Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 14175 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: izerak, az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Vedd meg online: Clarinsklub, 14175 Ft

Gondold azt, hogy nyolc óra alvás egy jár. Az éjszakai krém akkor hat, amikor a bőr a legfogékonyabb a megújításra. Segít helyreállítani a bőr természetes tónusát, rugalmasságaát és ragyogását, hogy minél fiatalosabb legyen a megjelenése reggel.

Ár: 14175 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Cannes

2019. október 2.

Nagyon jol hidratal nagyon szeretem meg igy is hogy nagyon draga

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

Nagyon jol hidratal nagyon szeretem meg igy is hogy nagyon draga

rea3

2016. február 27.

Csak mintám volt belőle, szóval túlságosan hosszútávú tapasztalataim nincsenek róla. Nagyon könnyű krém, szinte simogat olyan lágy, valóban nincs utána zsíros érzet. Számomra elég intenzív volt az illata, legalábbis az eddigi krémeimhez képest, kicsit aggódtam is hogy mit tesz majd a bőrömmel, de amint felkentem, a legnagyobb meglepetésemre érezhetően, azonnal lenyugtatta a bőröm. Ezért minden este boldogan kenegettem és ezalatt az idő alatt egyszer sem okozott irritációt. Szerettem használni, de a bőrnyugtatáson kívül nem sokmindent tett, nah talán egy egészen picit hidratált, de nem érdemlegesen. Kellemes krém, de semmi extra, viszont a kiemelkedően nyugtató hatása miatt én is adok neki egy négyest :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 27.

szusmus

2015. szeptember 24.

15ml-s mintát kaptam belőle, el is használtam gyorsan, pedig nem vagyok az éjszakai krémek híve. Lustaságból... Ez a krém könnyű, egyáltalán nem hagy zsíros érzetet maga után, Illata kellemes, gyenge, pont elég. Jó kis krém, csodát nem tett, mégis nagyon magas az ára, ezért csak 4 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

jibjab

2013. március 22.

Nekem is nagyon bevált, sokáig használtam. Nem lesz zsírtócsa a párnán tőle, de nem is szárad ki reggelre a bőr. Túl látványos eredményt nem csinált, de megbízható minőségnek bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 22.

izerak

2013. március 14.

Gazdag, de mégis könnyű hidratáló krém éjszakára. Szeretem, megfelelően hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 14.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Dimethiconol
Peptidek: Glutamylamidoethyl Imidazole
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Szentjánoskenyérfa magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló.

Imudilin fantázia néven gyártott dipeptide féle, ami a gyártó szerin védi a bőrt a környezeti ártalmaktól és segíti a természetes sejt megújulást.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emolliens és bőrvédő összetevő. Az összetevő gyártója szerint kiváló antioxidáns, anti-stressz, anti-aging és gyógygyító tulajdonságai is vannak.