Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: malnaszorp95, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 3.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

E selymes krémnek köszönhetően a bőr vízmegtartó képessége helyreáll, és intenzíven hidratált marad minden körülmények között. Titka az organikus Leaf of Life (fehér sarjika) kivonat, egy erőteljes, természetes hidratáltság-aktivátor, mely fokozza a bőr hialuronsav termelését.

Clarins Hydra-Essentiel Silky Krém Normál és Száraz Bőrre 50ml
Ár: 9500 + posta/foxpost , Eladó: sheder5
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Budapesten
orik

2018. február 16.

Gyorsan felszívódó, kellemes illatú és könnyed állagú hidratáló krém, ezért reggelente, smink előtt is tudom használni. Egész napos intenzív hidratáló hatása miatt csak ajánlani tudom, főleg száraz bőrűeknek, de nem csak :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

newlee

2018. február 16.

Nagyon jó kis krém, most fogom újra beszerezni. A száraz bőröm, huss, pillanatok alatt beszippantja, és a hatása sem várat magára. Jól hidratál, feltölti a bőrt, a lemosás utáni feszülő a bőrt gyorsan komfortálja. Én még szem alá is szoktam alkalom adtán rakni belőle. Az illata nagyon kellemes, diszkrét, olyan finom jól ápoltság illatú. Kifejezetten száraz bőrüeknek ajánlom, vagy a kombinált bőrüek ne kenjék a T-zónába, mert valószínűleg nekik ott túl sok lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 16.

Moni1980

2017. október 11.

Nekem tetszik ez a krém. Végre valami, ami nem hagy fullasztó érzetet a zsíros bőrömön. Kellemes állagú, nem túl zsíros, könnyen beszívódik, és nem hagy maga után olajos réteget. Nekem kellőképpen hidratál. Az illata nagyon kellemes, diszkrét. És ami még nagy pozitívum számomra, hogy nem tömíti el a pórusokat. Éjszakára is használtam, és nem lettem pattanásos reggelre, mint a legtöbb hidratálótól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 11.

Vivienlilla

2017. május 9.

Termékmintát kaptam belőle, a Marie Claire-hez csomagolva. Épp kifogyóban voltam hidratálóból, ezért elhasználtam. Hidratál ugyan, smink alá jó, bár a homlokom hamar átfényesedik tőle. Igazából semmi extra, egy vizesebb alapú hidratáló krém, olcsóbb árkategóriában még talán meg is venném, de ennyit nem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Vivszii987

2017. április 30.

Nem tudott mit kezdeni az arcbőrömmel,szó szerint SEMMIT.Az illata zavart,kényelmetlen viselet volt az arcomon,az ára pedig elképesztő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

2017. március 14.

Ajándékba volt most az áprilisi Marie Claire magazinhoz egy 15 ml-s minta (szóval ha valaki kipróbálná akkor keresse a nagyméretű magazinhoz csomagolva). Alapvetően szeretem a Clarins márkát, de ez a krém valahogy nem...először is, nagyon erős az illata, és bár nincs fent az INCI, de gyanítom, hogy nem az utolsó helyen szerepel benne az illatanyag. Maga a krém könnyednek tűnik az állaga alapján, de mégis nagyon zsírozónak érzem, nem szívódik be rendesen, réteget hagy. Ezen kívül semmi extrát nem tapasztaltam a használatával, Azt hiszem hogy ennél sokkal olcsóbban is vannak már olyan hidratálók amelyek ugyanúgy (vagy jobban) hidratálnak mint ez, csak réteg és tonnányi illatanyag nélkül. Ha pénzt adtam volna ki érte akkor pénzkidobásnak minősíteném, egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

Milva07

2017. február 28.

Termékmintát kaptam belőle, és egy biztos: nem fogom ennyi pénzért megvenni. A krém maga nagyon kellemes, lágy textúrájú. Normál/száraz bőrre ajánlott, de nekem nagyon kevés volt, viszont nehezen szívódott be és kellemetlen réteget éreztem az arcomon. Az illata csodálatos,szépen el is lehet oszlatni, de...15 ezer Ft-ért többet várnék, és ezennel kérek elnézést a márka rajongóitól. Kér pont a finom illat és a finom textúra miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 28.

Antioxidánsok: Perilla Ocymoides Seed Extract, Tocopherol
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Butylene Glycol, Dimethiconol, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Glucose

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.