Best of Beauty 2019

Clarins

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 3900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Suoma, Módosítva: 2018. április 5.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Ajakápolók
Vedd meg online: Clarinsklub, 3900 Ft

Szilikonnal bevont 3D pigmenteket, valamint shea vaj, mangó, olíva kivonatokat, A- és E-vitaminokat tartalmaz. Feltölti, kisimítja és érzéki csillogást ad az ajkaknak. Mély kondicionáló hatással bír. Táplálja, puhítja és védi az ajkakat.

10 árnyalatban kapható

Teszt: Catrice Beautifying Lip Smoother vs. Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector

Ár: 3900 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: 2000 , Eladó: ANDREAA
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: Sima posta, ajánlott posta, foxpost vagy személyesen átvehető Nyíregyháza Korzónál
Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector - 13 Pink Grapefruit
Ár: 3000 Ft , Eladó: Izar
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen Blahánál, postán maradó vagy Foxpost
szawai

2019. március 6.

Karácsonyra kaptam 01-es árnyalatban, magamnak nem vennék ilyen drága ajakápolót. Első használat után teljesen elvarázsolt, azonnal érezhető, látható volt a változás. Azóta viszont egyre kevésbé érzem a különbséget egy olcsóbb ajakápolóhoz képest...biztos hozzászoktam. Nem túl praktikus az aplikátora, de szerencsére még nem kellett kimosnom. 5 csillag lenne, ha kicsit jobban látszódna, de nyilván ez a legvilágosabb árnyalat, nem a termék hibája.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

SzBori

2019. március 2.

Egyszerűen imádom, csodálatos a színe és nagyon jól hidratál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

Egyszerűen imádom, csodálatos a színe és nagyon jól hidratál. :)

Pávácska

2019. február 16.

Kiválóan hidratál miközben diszkréten színez. Az illata nagyon kellemes és nagyon könnyű felvinni kialakításának köszönhetően. Mindig magamnál hordom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 16.

kristinafarkas93

2018. április 3.

Az ára elég húzós, bár ajándékba kaptam. Az illata vattacukros, meleg, karamellás, bár nem kedvelem az ilyet, de ez kimondottan tetszik. Érzeni rajta, hogy minőségi darab. A hatása is jó, hidratál, jól beszívódik, bár sajnos hamar kopik. A szivacsos kialakítás tetszik, és könnyű használni. A 01 árnyalat színe csodálatos, szép telté varázsolja az ajkaimat. Ár-érték arányban nem éri meg, de örülök, hogy kaphattam egyet. Luxus ajakápoló:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

youdith

2018. február 27.

Nem rossz-nem rossz, de van ennél sokkal jobb termék sokkal olcsóbban. A Blistex pár száz forintért többet tud. A termékről: finom, selymes, nagyon finom süti-vanília íze van, vastagabb réteget képez, de nem ragacsos. Egyenletes, erős fényt ad, de ápolása nem hosszú hatású, addig tart amíg a termék bevonja az ajkakat. Az első két árnyalata van meg, de nem sok színkülönbség van közöttük és önmagában nem is sok színe van. Szájfénynek jó önmagában, meg randira a vanília íze miatt :) Szeretem használni, de nem fogom újra megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

bokri28

2018. február 9.

Akciósan vettem a terméket. Nagyon megtetszett a csomagolása, már itt megkapta az első plusz pontot. A színei egyszerűen gyönyörűek, finom, természetes árnyalatok. Felvitele egyszerű, nem túlzóan fényes (nálam ez megint csak plusz pont), nem szárít, kellemes viselet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

juditjanka

2017. december 8.

Annyira csodás ez a kis kence. :) Szépen terül, kompakt az egész, és tényleg tartós. Plusz pont, hogy nem kapar tőle a torkom, a legtöbb fényes szájravalótól rosszul vagyok, az a ragacsos állagot adó anyag szörnyű, mikor a számba kerül... Szerintem a színei is gyönyörűek, picit az árát sokallom, de mégis mindig visszatalálok hozzá. <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

adorei

2017. május 4.

A Clarins sima kék tubusos "Moisture Replenishing Lip Balm" a legjobb ajakápoló a világon a több tucat közül amit próbáltam, lassan négy éve csak azt használom (sajnos ez nem akadályoz meg abban, hogy újakat is kipróbáljak és szórjam rájuk a pénzt, de hát ez van)

Azért vettem meg őt, mert szerettem volna megnézni, ez is van-e ugyanolyan jó és kellemesebb látványt, csomagolást, applikációt ígért. A kéktubusost itthon használom, ez meg jön velem.

Árnyalat: 07 Toffee Pink Shimmer
Illat: erős édeskés karamellás/vattacukros, de ajkakon nem érzem
Íz: édes (egyetlen rossz pont számomra de apróság)
Szín: kis mályvás semmiség, de pont elég ahhoz, hogy összeszedetten nézz ki, pedig csak feldobod mint egy bármilyen ajakápolót akár a metró felé loholva... :)
Hatás: gyönyörűen és szinte azonnal hidratál, az ajak ráncait feltölti
Tartósság: ajakbalzsam, nem a tartósságáért szeretjük, de attól függetlenül pár óra múlva kicsit felszívódva is szépen néz ki és nem lesz "szomjas" utána az ajkam

Nem csalódtam benne, ez is szuper mint a visszafogottabb társa. Az ára ugye nem a legjobb, de a Clarins Rajongói Klubtól rendeltem és egy rakás tesztert kaptam mellé (mindenféle krémeket, arcolajat, after shave meg egy másik férfi ápoló ami a páromnak tetszett)
Szeretnék még más árnyalatot is kipróbálni, de ez is nagyon sokáig elég lesz szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Árnyalat: 07 Toffee Pink Shimmer
Illat: erős édeskés karamellás/vattacukros, de ajkakon nem érzem
Íz: édes (egyetlen rossz pont számomra de apróság)
Hatás: gyönyörűen és szinte azonnal hidratál, az ajak ráncait feltölti

KatalinKelemen

2017. március 20.

A "red shimmer" árnyalat van meg, és nagyon szeretem. Kicsit beszínezi az ajkakat, és elég kényelmes viselet. Ár-érték arányban biztosan nem a legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Ametiszt

2017. január 20.

Edes kis semmiseg. Nekem a 01 arnyalat van meg kis meretben (ajandekba kaptam), egy vattacukor illatu, enyhen rozsaszines szajfeny, kellemes viselni, de kulonosebb apolo hatasat nem vettem eszre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.