Clarins

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Suoma, Módosítva: 2018. április 5.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Ajakápolók

Szilikonnal bevont 3D pigmenteket, valamint shea vaj, mangó, olíva kivonatokat, A- és E-vitaminokat tartalmaz. Feltölti, kisimítja és érzéki csillogást ad az ajkaknak. Mély kondicionáló hatással bír. Táplálja, puhítja és védi az ajkakat.

10 árnyalatban kapható

Teszt: Catrice Beautifying Lip Smoother vs. Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

ABarbara

2022. május 16.

Ez az egyik olyan termék, aminek itthon kell lennie, illetve a táskámban. Nagyon kellemes használni, selymes érzetet és szép, de nem tolakodó fényt hagy az ajkakon, a 07-es árnyalat minimális színt ad, inkább csak "my lips but better" érzésem van.
Tükör nélkül is bármikor felrakható.

Szívből ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 16.

Tükör nélkül is bármikor felrakható.

Szívből ajánlom!

Floraanna

2022. április 19.

A színezett ajakápolós cikk hatására vettem meg ezt a terméket, és egyáltalán nem bántam meg. Az ára tényleg borsos, de megér ennyit. Szép színt ad az ajkaimnak, nekem a 05-ös árnyalat van meg. Nagyon finom vaníliás az illata, öröm viselni. Igaz, nem annyira tartós, de így tavasszal kellőképpen hidratálja az ajkakat, és könnyű újrakenni. Nekem biztos, hogy újra vevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 19.

11Stella11

2022. április 11.

Nagyon szeretem. Sokszor használom felváltva a carmex-szel. Nem az a ragadós fajta, hanem kellemes érzés viselni. Már több mint egy éve használom...és még mindig nem fogy el. A színe is szép. Nem feltűnő de mégis van rajtad valami ami ápolt hatást kölcsönöz. Szerintem ez egy kötelező táskába dobós darab mindenkinek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Lilium

2022. április 5.

Nem lett akkora szerelem, mint vártam. Ez persze lehet amiatt is, mert a legvilágosabb árnyalatban vásároltam, így nem túl mutatós. Nagyon hamar is kopik, fél óra alatt teljesen eltűnik a számról. Az állaga és az illata tényleg szuper, tetszik a finish is. Talán egy másik árnyalattal jobban megszerettem volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 5.

lilaszilva

2021. október 19.

03-as és 04-es árnyalataira csaptam le egy leárazás alkalmával. Szeretem őket nagyon. Tényleg szépen kisimítja az ajkam, nincs az a kellemetlen ragacsos érzés, mint más szájfényeknél és ugyan nekem elég hamar beszívja a szám, de nem bánom, hidratál, finom az illata és az íze is. A 03-as nude szín nekem sajnos picit túl világos, nem elég pigmentált, a 04-es halvány rózsaszín tökéletes. Eredeti áron nem próbáltam volna ki, de így örülök.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 19.

Era080

2021. szeptember 19.

Szeretem az illatat es az izet is a 01 vilagos rozsaszinu diszkret szin bájos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 19.

Szeretem az illatat es az izet is a 01 vilagos rozsaszinu diszkret szin bájos

piroslili

2021. augusztus 16.

Nagyon szép, természetes állagú szájfény. Hidratáló ajakbalzsamnak nem mondanám. Viszont a színe nagyon szép és természetes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 16.

Lyne

2021. április 10.

Az igazság az, hogy kilóra megvettek ezzel az ajakbalzsammal, ami szájfény is egyben! S bármennyire is bagatellnek tűnik, de az ok az, hogy egyáltalán nem ragad, amivel a Clarins a szájfények új dimenzióját hozta el nekem! 🥰Számomra már csak ezért is megéri az árát, de ha hozzáveszem, hogy mennyire kiadós és hogy milyen szuper a színskála, akkor meg pláne nem lehet kérdés az ár. A hidratálása viszont hagy némi kívánnivalót maga után..a nagyon cserepes ajkakkal nem tud mit kezdeni, a kisebb kiszáradással nehezen, de megbírkózik. Tehát az én véleményem az, hogy szájfénynek imádnivaló, de nagyon száraz ajkakra nem ez a befutó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 10.

LadyBianka

2021. február 12.

Biatorbágyi outlet parfümériában vettem 1800 forintét és nagyon szeretem. 02 és 05 árnyalatokat választottam és pont kellemes, nem tolakodó a színe, nem rúzst akartam venni és nem is az. Hozza amit ígér, hidratál, kicsit gyorsan lekopik, de nekem minden gyorsan lekopik...így nem írom a számlájára. Szóval biztosan újra veszem, ha nem is telejes áron, de ha látom még akciósan, akkor biztos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

bigbogesz

2021. február 10.

Sajnos csalódtam ebben a termékben. A 01-es árnyalatban vettem meg, de semmi színe felkenve. Inkább balzsam,mint szájfény hatású. Átmenetileg hidratál, nagyon gyorsan lekopik. Átlagos termék magas áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, BHT
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.