Claire's Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Claire's üzletek   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Serbackaja, Módosítva: 2013. október 4.

Lelőhely:   Claire's üzletek

judit.krasznai

2014. október 30.

A rózsaszín palettát vettem meg, hosszas keresés után, hogy olyan palettát találjak, amit tényleg fogok használni (barnák és földszínek kizárva az esetemben, a highlighter színek pedig rajtam SZÍNEK a fehér bőröm és a világos szemem mellett).
Kellemes vele dolgozni, bár ecsettel még nem próbáltam, úgy lehet, hogy porzik.
A nem csillámos színeket próbáltam eddig, ezek szépen tartják magukat egész nap eddig, semmi ráncba beülés.
Végre egy paletta, amivel merek, és tudok is sminkelni!

Update: a csillámos színekben felkenve csak a csillám látszik, speciel engem ez nem zavar, de jó tudni. Egyébként azóta is minden reggel ezt használom, kedvenc lett!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

Kellemes vele dolgozni, bár ecsettel még nem próbáltam, úgy lehet, hogy porzik.
Végre egy paletta, amivel merek, és tudok is sminkelni!

Serbackaja

2013. november 6.

Egy natúr színekből álló palettát vettem meg, és viszonylag elégedett vagyok vele.
Picit porzik, de nem vészes, nagyon csillámos, és nagyon szép színek vannak benne. Tartósnak nagyon tartós, én csak primer fölé teszem, és így teljesen jó. Az aplikátorok, amik vannak hozzá, egyáltalán nem használhatatlanok, bár én nem szeretem az ilyen pici aplikátorokat, mert nem lehet velük rendesen dolgozni. Nekem tulajdonképpen bevált, a problémám csak az enyhe porzás, és a kicsit túlzásba vitt csillogás. Igaz, ritka a matt szemhéjpúder..

Update: Sajnos nem vált be... Borzasztóan porzik! A palettában nagyon szépek a színek, de rengeteget kell felvinnem a szememre, hogy látszódjon... Ráadásul annyira csillámos, hogy az már borzalom. Jobban csillámos,mint pigmentált. Tehát igazából nem színeket, hanem különböző színű csillámokat rakok a szememre...
2600ft volt, ugyanannyi,mint egy Sleek paletta. Nagyon nem érte meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 6.

2600ft volt, ugyanannyi,mint egy Sleek paletta. Nagyon nem érte meg.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.