Clarins

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Suoma, Módosítva: 2018. április 5.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Ajakápolók

Szilikonnal bevont 3D pigmenteket, valamint shea vaj, mangó, olíva kivonatokat, A- és E-vitaminokat tartalmaz. Feltölti, kisimítja és érzéki csillogást ad az ajkaknak. Mély kondicionáló hatással bír. Táplálja, puhítja és védi az ajkakat.

10 árnyalatban kapható

Teszt: Catrice Beautifying Lip Smoother vs. Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector

Ár: 4000 , Eladó: Orsell
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges
Keresem ♡ Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector
Ár: 0 , Eladó: honeybya
Állapot: Újszerű, Helyszín: --, fizetés: --

Lyne

2021. április 10.

Az igazság az, hogy kilóra megvettek ezzel az ajakbalzsammal, ami szájfény is egyben! S bármennyire is bagatellnek tűnik, de az ok az, hogy egyáltalán nem ragad, amivel a Clarins a szájfények új dimenzióját hozta el nekem! 🥰Számomra már csak ezért is megéri az árát, de ha hozzáveszem, hogy mennyire kiadós és hogy milyen szuper a színskála, akkor meg pláne nem lehet kérdés az ár. A hidratálása viszont hagy némi kívánnivalót maga után..a nagyon cserepes ajkakkal nem tud mit kezdeni, a kisebb kiszáradással nehezen, de megbírkózik. Tehát az én véleményem az, hogy szájfénynek imádnivaló, de nagyon száraz ajkakra nem ez a befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 10.

LadyBianka

2021. február 12.

Biatorbágyi outlet parfümériában vettem 1800 forintét és nagyon szeretem. 02 és 05 árnyalatokat választottam és pont kellemes, nem tolakodó a színe, nem rúzst akartam venni és nem is az. Hozza amit ígér, hidratál, kicsit gyorsan lekopik, de nekem minden gyorsan lekopik...így nem írom a számlájára. Szóval biztosan újra veszem, ha nem is telejes áron, de ha látom még akciósan, akkor biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

bigbogesz

2021. február 10.

Sajnos csalódtam ebben a termékben. A 01-es árnyalatban vettem meg, de semmi színe felkenve. Inkább balzsam,mint szájfény hatású. Átmenetileg hidratál, nagyon gyorsan lekopik. Átlagos termék magas áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2020. augusztus 16.

Ezt az ápoló, hidratáló hatású szájfényt nagyon régóta használom, több árnyalatom is volt belőle. Most éppen a 06 rosewood shimmer az aktuális kedvenc, amit önmagában is, de rúzs fölé is szívesen használok.Kényelmes, a hatása pedig nem véletlenül emelte a márka egyik ikonikus termékévé.
Gyanús, hogy üzletekben még forgalmazzák-e, az utóbbi időben már csak az N nevű webáruházban láttam.
Aki eddig még nem próbálta, azoknak csak ajánlani tudom, nagyon jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. augusztus 16.

Aki eddig még nem próbálta, azoknak csak ajánlani tudom, nagyon jó termék.

Marietta3

2020. július 26.

Egyszerűen imádom. Az első óta beszereztem még kettőt más színben. Csodát tesz a száraz , megrágcsált ajkaimmal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

ginaaa91

2020. június 9.

Imádom! Annak ellenére, hogy kicsit drágállottam az árát, megvettem a 06-os árnyalatát.. Hidratálja, puhítja és csillogóvá teszi az ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 9.

Jucccc

2020. március 9.

2015. május 9.: Erre a termékre nagyon kíváncsi voltam, részben, mert róla rosszat keresve sem igen talál az ember, részben, meg már annyiféle - minőségben és árban is igen eltérő - ajakápoló terméket próbáltam, és egyik sem volt képes igazán látványos, tartós eredményre, hogy nem hittem, hogy létezik tökéletes. Viszont ez a cucc tényleg magasan kilóg a sorból. Még soha nem használtam olyan szájkencét, ami nem igényli, hogy folyton újrakenegessem, ez azonban órákig fent marad úgy, hogy egyáltalán eszembe sem jut, mert annyira kellemes, hidratált érzést, és puha ajkakat eredményez. Nagyon diszkrét a színe, fénye, és az egész megjelenése, kellemes az illata, és a használata is. Valóban nem ragacsos - ez is ritka -. Csak egyetlen olyan ajakszépítő terméket ismerek ezen kívül, aminek elégedett vagyok a hatásával, bár a másikat folyton kenegetni kell és nagyon ragad, viszont ez nem növeli olyan mértékben az ajkakat - de nem is csíp, mint a legtöbb hatásos ajakdúsító cucc -. Végeredményben úgy gondolom, ez közel tökéletes, eddig a legjobb mindennapos használatra, a Labello és társai nálam ezek után labdába sem rúghatnak. Must have minden táskába, innentől kezdve meg sem válok tőle.

Update: Azóta is ugyanilyen töretlen a szerelmem eziránt a termék iránt! A legtöbb árnyalatot kipróbáltam már, lettek kedvenceim, amikből mindig kell lennie itthon, a táskámban, a kocsimban... Nagyon sokáig elég egy tubus, és tükör nélkül is lehet kenegetni. Szuper, csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 9.

Mancus7

2020. január 2.

Reptéren vásároltam évekkel ezelőtt, többféle árnyalatban. Csak ajánlani tudom, szivacsos felvitele nagyon könnyű. Tartós hatású és az óriási előnye, hogy hidratál és nem szárít. Újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Vichy

2019. november 17.

Hűha, ez egy különleges szájfény/ajakbalzsam egyed. Nem ragad, nem nehezíti el az ajkakat és kellemes sütemény illata van. Vigyázat! Komoly függőséget okozhat! :D 07 Toffee Pink-et birtoklom, de már gondolkozom, hogy beszerzek még belőle más árnyalatot (07 - Rosewood Shimmer). Ajánlom mindenkinek aki extrább ajakbalzsamra vágyik, Notino-n sokszor ki lehet fogni akciósan. :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Cseniko

2019. október 15.

Imádom! Két hónapja vettem a reptéren csomagban egy 01 és egy 02-es árnyalatot!
Azonnal hidratál, szépen terül, nem ragacsos, diszkrét szín, kellemes illat!
Nálam mindenképp újravevős lesz, bár a 2x12 ml sokáig ki fog tartani! Ár-érték arányban szerintem jó, ha úgy vesszük, egy nagyméretű szájfényt és ajakápolót is birtoklunk egyszerre!

01- egy enyhe málnás-rózsaszínes árnyalat rajtam, a 02 egy cseppet barackos, de a tetovált ajkaimon inkább csak szép, nedves csillogást ad.
Egyet otthon, egyet pedig a táskámban tartok, én a szivacsos applikátort is nagyon szeretnem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 15.

Imádom! Két hónapja vettem a reptéren csomagban egy 01 és egy 02-es árnyalatot!
Azonnal hidratál, szépen terül, nem ragacsos, diszkrét szín, kellemes illat!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.