Clarins

Ár:   8200 Ft   Kategória:   Arcápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: aidanne, az összetevőket feltöltötte: jirka, Módosítva: 2019. június 28.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Arcápolók
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Friss, hidratáló krém normál bőrre az egészséges bőrért gojibogyóval, füve kivonattal és acerola maggal a látványos, egészséges bőrképért.

angimay

2020. április 26.

Enyhe kellemes illata van, könnyen beszívódik és érzem a frissítő hatást is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

Enyhe kellemes illata van, könnyen beszívódik és érzem a frissítő hatást is.

DNM

2020. április 18.

Pixiboxban kaptam 15 ml mintát, azt próbáltam. A könnyű állag, kellemes - semleges illat pozitívum. Viszont sem élénkítő, sem hidratáló hatása nincs. Sok olcsóbb drogériás krém többet tud, így nekem csalódás volt. Biztosan nem fogom megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

makosbejgli18

2020. április 14.

A jó illatú hidratáló krémekkel mindig azt érzem, hogy finom tetszik az illat - de tudom, hogy ez azt jelenti, hogy sok parfüm van az adott krémben. Ezzel a hidratálóval sincs másként. Sajnos ezenkívül az összetevő lista nem a legszebb, ilyen áron sokkal jobb minőségű anyagösszetétel krémek vannak - csak azok nincsenek marketingelve, nem érzi a használó, azt a 'luxus' gondolatot.
A hidratáló hatása nekem semmi extra, megszoktam a Clinique rózsaszín hidratálóját, ami árban drágább, de hatásában is jobb. Ez a krém délutánra már nekem eltűnik a hatása, sokkal jobban ajánlom az említett Clinique krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

csomoviki

2019. december 27.

Krémmánia szerencsés tesztelőinek egyike vagyok. Nem is ismertem eddig ezt a márkát és mikor megnéztem az árát, hát hatalmasat kerekedett a szemem. Először kézben tartva nem értetettem, hogy mi kerül ennyibe ezen a kis krémen. Két napi használat után kicsit kezdem sejteni.
Az illata nagyon jó, kellemes, olyan tavaszi mező illat jut róla eszembe. Könnyen eloszlatható és meglepően gyorsan beszívja a bőröm. Néhol zsírosodó néhol száraz bőröm szép egészséges lett tőle és eddig nem jöttek elő pattanások aminek külön örülök.
Több heti teszt után updatelek eddig csillagos ötös hozza amit írnak róla teljes mértékben.

UPDATE: majdnem 5 hónap után a fele még megvan pedig minden reggel bekenem az arcom néha nem vékony rétegben. Eddig nem szerettem az arckrémeket, mert mindig kijöttek a pattanásaim és nem szívta be a bőröm és csillogtam mint állat. Ez viszont egy csodaszer számomra. Mostmár biztosan tudom, hogyha elfogy, újra fogom venni.
Maximális pont jár neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 27.

Maximális pont jár neki.

lilbenike

2019. október 28.

Tulajdonképpen olyan semleges...
Ennyi pénzért kicsit jobbat vártam annyira nem hidratál és nekem elég pattanásos is lett a bőröm tőle viszont tényleg nagyon gyorsan beszivodik és az illata is finom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Tulajdonképpen olyan semleges...

zsoca07

2019. szeptember 25.

Köszönöm, hogy kipróbálhattam! Összességében elégedett vagyok a krémmel. Isteniek az összetevői, már a reklámmal levett a lábamról. Nagyon finom az illata, és az állaga is nagyszerű. Elég könnyű ezért nem nehezíti el a bőrt és hamar beszívódik. Nappali krémként én nem tudom használni, mivel nincs benne fényvédelem. Estére szoktam használni szérum felé, vagy alapozó alá nappal. A Clarins eddig is nagy szerelem volt, ezzel az is maradt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

peachyglow

2019. szeptember 10.

Tesztelésre kaptam én is a krémet. Nappali arckrémként teljesen rendben funkcionál, jól tűri maga alatt a szérumokat, szerintem bent is tartja. Egyébként éjszakára is használom. Alapvetően én nem használok szemkörnyékápolót, hanem a bevált hidratálókrémemet oda is feldobom, mert nincs extrán érzékeny szemem és teljesen jól bevált így. Na ezzel a krémmel ezt kerülje mindenki, mert még a 10 évvel ezelőtti sérelmeidet is kisírod, de ezt egyébként nem könyvelem el az ő hibájának, mert alapvetően nem erre való. Egyetértek az előttem szólókkal, jól beszívódik, kellően táplál, nem kukacosodik össze, jól tűri a fényvédőt meg a sminkelést is. Nem pattogok ki tőle és nem is irritálja az arcbőröm. Írták, hogy kombinált bőrre is jól bevált, nekem normál bőröm van enyhe vízhiánnyal, de nagyon jól teljesített rajtam is. Egy ideje már parfümmentes arcra való termékeket használok, úgyhogy az INCI miatt kicsit szomorú vagyok, de tényleg semmi irritáció, úgyhogy elnézzük neki. Nagyon hálás vagyok, hogy tesztelhettem (köszönöm Krémmánia!), és tényleg nagyon jó kis alapkrém, de magamtól őszintén nem biztos, hogy megvenném ennyi pénzért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

pandahapci

2019. augusztus 17.

Tesztelésre kaptam a krémet, egy ideje már használom de vártam a vélemény írással hogy minél pontosabban tudjak írni az eredményekről.
Első benyomásra nagyon tetszett a krém: zsíros arcbőröm hamar beszívta a könnyed állagú krémet. Az illata nagyon finom, szinte érezni a sok szuper dolgot benne, ez látszik is az incik listáján.
Az arcom nagyon jól befogadta a krémet, hiába könnyed mégis érezhetően táplálja azt és nem utolsó sorban sminkalapként is szuperált.
Hosszabb távon láthatóan élénkebb és élettel telibb a bőröm. Hiába kombinált a bőröm, nagyon gyengéden tudja ez a krém táplálni.
Még az árát látva is megvenném tudva hogy így megkedveli a bőröm. Köszönöm a lehetőséget a tesztelésre! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Aancsaa

2019. augusztus 17.

Mivel nappali krém, tökéletesen működik fényvédő alatt is. Könnyen beszívódik, és teljesíti is azt, ami egy alap arckrémtől elvárható, puha lesz tőle a bőr. Estére is kipróbáltam, de a bőröm ennél egy kicsit teltebb krémet igényel, de ha használok utána éjszakai arcmaszkot, vagy előtte szérumot, akkor tökéletes. Nekem csak összetételével van egy aprócska bajom, hogy illatanyagot tartalmaz, ami sajnos nem a lista végén van. Egyelőre egy hetes használat után nem okozott pattanást, nem irritált, remélem bírni fogja a bőröm. Főleg azoknak ajánlom, akik egy egyszerű hidratáló arckrémet keresnek, annak teljesen megfelel. Az ára miatt nem biztos, hogy megvettem volna magamnak, viszont nagyon örülök, hogy tesztelésre kipróbálhattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

Bublup

2019. augusztus 12.

Tesztelésre nyertem ezt a kis csodát, és nagyon köszönöm! Ilyet még sosem tapasztaltam: egy könnyű, géles állagú krém, ami tökéletesen hidratálja a vízhiányos, húzódásra hajlamos arcbőrt. Semmi irritáció, semmi maradványtünet, semmi maszkérzés, egyszerűen eggyé válik a bőrömmel és egész napra letudva a bőrápolás, bármilyen meleg van. Ugyanakkor mégis azt érzem, hogy a táplálás is megvolt. Egy kombinált bőr esetén ez örök macera, mert vagy kevés és szárít, vagy túl sok és fullaszt. Nagyon ajánlom a terméket a negyvenes kombinált bőrű sorstársaimnak, felüdülés a használata. Ja, és az illata is finom, ami nálam nem hátrány, egyszerűen szeretek az arcomra prémium illatú kencéket tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Propylene Glycol, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glucose, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Színező anyag. (Piros)