Clarins

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Clarinsklub-n 12675 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Klári333, az összetevőket feltöltötte: scorpionqueen, Módosítva: 2015. október 12.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Clarinsklub, 12675 Ft

Bőrápoló koncentrátum a nagyon érzékeny bőrre

• Természetes növényi kivonatokkal csökkenti a bőrpírt
  • Azonnal megnyugtatja a bőrt a kellemetlen irritációk ellen
  • Megakadályozza a finom vonalak és a ráncok kialakulását, miközben táplál is
  • Megerősíti a bőrt és tartós eredményt biztosít
  • A bőr hihetetlenül puhább, simább és ragyogóbb lesz

Ár: 12675 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont
Lorna

2018. július 16.

Tetszett, jó volt használni, kellemes gyógynövényes illata van, a Clarins kék orchidea olajánál folyékonyabb állagú kicsit könnyebben beszívja a bőröm. Az is tetszett, hogy csak 15 mili mivel nem használom naponta sokáig elég volt, de nem éreztem, a vége felé, hogy megunnám, vagy rámromlana.
Én nem tapasztaltam, az SOS regenerációt, de én is sokaktól hallottam, hogy ehhez kell nyúlni, ha valaki gebasz van az ember bőrével.
Szívesen venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Szívesen venném újra.

scorpionqueen

2015. október 6.

Engem egyszer az őrületbe fognak kergetni a jól képzett eladók! Különösen ez a nő a Sephorában, mert ő mindig tudja, hogy mire van szükségem, sokkal jobban, mint én. Múltkor tesztelgetés közben a pirosítók eltávolítása során szinte belobbant a bőröm a sminkeltávolítótól (nem a Clarinstől). Hiába nem Clarinseket teszteltünk, azonnal az ő polcukhoz szaladt és bekente ezzel az arcom.1 perc alatt úgy megnyugtatta az arcom, hogy máskor ehhez órákra van szüksége a bőrömnek. Az irritáció azonnal elmúlt a viszketéssel együtt, a pirosság eltűnt, utána folytattuk a tesztelést, mintha mi sem történt volna. Nem akartam hinni a szememnek.
Megvenni nem fogom, mert a saját, itthon használt termékeim nem okoznak ilyen gondot, így nincs értelme. De döbbenetes volt, amit a bőrömmel művelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhetinic Acid
Hidratálók: Phospholipids
Vitaminok: Retinyl Palmitate

Squalane eo 1 0

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ázsiában ás Ausztráliában elő sárga szilva fa magjának a kivonata, melyet bőrpuhító (emollient) anyagként használnak  a kozmetikumokban.

Az avokádóolajnak az úgynevezett el nem szappanosítható része. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondicionáló hatású összetevő. Az avokádóolajjal megegyező tulajdonságai vannak.

További info az összetevőről a KM-blogon >>