Cien

Ár:   200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mse02, Módosítva: 2020. július 29.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mély pórus tisztító, normál és kombinált bőrre. Az ásványi anyagokban gazdag agyag segít elnyelni a felesleges faggyút, így ellensúlyozza a fényes és matt arcbőrt. A nyugtató formula cinkkel, varázsmogyoróval és allantoinnal nyugtatja a bőrt.

Bonnieoo7

2020. június 18.

A mai napon használtam először ezt a maszkot, s meg kell mondjam, hogy az itteni jó vélemények alapján esett rá a választásom. Nem csalódtam, pedig tartottam tőle, hogy majd jól kiszárítja az arcbőrömet. Direkt úgy időzítettem, hogy a napok óta kissé gyulladt, pattanásos bőrömre ki tudjam próbálni. Alapból is zsíros, mitesszeres, de most különösen problémás ezen a héten. Remélem holnapra normalizálja, mert most jelenleg kellemes, nem csípte, diszkrét illatú, jobbnak érzem, mint a gránátalmásat. Vettem még egy q10-es típusút is, azt máskor fogom alkalmazni, mondjuk mikor megviselt a bőröm. Egyelőre tetszik, összezárta a pórusaimat, puha, nem feszül, megnyugodott. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

brigi50c

2020. április 26.

Sokadjára veszem újra, mert ez az egyetlen olyan arcmaszk, ami TÉNYLEG tisztít és lehúzza a gyulladt pattanásokat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

DinaSch

2019. november 26.

Nincs még egy tasakos arcmaszk,amit ennyiszer újravettem mint ez!
Mikor hirtelen előbújik pár patti,akkor szoktam teljes arcra feltenni.Reggelre szépen lehúzza őket.
Kellemes az illata,és a viselése is,mivel egy krémes maszk,ami ráadásul mattít is.Plusz nevetségesen olcsó,a hatásához képest.
imádom♡

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Nincs még egy tasakos arcmaszk,amit ennyiszer újravettem mint ez!
imádom♡

BogcaaKiss

2019. október 8.

Nagyon szeretem hogy ilyen krémes, nem kövesedik rá az arcomra, és gyengéden le lehet mosni. Használat után nem szárad ki a bőröm, viszont mattít. Szerintem nagyon király, egyik kedvenc tisztító maszkom, amit száraz és érzékeny bőrrel is lehet használni. Újraveszem mindenképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

katalinmester13

2019. szeptember 12.

Kellemes illatú és állagú, szép zöldes-kékes színű. Nem tudom, miért vettem, hisz most egész jó a bőröm pattanás és zsírosság ügyileg. Valamit akartam magamnak csak úgy. Három alkalomra volt elég a két tasakocska tartalma. Kicsit csípett, de kellemesen. Teljesen nem száradt meg, ragadós lett. Nedves vattakoronggal szoktam az ilyen lemosható maszkokat eltávolítani, majd jöhet egy könnyed arcmosás. Így nem kell elhasználnom a család elől az összes meleg vizet. Szépen tisztít, zsírtalanít. Lemosása után is úgy érzem, mintha dolgozna. Világosabbnak tűnik tőle a bőröm. Jó kis maszk ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

doraspill

2019. május 8.

Engem mart, ègetett egy kicsit, de azert kivàrtam az eloirt hatoidot. Hosszan tarto hatàst nem gyakorolt a boromre, de hasznàlat utàn làthatoan elhalvànyodtak a porusaim. Nem csodaszer ès nem biztos hogy ujra veszem majd, de vègulis egyszer jo volt kiprobàlni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 8.

Niphredil

2018. december 12.

A csomagja már kissé megújult, de a tartalom és a név is maradt, itt kissé vegyes értékeléseket kapott, de mivel akciós volt, vettem egyet próbára és lám-lám...nekem nem csíp, nem éget, meleg , de nem kellemetlen érzést okoz egy-két percig utána semmi, nem pirosodok ki, nem irritál, pedig sajnos extra érzékeny, neurodermitiszes a bőröm. Viszont már egy alkalom után észrevettem a javulást a bőrömön, kisebb, tisztább pórusok, egységesebb, simább nyugodtabb bőr. Vettem újra és újra, betáraztam. Heti 1x használom, nem vettem észre, hogy szárítana, utána nagyon puha a bőröm. Megérdemli az öt csillagot, évek óta nem használtam maszkot, mert egyiknél se tapasztaltam semmiféle hatást, de ez az egyetlen kivétel, örülök, hogy kipróbáltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

pattelin

2018. május 31.

1x próbáltam, de azt hiszem nem kísérletezek vele többet! Csíp, éget, mar! Még lemosás után is! Azt se mondanám, hogy szép puha lett tőle a bőröm! Inkább piros! Nem vállt be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 31.

VivienV

2018. május 14.

Sokkal jobb, mint az ugyanennyi pénzért kapható dm-es társa. Frissnek, üdének tisztábbnak éreztem utána a bőröm. Heti kétszer tuti használom. Már ha tudok venni, mert bizony nagyon fogy az üzletekben, vagy egyáltalán nincs :'(. De imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 14.

tamara428

2018. április 9.

Teljesen elégedett vagyok vele. A rosaceás arcom nem vörösödik ki tőle, szépen eltünteti a felesleges hámsejteket, és valamennyire segít a mitesszereimen is. Már többször megvettem, mert olcsó és szerintem jó. Spórolni is lehet vele, mert egy tasaknyi adag elég két alkalomra is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 9.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol