Clarins

Ár:   11 950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 11 950 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. október 1.

Ár:   11 950 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Clarinsklub, 11 950 Ft

• Tökéletes kényelmet és hibátlan smink hatást biztosít
  • High Fidelity rendszerrel kifejlesztett
  • A smink akár 18 órán át tartós marad
  • SPF 15-el védi a bőrt a káros UV sugarak ellen

14 árnyalatban kapható.

Ár: 11 950 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

Krisztikeee

2020. március 1.

Hááát egyátalán nem vagyok elájulva tőle!!
Nem ül bele a pórusaimba,de hamar kizsírosodik a bőröm és ez az alapozó pedig nagyon gyorsan lekopik(pedig fixálok púderrel).
Illata jó erős,de az tetszik.Fedése is jó,viszont figyelni kell,hogy szépen eldolgozzam mindenhol.
Én többet nem fogom megvenni.Itt vettem jutányos áron,de ha teljes áron vettem volna,ennél is jobban lepontoznám!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 1.

Hááát egyátalán nem vagyok elájulva tőle!!

Luna1024

2018. október 3.

Nem vagyok egy alapozó-szakértő, többnyire BB krémet használok, de alkalmakra szerettem volna egy normális alapozót, ami a nap végére sem ül bele a pórusaimba, nem lesz tőle "cakey" fejem (van ennek a szónak magyar megfelelője?), és minél természetesebb hatást biztosít. Kipróbáltam ezt is, és meg kell mondjam: nagyon kicsi híja van, hogy nem kiáltom ki tökéletes alapozónak. Kezdjük ott, hogy a finishe valami elképesztően szép! Matt, ugyanakkor egészen enyhén bőrfényű (de nem diszkógömb, hanem természetes, élettel teli fény, még a zsíros T-zónámon is jól mutat), és ha hozzáér az ember, érezni, hogy nagyon kellemes, selymes érzete van a bőrön. Mindig az jut eszembe, hogy olyan, mint a szatén, imádom az ilyen alapozókat. :) Nem szárít, nem zsírosít, pont jó, ugyanakkor nem fénylik tőle a megszokottnál előbb a bőröm (sajnos az enyém egy idő után minden alatt kifénylik). Sminkszivaccsal vittem fel, de Shiseido ecsettel is jól mutat. Rajtam természetes, közepes fedése van, tartós. Van benne 15-ös fényvédelem (mondjuk szerintem érdemes alatta viselni egy magasabb faktorszámú fényvédőt is), és az összetevői is viszonylag szépek, mármint alapozóhoz képest. Nincs benne alkohol, nem irritálta az érzékeny bőrömet. Az illata sárgadinnyés, szerencsére nem intenzív.
Két negatívuma van a számomra: az egyik, hogy az ára elég magas (de ezért még nem vonnék le pontot), a másik - és ez az igazi problémám vele -, hogy az én hideg tónusú, rózsás, hófehér bőrömhöz picit sötét, és a tetejébe nagyon feltűnően sárgás. :( Igaz, a "Nude" árnyalatot használom, és tudtommal létezik egy ennél eggyel világosabb árnyalat, az sötétség tekintetében talán jó lenne, de maga az árnyalat akkor is inkább sárgás árnyalatú, mint rózsaszínes, egyszerűen furán mutat rajtam: akármit csinálok, mindenhogy látszódik a fejem és a testem többi részének színe közötti kontraszt. Sajnálom amúgy, mert ezt a gyönyörű finish-t imádom, de így nem tudom viselni. :( Melegebb bőrtónushoz tudom ajánlani, az enyémhez hasonlóhoz pedig a MAC Studio Fix Fluid-ot, én azóta abban találtam meg a tökéletes alkalmi alapozómat (NW10-es árnyalat). :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

kkinga07

2018. március 20.

Update: vérző szívvel, de két csillagot levonok. Csodálatos szerelemnek indult a mienk, minden tulajdonságával elégedett voltam. Csakhát, egyre-másra pattanást okozott. Sokáig hitegettem magam, hogy biztos nem tőle van, de a Polyglyceryl-3 Diisostearate nevű összetevője magasan komedogén. Makeupalleyn is írták sajnos sokan, hogy kipattogzottak tőle :( alkalmakra elhasználom, de nem veszem meg többet. Pedig olyan jó lenne....

A jutuber lányok nagyon odavoltak érte, tengeren túlon is.
Kétségbeesett alapozó keresésben voltam, ugyanis a Colorstay már nem volt az igazi, az EL DW pedig sok és nap végére aszalttá tette az arcom. Harminchoz közeledve már nem keresem annyira a matt finisht, mert sajna öregít. Nos, ennek a terméknek amolyan félig-dewy finishe van. Könnyen kenhető, bár, olyan érdekesen siklik a bőrön. Gyorsan kell dolgozni vele, ugyanis hamar megköt és nem moccan többet. Ja, és komolyan alá kell hidratálni, erre még a boltban is felhívták a figyelmem, mikor mintát kértem belőle. Ha mindez megvan, jól eldolgozva, nagyon szép bőrképet ad. Anyukám szerint már túlzottan is tökéleteset, amitől művi lesz kissé a hatás. Félreértés ne essék, nem lesz sem maszkos, sem pórusokba beülő. Csak, olyan valószerűtlenül egységes színű a bőr. Amit én nagyon szeretek! Az én mindig kritikus szemű barátom szerint pedig nem is látszik, hogy alapozó van rajtam. Ez persze így nem igaz, de egy rétegben valóban természetes a hatás. A fedése közepeske, nem pattanások elfedésére van, az biztos. Tartós is (nyilván nem 18 óra, ahogyan azt ígéri, az egy vicc), viszont napközben kissé átfényesedik, nem zavaróan, de nekem rá kellett néznem. Két próbanap minta kenegetés után megvettem, elégedett vagyok :) Pro tipp: a Douglasban rámenősnek kell lenni kissé, ha nem adnak egyből mintát valamiből kipróbálásra. Kicsi Douglas-os tégelyben kell kérni, ha az épp nincs nekik, pici gyógyszeres tégelybe is hajlandóak tölteni anyagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

kkinga07

2018. március 20.

viko01

2017. november 11.

