Clarins

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: aidanne, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2019. június 28.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Friss, hidratáló krém normál bőrre az egészséges bőrért gojibogyóval, füve kivonattal és acerola maggal a látványos, egészséges bőrképért.

peachyglow

2019. szeptember 10.

Tesztelésre kaptam én is a krémet. Nappali arckrémként teljesen rendben funkcionál, jól tűri maga alatt a szérumokat, szerintem bent is tartja. Egyébként éjszakára is használom. Alapvetően én nem használok szemkörnyékápolót, hanem a bevált hidratálókrémemet oda is feldobom, mert nincs extrán érzékeny szemem és teljesen jól bevált így. Na ezzel a krémmel ezt kerülje mindenki, mert még a 10 évvel ezelőtti sérelmeidet is kisírod, de ezt egyébként nem könyvelem el az ő hibájának, mert alapvetően nem erre való. Egyetértek az előttem szólókkal, jól beszívódik, kellően táplál, nem kukacosodik össze, jól tűri a fényvédőt meg a sminkelést is. Nem pattogok ki tőle és nem is irritálja az arcbőröm. Írták, hogy kombinált bőrre is jól bevált, nekem normál bőröm van enyhe vízhiánnyal, de nagyon jól teljesített rajtam is. Egy ideje már parfümmentes arcra való termékeket használok, úgyhogy az INCI miatt kicsit szomorú vagyok, de tényleg semmi irritáció, úgyhogy elnézzük neki. Nagyon hálás vagyok, hogy tesztelhettem (köszönöm Krémmánia!), és tényleg nagyon jó kis alapkrém, de magamtól őszintén nem biztos, hogy megvenném ennyi pénzért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

pandahapci

2019. augusztus 17.

Tesztelésre kaptam a krémet, egy ideje már használom de vártam a vélemény írással hogy minél pontosabban tudjak írni az eredményekről.
Első benyomásra nagyon tetszett a krém: zsíros arcbőröm hamar beszívta a könnyed állagú krémet. Az illata nagyon finom, szinte érezni a sok szuper dolgot benne, ez látszik is az incik listáján.
Az arcom nagyon jól befogadta a krémet, hiába könnyed mégis érezhetően táplálja azt és nem utolsó sorban sminkalapként is szuperált.
Hosszabb távon láthatóan élénkebb és élettel telibb a bőröm. Hiába kombinált a bőröm, nagyon gyengéden tudja ez a krém táplálni.
Még az árát látva is megvenném tudva hogy így megkedveli a bőröm. Köszönöm a lehetőséget a tesztelésre! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Aancsaa

2019. augusztus 17.

Mivel nappali krém, tökéletesen működik fényvédő alatt is. Könnyen beszívódik, és teljesíti is azt, ami egy alap arckrémtől elvárható, puha lesz tőle a bőr. Estére is kipróbáltam, de a bőröm ennél egy kicsit teltebb krémet igényel, de ha használok utána éjszakai arcmaszkot, vagy előtte szérumot, akkor tökéletes. Nekem csak összetételével van egy aprócska bajom, hogy illatanyagot tartalmaz, ami sajnos nem a lista végén van. Egyelőre egy hetes használat után nem okozott pattanást, nem irritált, remélem bírni fogja a bőröm. Főleg azoknak ajánlom, akik egy egyszerű hidratáló arckrémet keresnek, annak teljesen megfelel. Az ára miatt nem biztos, hogy megvettem volna magamnak, viszont nagyon örülök, hogy tesztelésre kipróbálhattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Bublup

2019. augusztus 12.

Tesztelésre nyertem ezt a kis csodát, és nagyon köszönöm! Ilyet még sosem tapasztaltam: egy könnyű, géles állagú krém, ami tökéletesen hidratálja a vízhiányos, húzódásra hajlamos arcbőrt. Semmi irritáció, semmi maradványtünet, semmi maszkérzés, egyszerűen eggyé válik a bőrömmel és egész napra letudva a bőrápolás, bármilyen meleg van. Ugyanakkor mégis azt érzem, hogy a táplálás is megvolt. Egy kombinált bőr esetén ez örök macera, mert vagy kevés és szárít, vagy túl sok és fullaszt. Nagyon ajánlom a terméket a negyvenes kombinált bőrű sorstársaimnak, felüdülés a használata. Ja, és az illata is finom, ami nálam nem hátrány, egyszerűen szeretek az arcomra prémium illatú kencéket tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

SpinnerCat

2019. augusztus 12.

