május 15.

az itteni vélemények alapján vettem meg és azért, mert az ugyanilyen 2 in 1 samponját használom, amiről igen jó véleménnyel vagyok..
ezt eddig 2x használtam, de nem vagyok sajnos elájulva, igazából nem zsírosít, jó sűrű, az illata finom, könnyen kiöblíthető, nem jobb és rosszabb, mint a drága márkás balzsamok, pakolások, instant hajcsodák, de valahogy az én (vasalástól megsínylett) száraz végű hajamnak kevéske, több ápolásra és hidratálásra számítottam, kicsit kócos is lett tőle a hajam, hát még próbálkozom vele, nagyon remélem, h leszünk még jóba talán.

update: és jóba is lettünk, kis szünetet tartottam vele, aztán megint előkaptam, mikor a többi kencém elfogyott és láss csodát működött, persze így sem azt mondom, hogy csodaszer, de azt amit egy balzsamtól el lehet várni azt teljesítette és hát vicc áron van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

fomnaba

2013. november 20.

A kedvenc balzsamom, szinte pakolás, nagyon-nagyon jóóóóó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 20.

A kedvenc balzsamom, szinte pakolás, nagyon-nagyon jóóóóó.

tamasbobe47

2013. szeptember 29.

Nagyon sokáig ezt használtam és nagyon jó,csak jót tett a hajammal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

Nagyon sokáig ezt használtam és nagyon jó,csak jót tett a hajammal.

Moncica

2013. szeptember 5.

Hihetetlen az itteni vélemények hatására vettem meg és nem bántam meg, simán lekorozi a drágább termékeket, hihetetlen puha lett a hajam tole. IMÁDOM! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 5.

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol
Vitaminok: Panthenol