Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 5625 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jazz Juice, Módosítva: 2012. március 11.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Vedd meg online: Clarinsklub, 5625 Ft

Frissítő hab, mely tökéletesen megtisztítja az arcot. Gyengéd, akár egy tej, hatékony, akár egy szappan, hozzájárul a bőr egyensúlyának megtartásához. Frissít: eltávolítja a felesleges faggyút, semlegesíti a kemény víz szárító hatását. Fátyolvirág kivonata segíti a könnyű, lágy hab képződését. Polymnia kivonata megőrzi a bőr természetes pH értékét. Gyapotmag kivonata puhítja a bőrt.

Ár: 5625 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Kacuprof

2018. augusztus 28.

Az eddigi legjobb arctisztító, melyet valaha próbáltam. Arcmosás után nincs piros folt az arcomon, csak a tiszta bőröm és rendezett, szép bőrkép.
Drága, ellenben nagyon nagyon jó termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Drága, ellenben nagyon nagyon jó termék.

juditkaa70

2018. január 5.

Mogyoró mennyiség is elég belőle,nagyon jól tisztít és egyenletes szép bőrt képez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 5.

aaFruska

2017. március 20.

Remekül megtisztítja a bőrt nagyon kevés elég belőle, könnyen felhabosodik . Az ára kicsit drága de érdemes kipróbálni . Nekem a száraz bőrömet nem csinálta ki .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

Essie

2016. szeptember 24.

Három terméket tartalmazó csomagban volt ebből egy kisebb kiszerelés, most került rá sor, hogy kipróbáljam. A tisztító hatásával nincsenek is gondok, bár másra számítottam lemosáskor, azt hittem ennél is többször kell lemosnom az arcom, hogy eltávolítsam a teljes terméket, mint más habzó arclemosónál, de tulajdonképpen már első lemosáskor is száraz érzete volt a bőrömnek (de nem szárította ki!), nem csúszkált. Viszont a szaga... szőrtelenítő krém szaga van (bár én olyat már elég régen használtam, de akkor is, ugyanaz a szag)! El fogom használni a mintát, de nagy kiszerelést nem fogok belőle venni, főleg a szaga miatt, meg azért, mert szerintem jó arclemosót jobb áron is lehet találni akár a drogériában is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

Lizka

2016. március 4.

Nekem bejött. Nem szárít, jó az illata, szereti a bőröm. Viszont nagyon drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

Nekem bejött. Nem szárít, jó az illata, szereti a bőröm. Viszont nagyon drága.

Lorna

2015. augusztus 12.

Az illata olyan kis meh, semmi különleges, kell egy kicsit masszírozni az arcot vele, hogy rendesen levigye a sminket. Krémes/tejes kellemes állaga van, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Skiiin

2015. április 7.

Kb. 20 ml-es mintám volt belőle, szóval sokáig elég volt.
A tisztító hatásával nem voltak nagy gondjaim, viszont eléggé szárította a bőrömet, a szemet valóban csípi ha belekerül...Az illata elég érdekes, tisztítószer jut eszembe róla.
Krémállagú, amely vízzel keveredve lágy habbá alakul át.Sajnos az összetevői nem nagyon tetszenek.
Nem vásároltam újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

Kb. 20 ml-es mintám volt belőle, szóval sokáig elég volt.
Nem vásároltam újra.

Carolin

2012. augusztus 1.

Nagyon hatékony és kíméletes. Mióta használom kevesebb a tág pólusom és alig jön ki rajtam pattanás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

Jazz Juice

2012. június 15.

Az ára tényleg horror, de nekem bevált. Jól tisztít, nem csípte a szemem. Legközelebb majd akkor veszem meg, ha rámszakad a bank.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 15.

eperjeske

Korcsoport: >54
2012. május 8.

Eleve nem szeretem a habzó lemosókat, jobban kedvelem a sima arctejek állagát, de Clarins-szes korszakomban ezt is kipróbáltam. Nem vált be! Az egész valami összességében kellemetlen érzést okozott, ráadásul csípte a szememet!
És hát ehhez az "élményhez" horror az ára!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. május 8.

És hát ehhez az "élményhez" horror az ára!

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Myristic Acid ti I eu I i 3 0

Lauric Acid ti I eu 4 1

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Lásd Tripeptide-32