Best of Beauty 2019

Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 4650 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eyeye, Módosítva: 2011. augusztus 30.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Vedd meg online: Clarinsklub, 4650 Ft

Alapvető reggeli ápolás a fiatal bőr számára, mely frissíti, energiával tölti fel és ragyogóvá teszi a bőrt. Hidratál és tonizál.

Kiszerelés: 125 ml

Ár: 4650 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
InternationalTraveller

2019. május 14.

Két évig használtam napi rendszerességgel reggel és este a rutinomban. Sajnos egyik napról a másikra allergiás lettem rá. Úgy is gyulladt, száraz és sebes volt a szemhéjam, hogy kilóméterekről elkerültem. Kár érte. Nagyon szuper frissítő volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

szeliger

2019. február 28.

Nem is tudom, hogy gyártják-e még, a fiók mélyén találtam rá egy 10 ml-es kis mintára, nem tűnt buggyantnak, úgyhogy bátran használni kezdtem. Az illat erősen alkoholos, az összetevők listáját megnézve nem véletlenül. A lötyi egyéként tényleg friss fizimiskát csinál, el is várom tőle: alkohol, koffein, teakivonat, úgy összerántja a bőrt, hogy csak na, kell is a hidratáló utána! A bőr a használata után kifejezetten húzódik, száraz érzetű, nem venném meg, az már egyszer biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 28.

balogh.andrea

2015. augusztus 7.

A kávé-tejjel-cukorral mellett a reggeleim elmaradhatatlan részévé vált, igen rövid időn belül.. Hezitáltam, hogy megrendeljem-e, és milyen jól tettem, hogy mellette döntöttem!!
Én nappalra nem szívesen használok semmilyen krémet, mert mindentől elég hamar átzsírosodik főleg a T-zónám, de ez a lötyi megoldotta a hidratálás kérdését. Egy pici adagot paskolok szét az arcomon-nyakamon-dekoltázsomon, és tényleg mintha újjászületnék. Pillanatok alatt beszívódik és már mehet is rá a smink.
Finom az illata, a bőröm is nagyon szereti, valahogy olyan ragyogó tőle - arról nem is beszélve, hogy pihe-puha érzetet hagy maga után.
Ja, és egy flakon még a mindennapi használat mellett is legalább fél évig elég.. Száz csillag!! ***********

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Klara75

2013. december 4.

Én a sorozat mindhárom részét használom, és teljesen meg vagyok elégedve velük. Külön-külön tényleg elmarad a wow-effeckt, de mivel nekem nagyon érzékeny a bőröm és kevés kozmetikumot tolerál, már annak is örülök, ha nem okoz ekcémát, pattanásokat, vörös foltokat stb. Nekem nagyon szép az arcom tőle, kellemes használni. Nekem egy átlag tonik tuti, hogy szétszedi az arcomat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

Pöti

2013. május 12.

Kis utazó kiszerelésem van belőle. Nem rossz, de szerintem az árát nem éri meg. Kellemes használni, engem nem szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 12.

amyesther

2012. július 14.

Egyszer-kétszer kaptam egy vattányit a Douglas-sminkelések során.
Nekem nagyon jó volt!! Különlegesen tetszett, matt lett a bőröm, leszedre a koszokat.
Nem igazán értem az előttem szólókat, de talán azért tartom ennyire hűdecsodálatosnak, mert előtte elég ratyi termékeket használtam. Mit ne mondjak, volt mit elfednie a sminkesnek... :D
De erősen gondolkozom, hogy én is beruházok egy ilyen minőségi termékre, azóta próbáltam megfejteni, mi volt az. L O V E

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 14.

Egyszer-kétszer kaptam egy vattányit a Douglas-sminkelések során.

Viki000

2012. június 14.

Semmi különös. Olajosabb, sűrűbb. mint egy átlag arctonik. Az említett ragyogást különösebben nem tapasztaltam. Számomra nagy negatívum a 2. helyen szereplő alkohol. Szerencsére csak egy utazó kiszerelésben vettem meg, nagy kiszerelésben nem fogom beszerezni. Annyit nem ér meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 14.

eyeye

2011. március 28.

Kellemes friss illata van, reggelente kifejezetten szerettem használni. Bár olyan látványos hatást nem vettem észre, hogy a használat után hirtelen felragyogott volna tőle a bőröm. Allergiás reakciót nem váltott ki. Tervezem, hogy újra beruházok egyre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 28.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Trehalose, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)