Cien

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sziluetta, Módosítva: 2020. augusztus 27.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Testápolók

Napozás után használható gél. Akár 24 órás hidratációt is biztosít, nyugtatja és semylmessé teszi a bőrt. A gél könnyen eloszlik a bőrön és gyorsan beszívódik anélkül, hogy zsíros nyomot hagyna.

Viki4444

2021. február 18.

Soha többé nem veszek ilyet. Annyira ragad miután felkenem, hogy borzasztó. Kb 20-30 perc múlva múlik csak el nagyjából a ragadós érzés. Tényleg jól hűsít és enyhíti a napozás utáni viszketést is, de mindent elront ezzel a ragadással. Nekünk nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 18.

sziluetta

2020. augusztus 18.

Nyaraláson vettem, mert az aloe vera gél, amit vittem elfogyott és szörnyen leégtem a strandon, így kellett valami gyors segítség. Alapvetően tényleg nyugtat valamennyire, a bőrpírt nem húzza le, picit hűsít, gyorssegélynek megfelelő. Igazából meglepődtem, amikor láttam, hogy az aloe előtt szerepel az összetevő listán mint az alkohol, mert ahhoz képest én hosszútávon nagyon szárító hatásúnak találtam. Textúráját tekintve ragacsos felkenés után, hagy egy vékony réteget, ami nem szívódik be teljesen később sem. Alapvetően nem rossz, de nem is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 18.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Vitaminok: Panthenol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.