Best of Beauty 2019

Clarins

Ár:   6600 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Clarinsklub-n 5175 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Viki000, Módosítva: 2012. július 11.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Clarinsklub, 5175 Ft

Növényi kivonatok innovatív kombinációja egy frissítő, nem kifényesedő krém-zselé textúrában, mely szinte beleolvad a bőrbe. Biztosítja a bőr kiegyensúlyozott hidratáltságát egész napra. Sminkalapként is ideális.

Ár: 5175 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Farfalina

2017. február 24.

Amiota ezt használom az alapozo alá többen megjegyezték milyen szép a bőröm!
Szerintem az a változás végre nem fénylik a bőrőm egységesebb az öszkép nem csillogok!
Nagyon örülök mert valamilyen hidratálot kell használnom az alapozo alá de mindig zsirositamak!
Ez tökéletes vitalizál kisimít szerintem potolja a vizhiányt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Amiota ezt használom az alapozo alá többen megjegyezték milyen szép a bőröm!
Ez tökéletes vitalizál kisimít szerintem potolja a vizhiányt!

mLK235

2017. február 18.

Az árához képest nem művel csodát, külön undorító hogy, vízhiányra nem elég és 30ml-es kevés ráadásul belenyúlós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 18.

blessed

2016. augusztus 12.

A TOP arckrém nekem a fényvédő nélküli hidratáló kategóriában. Minőségibb terméket kerestem és egyből beletrafáltam. A sima krem verziót szándékoztam megvenni, de addig vacilláltam, hogy ez akadt a kezembe, de szerencsémre kombinált bőrre ez jobb. Szuper állag, azonnal beszívódik, tényleg ápol egész napra, az illata is kellemes. Mindennapos használatban van, télre is elég; néha felturbózom az e-vitaminos szérumommal. Nagyon kedvelem a Clarins termékeket :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

BarbaraKantor

2015. július 26.

Évek óta használom vízhiányos bőrömre, egy könnyű állagú hidratáló krém-zselé, amely nyaranta elegendő számomra. Kb 3 hónapja mellényúltam, és a sima nem gél állagú krémet vettem meg, amely ehhez képest jóval nehezebb állagú, így most már elhasználom azt, de visszatérek az ugyan nem csodaszernek tekintett hidatálóhoz, de ebben az árkategóriában szerintem nem is lehetne az, mégis maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 26.

sztinke

2015. április 30.

Egészen megkedveltem a Clarins termékeket, így gondoltam egy krémet is kipróbálok közülük. Ez kimondottan szimpatikusnak tűnt, és éppen akciós is volt, úgyhogy megvettem. Finom illata van, könnyen beszívódik, nem hagy ragacsos utóérzetet és nem is zsírosít. Viszont, ahhoz képest, hogy ezt a krém-zselés állagot a kombinált bőrre javasolják inkább, nekem valamiért mégsem elég a hidratálása, legalábbis akkor nem, ha minden nap csak ezt használom.
Így nem csodaszer, de egy teljesen jó kis krém. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 30.

Így nem csodaszer, de egy teljesen jó kis krém. :)

Veronikakrisztina

2014. november 24.

Nyáron vásároltam, akkor tökéletes volt. Most, a hidegebb idő beköszöntével kevésnek érzem. Ennek ellenére minden napos rutinom része. Gyönyörűen lehet rá sminkelni. A tonikkal áttörlöm az arcom, bemasszírozom ezt a krémet, fogat mosok és már sminkelhetek is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 24.

Anee876

2014. július 1.

Az én bőröm a vége felé irritálta, és rettenetesen kiszárította.
Nagyon sajnálom, mert szerettem volna őt szeretni..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Az én bőröm a vége felé irritálta, és rettenetesen kiszárította.
Nagyon sajnálom, mert szerettem volna őt szeretni..

senskin

2014. február 21.

Ez a könnyű krém zselé, főleg a zsíros bőrűeknek való, mert olajmentes.
Viszont valóban kevésnek érzem a hidratálást amit nyújt, de ez valószínűleg abbból adódik, hogy már elmúltam 34 éves.
Úgy használom, hogy egy gazdagabb hidratálót teszek fel szérummal nappalra, ezt pedig este használom. (Vagy fordítva, mert nappalra is jó).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 21.

Ez a könnyű krém zselé, főleg a zsíros bőrűeknek való, mert olajmentes.

manobeka

2014. január 22.

A legjobb krém, amit hosszú idő óta vettem, ár értékben is jó.Istenien hidratál, könnyű és egy üveg után is ugyanúgy érzem a minden reggel a hatását. Újra fogom venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 22.

Yndre

2013. május 19.

Én nem vettem észre, hogy nehéz vagy sűrű állaga lenne. Szerintem klasszikus krém-gél állaga van, nagyon könnyű, nem tömíti el a pórusokat. Az illata mennyei, kissé gyümölcsös jellegű. Viszont ezt a krémet kizárólag csak kombinált bőrre ajánlom, esetleg tinédzsereknek akiknek nem kell még komoly hidratáló mert erős vízhiánnyal küszködő bőr igényeit nem teljesíti. Viszont mivel kifejezetten kombinált és zsíros bőrre lett kifejlesztve ezért nem vonok le pontot. Könnyű, azonnal felszívódó, csillogásmentes krém, az én bőröm szereti.

Update: le kell vonnom 1 pontot, mert úgy vettem észre, hogy hosszútávú használat mellett kissé zsírosította a bőröm. Ettől függetlenül szeretem ezt a krémet, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Trehalose, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Xylitol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Tocopheryl Acetate

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!