A legjobb alapozó amit eddig próbàltam! Jó a fedése, szépen el dolgozható és nem kell belőle sok. Sokáig fent marad. Szuper termék :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 11.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. október 24.

Egy ártatlan kérdés/javaslat: nem lehetne reálisabb áron mondjuk 15 ml-es kiszerelést is forgalmazni az alapozókból? A 30 ml nagyon sokáig elég, még akkor is, ha csak egy alapozót használunk, ha ez nem így van, akkor örök élet +2 nap, annyira lassan fogy el.
A gyártókat megfontolásra sajnos nem hiszem hogy sarkalló felvetés után jöjjön a termékről szerzett tapasztalatom.

Megbízható minőségű, közepes fedésű alapozó, fényvédővel. Tetszik, hogy pumpás kiszerelésű, így kényelmes a felvitele. Mivel megszoktam korábbról a macskanyelv ecsetet a folyékony alapozókhoz, így rendszerint ennél a terméknél is ezt használom. Ha nagyon sietek és elmarad a fixálás, akkor is szép eredményt ad. Kiváló termék, amit érdemes kipróbálni.
Teljesen elégedett vagyok vele, ugyanakkor mégsem hiszem, hogy "újravevős", aminek egyetlen oka van: mégpedig a bennnünket folyamatosan bombázó újdonságok, még el sem fogy egy termék - mivel 30 ml és sajnos nem 15 - de már ott sorakozik a következő ellenállhatatlan, mindent felülmúló ígéret, mi pedig alig várjuk, hogy kipróbálhassuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. október 24.

Boriskajuliska

2017. június 17.

Nagyon szépen fed, a zsíros bőrön is jól működik. Fixáló púderrel használom, de ez igaz az összes alapozómra, próbálok biztosra menni. Szoktam más márkákkal is próbálkozni, de ehhez mindig visszatérek. A színválaszték tökéletes a bőrömhöz. Évek óta újra és újra vásárolom, csak télre veszek 1 árnyalattal világosabbat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 17.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. május 13.

SZUPER! A TOP3-ban van nálam, és megérdemelten. De miért is? Tökéletes a fedése, egységes, bársonyos-selymes végeredményt ad, ragyogóvá teszi a bőrt. Pillanatok alatt érzékelhetően jobban nézhetünk ki és ennyi ideje mindenkinek kell, hogy legyen magára, életkortól függetlenül. Egy picit talán még az EL DW Light alapozójánál is szebb a hatása. Mivel nem tudtam megítélni, hogy melyik a "jobb", merthogy mindkettő nagyon jó, de mégis... az arcom felére az egyiket, a másikra pedig a másikat tettem fel, ...szombat van:) Annyira hasonló színt sikerült mindkettőből választanom, hogy szinte összeolvadt. A nagyon hasonló eredmény alapján, mégis mintha szebb lenne a Clarins. Azt gondolom, hogy a Clarinssal nem lehet mellényúlni, ezért jó szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 13.

Clinique

2016. május 10.

2 éve használom, most fogyott el. Azért erre esett a választásom, mert nagyon világos színekben is van. Nagyon picit kell felvinni, akkor nem lesz maszkos a hatása. Jó a fényvédelme, porcelán arcot teremt, az ára viszont drága. Az üveg csomagolása igazi luxus érzést ad nekünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

tothbarbara74

2016. február 1.

Felkenve púderessé és nagyon selymes tapintásúvá válik. Fedése közepes, nálam hegek és pattanások nem nagyon vannak, viszont pirosság és pigmentfoltok annál inkább, agresszívebbek egy rétegen átütnek, kettőben azért lefedi. Pórusokat és ráncokat a felkenésekor szinte teljesen eltünteti, ha mondjuk ezt 10 órán keresztül produkálná, akkor életem alapozója lehetne, de sajna ez csak a beetetés, kb. 2-3 óra múlva már ez elmúlik (azért akkor sem ül beléjük, de a felrakásakor érzett "húúúúú de széééép....." elmúlik). Tartóssága viszont közel sem olyan kiemelkedő mint azt ígéri, szerintem igazán szépen kb. 8 órát bírja primerrel (Instablur vagy Strobe). Kb. 6 óra után nálam fényesedik, de nem brutálisan, azt hiszem jó választás kombinált bőrrre. Viszont a színét (108 sand) nem találtam el, szerintem nagyon sápaszt, neten a színek nagyon becsapósak. Elgondolkodtam, hogy veszek egy árnyalattal sötétebbet és keverem, de inkább mással próbálkozom. Az ígért tartósság hiánya miatt -1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Hydroxyethyl Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Forrás: ITT