Clarins

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2018. augusztus 24.

Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Bőrkisimító és tökéletesítő sminkalap

• Selymesen sima, olajmentes bőrtökéletesítő primer
  • Feltölti és elrejti a halványabb vonalakat, ráncokat és nyitott pórusokat, elsimítja a bőrfelszínt
  • Elhalványítja a nem kívánt sötét árnyékokat az arcon, üdébbé varázsolja a fakó bőrt
  • Táplál és véd
  • Fiatalosabb megjelenést, ragyogóbb tónusokat kölcsönöz

Ár: 5000 +pk , Eladó: vflora33
Állapot: Új, bontatlan, dobozban , Helyszín: Tiszaújváros, fizetés: Utalás után foxpost vagy posta

sztundu

2019. április 4.

Nekem sajnos nem jött be, bár szép selymes bőralapot ad a szilikonnak köszönhetően, de ezt más szilikonos primer is hozza. Nem lett tőle tartósabb a sminkem, teszteltem több alapozó alatt is, fele arcomon tettem alá a primerből, a másik felén nem, és semmi különbséget nem láttam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 4.

andrea.horvath79

2014. május 7.

A pozitív vélemények hatására vettem meg, de nagyon megbántam. Nehéz,, sűrű, tömény szilikonos krém, az arcom fullad alatta. Utána bár sima lesz tőle a bőr, de nem lesz friss, ragyogó.
Ha prímer, akkor: Mac Strobe vagy Chanel Le Blanc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

Ha prímer, akkor: Mac Strobe vagy Chanel Le Blanc.

azutatir

2013. december 17.

Kimondottan jó alap, ami selymessé teszi a bőrömet és jól feltölti az apróbb ráncokat vagy pórusokat. Látványosan szebbé és természetesebbé teszi az alapozót is, de az én T zónában olajosabb bőrömön (leginkább az orromon) nem volt jó a tartóssága. Ennek ellenére szuper, hogy képes a miteszereket, nagyobb pórusokat és a hámló bőrt is széppé varázsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 17.

boghyca

2013. november 12.

Csak csatlakozni tudnék az előttem szólóhoz. Gyönyörű az arcom tőle még magában is. Eleinte féltem, hogy kikezdi a kényes bőrömet, de bepróbálkoztam vele és lám milyen jól tettem :) Clinique Even better, Laser focus, Superfit és Lancome Teint idole alapozóval próbáltam, hogy hogyan viselkednek egymással. Alapból is szépen mutatnak az arcomon ezek a kis kencék, de ezzel a Clarins csodával még szebben, és nem pattogtam ki tőle/tőlük együtt. Nagyon jó pont, hogy enyhén rózsaszínes színű, és egyáltalán nem változtatja meg az alapozó színét.
A nózimnál van egy két nagyobbacska pórus, illetve a szemöldököm között mindig kiszárad a bőr és ott is nagyon jól viselkedett ugyanis eltüntette a lyukacskákat és a szárazabb részeket.
Mindezt a gyönyörű hatást kipróbáltam meddig tart...hááááát meg voltam lepődve, ugyanis nagyon sokáig bírta összesen 16 órát hozzá nyúlás nélkül (hozzáteszem nem nyugalmi állapotban teszteltem), az amúgy is gyorsan fényesedő arcomon. Utána segítettem egy két púderes ecsetvonással és másnap reggelig is bírta volna ha le nem mosom. Elképesztő!!!!!!!!! :O :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

ftbnny

2013. szeptember 13.

Ez a bőrtökéletesítő sminkalap egyszerűen nélkülözhetetlenné vált, mióta kipróbáltam.
Nappali hidratáló fölé, alapozó alá használom, de simán önmagában is működik, ha nincs időm vagy kedvem felvinni a teljes vakolatot.
Óvatosan kitölti az apróbb ráncokat, redőket, kiegyenlíti az egyenetlenségeket, de maga a kence nem áll össze csíkokban vagy foltokban sehol, az alapozó könnyebben eldolgozható és dupla olyan tartós.
Finoman irizáló, ez a primer (nem tipikus primer, nevezzük inkább sminkalapnak) nem csak ígéri a selymesebb arcbőrt, tényleg selymesebb lesz a fénye és a tapintása is.
Ha nem kenem fel, a nap felére már imitt-amott megjelennek a csillogó foltok a homlokomon, ha felkenem, mintha magába szívná a zsírokat, púderesen matt maradok.
Ha kell, smink fölé sebtiben is felkenhető, az illata kellemes, inkább semleges, semmi tolakodó túlzás, nem irritálja még a hiperérzékeny bőrömet sem.
Az átlaghoz képest drága, de már nem tudom magam szépnek látni nélküle, és nagyon sokáig kitart egy tégely.
Nem ragad, bár vigyázni kell a mennyiséggel, krémes cuccról van szó, nem folyékony állagú primerről, egy leheletnyi is elég, különben érzésre zsíros hatást kelt, összecsomósodhat a matéria, és kár is pazarolni... és mitesszereim sem lettek tőle, se pattanás, se kiütés, semmi nem történik, pedig jó ideje használom.
Ahhoz a mínusz 5-6 évnyihez képest meg egyáltalán nem drága, amennyit kivon belőlem...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).