Nagyon-nagyon örültem neki, hogy tesztelhettem (Köszönöm Krémmánia!), ráadásul épp ezt a krémet! Mindig is "tisztelettel adóztam" a Clarinsnak, számomra ez olyan "majd ha felnőtt és gazdag leszek" márka volt tinikoromban, amikor még csak a példakép-barátnő nőrokonomnál próbálgattam a termékeit. Úgyhogy abszolút hozta ezt a feelinget számomra a krém, öröm volt kicsomagolni is. Elegáns, mégis fiatalos külsőt kapott, az üvegcse tetszik. Attól aggódóm még kicsit, hogy a tégely nyakából mennyire lehet kiszedni a krém végét, de arra tippelek, hogy a könnyed állag (és a hosszú körmeim) révén nem lesz gond. A krém állaga géles, de nem az a ragacsos típus, hanem a könnyed, kellemes. Ennek megfelelően nyáron épp tökéletes, ezt az állagot kerestem egy ideje: könnyen beszívódik, puha lesz a bőröm tőle. Reggeli krém, így a rétegzést és a sminket is bírja. Az illata nagyon-nagyon diszkrét, inkább semleges, de finom. Még kiváncsi vagyok rá, hosszabb távon hogyan teljesít - két hete használom kb - de eddig elégedett vagyok vele. Az ára elsőre eltántorítható lehet, de a márkához képest, meg ahhoz képest, amit kapunk, már nem vészes; bár azt még nem tudom, meddig tart ki a tégely. Szimpatikus a Clarinsnak ez a fiataloknak szóló vonala, eddig nem volt szerencsém hozzá, de lehet, hogy körülnézek még a kínálatban :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Arianne

2019. augusztus 10.

Hú, először is: kedves krémmániás hölgyek(urak? :) nagyon hálás vagyok, hogy ezt a terméket tesztelhetem.
Ezt a márkát eddig nem is ismertem.

Kezdjük akkor a véleményezést: a csomagolása fiatalos, diszkrét. Nekem nagyon tetszik a kupak színe és a minimalista design.
Ha pumpás kiszerelésben lenne forgalmazva, az csillagos ötös lenne. :)

Az illatában számomra a rózsa dominál, ami még éppen nem zavar. Szerencsére alapból eléggé diszkrét és könnyed, csak úgy mint az állaga.
Hamar felszívódik és jól lehet sminkelni is utána. Kellően hidratál, a kombinált arcbőrömet sem zavarta meg. Nem okozott plusz pattanásokat.

Számomra ez egy abszolút jól teljesítő kis krém, amit valószínűleg meg is vennék ezentúl magamtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Ezt a márkát eddig nem is ismertem.

Ha pumpás kiszerelésben lenne forgalmazva, az csillagos ötös lenne. :)

szawai

2019. augusztus 7.

A Krémmánia szerencsés tesztelője vagyok én is. Alapvetően száraz, zsír- és vízhiányos az arcbőröm és túl vagyok az életkorilag megcélzott korosztályon. Nagyon kellemes a használata, könnyed az állaga, az illata szuper, nem túl tolakodó, de azért érződik a felvitel során; a krém gyorsan beszívódik és az illat elillan. Jól hidratál, most, a kánikulaidőszakban majdnem túl "gazdag" is, de szerintem, ahogy a hűl az időjárás, pont "elég" lesz. Jól lehet rá sminkelni, nem dobja le az alapozót. Összességében csak jót tudok róla írni, minden használatnál érződik a minőség és a luxus, de hozzáteszem, hogy az ára miatt magamtól nem vettem volna meg ezt az arckrémet, így tesztelőként kifejezetten örülök, hogy kipróbálhattam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

csomoviki

2019. augusztus 2.

Krémmánia szerencsés tesztelőinek egyike vagyok. Nem is ismertem eddig ezt a márkát és mikor megnéztem az árát, hát hatalmasat kerekedett a szemem. Először kézben tartva nem értetettem, hogy mi kerül ennyibe ezen a kis krémen. Két napi használat után kicsit kezdem sejteni.
Az illata nagyon jó, kellemes, olyan tavaszi mező illat jut róla eszembe. Könnyen eloszlatható és meglepően gyorsan beszívja a bőröm. Néhol zsírosodó néhol száraz bőröm szép egészséges lett tőle és eddig nem jöttek elő pattanások aminek külön örülök.
Több heti teszt után updatelek eddig csillagos ötös hozza amit írnak róla teljes mértékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Ellen120

2019. július 14.

Valóban fiataloknak szól, nekem (40-es) túl könnyű és sajnos kevés, de ez attól van, hogy a bőröm sokkal vízhiányosabb, mint amire ez a krém jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Moni1980

2019. május 9.

Elsősorban a 20-as éveikben járó nőknek szánták, így én nem tartozom a megcélzott korosztályba, de mégis nagyon szeretem ezt a krémet. Könnyed állagú, finom illatú hidratáló krém, nagyon könnyen beszívódik, néhány perc után lehet rá sminkelni. Pihe-puha lesz tőle a bőröm. Nappalra és éjszakára is használom. Nem fénylik tőle az arcom, kellőképpen hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 9.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Propylene Glycol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)