Cien

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lidl   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 26.

Lelőhely:   Lidl
Kategória:   Testápolók

Intenzív, 24 órás hidratálást nyújt, hűsíti és nyugtatja a napnak kitett bőrt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Bubucim

2020. július 13.

Sajnos kuka lesz belőle. Ragad, nem enyhíti a bőrpírt, és ami engem személyesen zavar: a barack illat. Bánom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

tbanett

2019. szeptember 6.

Mi Cipruson vettük meg, miután szénné égtünk a strandon. Az illata még a fiúknak is tetszett, nagyon finom barackos. Könnyen kenhető, könnyen beszívódik, hűsít és ami a legfontosabb, másnapra nagyon szépen megnyugtatta és bebarnította a bőrünket. Itthon vettem még egyet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

violakulcsar

2019. augusztus 12.

Finom, barack illatú testápoló. A bőrön egy kicsit ragacsos finisht hagy maga után, de jól hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Nicole97

2018. július 5.

Akkor szoktam használni, amikor esetleg leégek napozás közben. Amikor kinyomom a tubusból, kellemes az illata, barackos joghurtra emlékeztet, viszont a bőrön furcsa, zavaró szaga lesz. Hamar beszívódik, de picit ragacsos érzést hagy. Nagyon tetszik benne, hogy amikor rákenem a piros, égett bőrre, kellesen nyugtatja és másnapra szépen bebarnul, nyoma sincs az égésnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 5.

estokani

2017. augusztus 23.

Szuper! Jól nyugtatja a bőrt, kellemes tapintású marad. Extra hamar beszívódik, úgyhogy a nyaraláson a gyerekek is hajlandóak voltak magukra kenni. Szerintem beszerzek még egy flakonnal ha még kapható, mert télen is szívesen használnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak