Clarins

Ár:   €22   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 5175 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rea3, Módosítva: 2015. november 6.

Ár:   €22
Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Clarinsklub, 5175 Ft

Lágy textúrájú por állagú szemhéjpúder, felvitel során mégis úgy viselkedik a szemhéjon akár egy krém, egyenletes, sima felszínt eredményez matt finissel. Akár ujjal is felvihető, rétegezhető, satírozható és keverhető.

8 árnyalatban kapható

(Az összetevők leírásában a Taupe árnyalat szerepel.)

Ár: 5175 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Ár: 2000 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: új, 2-szer próbált, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér
legallybrunette

2019. április 3.

Nekem a Heather és a Pink Beige van meg. Az előbbivel nagyon szép világosabb füstös sminket lehet készíteni, lilásszürkés hideg taupe szín - nekem kicsit mélyen ülő szemem van, de nem lesz tőle gyászos az arcom, sőt, meg is dicsérték rajtam. A másik nem teljesen matt bézs (köze nincs a rózsaszínhez, maximum nem sárgás), nekem nem lett a kedvencem, mert kicsit kihangsúlyozza a szemhéj apró ráncait, de alapszínnek azért kedvelem, mert jó minőségű, könnyen kezelhető állagú.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. április 3.

umpalumpa

2018. május 29.

Ajjaj, 5-ből 5 csillag és én most lerontom ezt a szép átlagot :(
Kicsit szomorú vagyok miatta, mert annyira vágytam egy ilyen szemfestékre. Mindig sajnáltam rá a pénzt és mikor itt a zsibvásáron felbukkant egy használtan, de jó áron, akkor lecsaptam.
Az, hogy nem igazán pigmentált nem baj, mert építeni lehet. De a tartóssága sehogy nem fokozható a kicsit fedett szemhéjamon. 2-féle alappal sem teljesít jól. Emellett a szín, amit választottam elég furcsa rajtam, de ez nem a termék hibája, csak a szomorúságomat fokozza. Majdnem pénzkidobás :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

Ajjaj, 5-ből 5 csillag és én most lerontom ezt a szép átlagot :(

mrsgrob

2017. február 22.

Heather árnyalatban vettem meg, ami egy elegáns levendulás szürkés taupe amit mégsem mondanék hideg színnek inkább semlegesnek. A nevével ellentétben nem creme-to-powder hanem egy remek állagú préselt púder szemhéjfesték nulla! porolással. Tejesen és tökéletesen matt, de feltéve nincs száraz érzete. Jól pigmentált, sötétebb szín (világos bőrön legalábbis), amit szépen lehet satírozni és jól mutat akkor is ha csak keveset oszlatok el a szemhéjon hogy világosabb maradjon. Ecsettel a szempilláim tövébe is viszek fel egy vékonyabb satírozott vonalat. Elég szürke van benne hogy jól passzoljon az alapvetően szürke (zöldes-kékes) szememhez és eléggé levendulás/lilás hogy a szemem jóval zöldebbnek látszódjon mint amilyen valójában.
A tégelye hajszállal magasabb mint a Benefit krém szemhéjfestéké, de kisebb az átmérője és jóval könnyebb mert nem üvegből van. Kinyitni sokkal kellemesebben lehet mint a Benefit új csomagolását.
Nagyon elégedett vagyok a színnel, a minőséggel és a csomagolással is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 22.

Nagyon elégedett vagyok a színnel, a minőséggel és a csomagolással is.

lichtnori

2016. február 29.

Elegáns csomagolás, praktikus tégely, tökéletes beltartalom, nagyon szép, természetes matt színekkel. 02-es Nude Pink színnel rendelkezem, aminek én semmi rózsaszínes árnyalatát nem látom, ellenben nagyon szép világos bézs/ekrü a színe. Ajánlják kézzel való felvitelét is, de az ujjamon lévő zsír miatt nem akartam belenyúlkálni, nehogy képezzen egy réteget a púderen, de ez csak az én marhaságom. :-) Ecsettel álom a felvitele, tartós, nem porol, és már egy rétegben is tuti. :-) A púder profizmusa miatt (egyáltalán nem tudok róla negatívumot mondani, és ez az a termék, ahol nincs "de" és "ha") még a legszürkébb hétköznapokba is csempész egy kis luxus érzést. :-) Szeretem a Clarins termékeit, megérik az árukat -szerintem.

Az egyetlen problémám - és most jön egy kis panaszkodás az itthoni drogériákról, hogy alig értenek a saját maguk által árult termékekhez. Ahhoz, pl. hogy meg tudjam venni a Clarins BB-jét, 3db Douglast kellett megjárjak. Nem volt minta, nem volt színválaszték. Ha bármelyik krémjükből termékmintát szerettem volna, a D-s eladó hölgyek úgy adtak, mintha a sajátjukból kértem volna. A non-plus ultra az volt, amikor bementem, hogy két szemceruza közötti különbséget (két bronzos-barnás) megnézzek, és az eladónak dunsztja nem volt miről beszélek, végül megnéztem magamnak. :-) Egyedül a Müller nagyon korrekt, az ottani eladók kis tégelybe képesek termékmintát adni a kitett teszterekből, normálisan, segítőkészen. :-) Mindent a vásárlókért. :-) A baj csak az, hogy nem tartanak smink cuccokat. Így marad a netes vásárlás, bár néha kell, hogy élőben tudjam csekkolni a terméket. Bocsi a hosszú kitérőért, de azt gondolnám, hogy egy ilyen márka teszterei után nem kellene könyörögni és az időmet pocsékolva járni utána, főleg, hogy előbb-utóbb úgyis termékvásárlás lesz a dologból. :-) Ettől függetlenül maga a szemhéjpúder tökéletes! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 29.

bobekecske

2016. január 14.

Szép lassan begyűjtöttem belőle 4 színt (ilyen-olyan akciók keretében, szuper árakon).
Ahogy már a többiek is írták, gyönyörűen felvihető és eldolgozható, tartós kis szépségek ezek.
A matt színekért külün odaavagyok, ritka ilyen jó minőséget találni matt por / krém szemfestékben egyaránt.
A színárnyalatok igazán jól el vannak találva, elegánsak, jól kihasználhatóak, nem kell sokat gondolkodni rajtuk.
Van kedvesebb, különlegesebb szemfestékem, de sietősebb napokon a matt barnával (06 earth) vagy a csillámos szürkével (05 sparkle grey) egy gyors satírozás a szempillatőnél (tusvonal, ceruza helyett), kis spirál és a szemsmink már kész is. És kitart késő délutánig (estig magában azért nem), és határozottan "megkreáltabbnak" tűnik, mint amennyi időt valójában rászántam.
Nem nagyon lehet mellélőni Clarinsékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Nem nagyon lehet mellélőni Clarinsékkel.

despoina

2015. november 27.

Nagyon jó kis szemhéjpúder, gyönyörűen terül és cseppet sem porzik. A tégelyből krémes állagúnak tűník de a valóságban por állagú. Teljesen matt, ujjal is gyerekjáték felvinni és el lehet dolgozni precízen a szemhéjon. Nagyon könnyű használni, nagyon jó minőségű a festék, negatív tulajdonsága szinte nincsen (ára talán). A színek épithetőek és jól kihasználhatóak a mindennapokban és alkalmi sminkeknél is. A tégelye és csomagolása pedig gyönyörű.
Sokkal jobb mint a hagyományos állagú szemhéjpúder.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Sokkal jobb mint a hagyományos állagú szemhéjpúder.

rea3

2015. november 3.

A taupe árnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Eléggé megtévesztő kis cucc, már ami a külsőségeket illeti. A tégelyben olyan szaténosnak néz ki, egyáltalán nem tűnik mattnak, pedig az. És első látásra krémes állagúnak néz ki, valamint sokkal pigmentáltabbnak, pedig nem az. Az állaga olyan krémes poros, szándékosan nem hasonlítom a L'oreal Infallible-hoz, a végén kiderül miért :)
Próbáltam ecsettel és ujjal is felvinni, ugyanúgy működik mindkettővel, mármint intenzitásban nincs nagy különbség egyik módszerrel sem. Direkt a mélyítővonalba szántam, régóta keresem az én igazi taupe színemet, na most meg van végre :) Szépen satírozható, gyönyörű az incije, tartóssága kb megegyezik az UD-el (persze a pigmentáltsága már nem, bár azt nem tudom hogyan viselkedik a többi árnyalat). És a legmeglepőbbet a végére hagytam: EGY PICIT SEM POROL, úristen nem hiszem el, hogy létezik ilyesmi :D
17 euróba került, elég sok egy monoért, de nagy adag és minőségi és gyönyörű és Clarins és ha elszáll az agyam, akkor nem tudok ellenállni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.