Clarins

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: scorpionqueen, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. február 7.

Ár:   $20
Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Limitált kiadás

• kényelmes, mint egy rúzs, hidratál, mint egy ajakbalzsam
  • nedves fénnyel és enyhe színnel vonja be az ajkakat

6 árnyalatban kapható (a 01 My Pink árnyalat az ajak pH-jára reagálva veszi fel a színét)

scorpionqueen

2015. szeptember 26.

Hol és miért rejtegették eddig ezeket a csodákat? Csak idén találkoztam velük két reptéren és mindkét helyen csakis egy-egy dupla csomagolás volt elérhető, ami a 01 my pink és a 04 sweet cherry árnyalatokat tartalmazza.
Már majdnem magamra erőszakoltam egy Chubby Sticket, holott akárhányszor próbáltam őket, soha nem voltam velük maradéktalanul elégedett, szóval inkább megint tovább is haladtam, akkor botlottam bele ezekbe. Teszterük sem volt, de ismerem már annyira a Clarinst, hogy nyugodtan megvettem próba nélkül is. És milyen jól tettem! A leges-legjobb ajakápoló, amit valaha használtam. Valóban hidratál és mindezt nagyon-nagyon sokáig, illetve miután elmúlik a hatása (hozzáteszem, ez igen sokára következik be), nem húzza meg a számat, mint sok más társa. Hosszú távon is csak jót tesznek, két hónapig használtam otthon őket minden áldott nap, szerintem egy huzamban ennyi ideig még soha nem volt ilyen szép a szám.
A 01 my pink: azt hittem, hogy nem is igazán lesz színe, hogy csak ápoló. De nem, a számon néhány perc alatt fényes, kifejezetten erős rózsaszínre vált, nagyon szeretem azt a színt.
A 04 sweet cherry egy nagyon szép piros árnyalat, igazi nyárias szín, igen jó szolgálatot tesz, ha fehérbe, vagy fehér-pirosba öltözöm.
Mindkettő nagyon jól pigmentált, szépen bevonja a szín az ajkakat, kellemes fényt is kapunk mellé. Részemről külön öröm, hogy nincs bennük csillogó alkatrész. Nagyon remélem, hogy fogok még velük belőlük találni, mert nálam must have darabbá nőtték ki magukat.

Plusz infó: a 01 my pink árnyalat olyan pigmenteket tartalmaz, ami az ajkak pH értékétől függően turbózzák fel a száj eredeti színét, szóval kb. mindenkin más árnyalatú lesz, "személyre szabott".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Lactic Acid