Clarins

Ár:   9700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Clarinsklub-n 7275 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2013. március 1.

Lelőhely:   parfümériák, online
Vedd meg online: Clarinsklub, 7275 Ft

Ár: 7275 Ft , Eladó: Clarinsklub
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:futárszolgálat, pick-pack-pont

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lauran

2020. február 12.

UD: óh, nagyon régen írtam róla véleményt, azóta feledésbe is merült, de nemrég újból megvettem, már az új, pumpás verszióját, 2. árnyalatban, és nagyon elégedett vagyok vele: nagyon jó a fedése, inkább alapozónak mondanám, ugyanakkor dewy a finise, azokon a napokon teszem fel, amikor üde sminkre vágyom. Hidratáló szérumra teszem fel, majd egy kis blush és highlighter, és kész a friss, nappali smink. Nyáron lehet fényes lesz az ízlésemnek, de így télen, pont tökéletes.

Egy ideje nem igazán jön be a tavalyi nagy kedvenc, a Garnier BB. Következésképpen szétnéztem a piacon, és gondoltam egy magasabb árkategóriás BB-t választok. Szeretem a Clarinst, ezért erre a BB-re esett a választásom. Kreol a bőröm, az eladó tehát egyből a 3., dark árnyalatot ajánlotta, ami a helyszínen, jól bedolgozva a kezemre, nem tűnt túl sötétnek, és kellőképpen száraznak is bizonyult ahhoz, hogy úgy értékeljem, jól lefedi a fénylő T zónát. Mivel a 2. árnyalat túl rózsaszínes volt, megvásároltam. A tapasztalataim vegyesek, inkább azt mondanám, nem nyári sminknek való. Nagyon jól fed, csodálatosan szép, egyenletes bőrfelszínt varázsol, de ami nekem nem jön be, az a selymes fény, amit a bőrnek kölcsönöz. Bár alapvetően nem zsíros ragyogást, hanem inkább highlighter-szerű csillogást ad a bőrnek, én nem szeretem magamon, főleg nyáron, amikor alig bírom lepúderezni magam. Őszi-téli időszakra viszont jó terméknek bizonyulhat. Eléggé száraz állaga van, száraz bőrűeknek tehát nem valószínű, hogy bejön. Mint kiderült, mégis túl sötét számomra a dark, ezért szoktam hozzáadni egy kis csepp garniert is. Mindent összevetve, szerintem inkább alapozó, mint BB, és aki szeretne szép csillogást a bőrének, bátran próbálja ki. Nekem nem ér 5 csillagot, viszont a tudása, finom illata, könnyű kenhetősége, jó fedése miatt 4-et igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 12.

mnikolett

2018. november 8.

Nagyon szuper termék, nyáron használtam és teljesen megvoltam vele elégedve. A meleg időben csak BB krémet szoktam használni, de olyan jó a fedése, hogy év közben is szívesen használnám, ha el fogy a jelenlegi alapozóm biztos, hogy beruházok egy világosabb színre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

banita4

2018. május 26.

00 Fair színben van meg ami a fehér bőrömre tökéletes. Egységesít, ad egy kis színt és nem matt amit én kifejezetten szeretek. Viszont ahogy már előttem is említették, tényleg nagyon furán befogja az ujjakat, nem tapasztaltam még ilyet más terméknél, szinte beleivódik a bőrbe és nem olyan egyszerű lemosni. Nem rossz, szeretem használni de nem lett szerelem, nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

SzimiStolczen

2018. április 3.

Hasznaltam 1et de nekem nem jott be annyira hogy meg egyszer hasznaljam, en meg sajnos 2ot vettem egyszerre.
Van meg egy teljesen uj 00 fair szinut amit el szeretnek adni.
Ha erdekel akkor leci kuldj egy e-mailt a simistolcen@gmail.com ra.
Csak azert mert meg nem vagyok bejelentkezve 3 honapja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Van meg egy teljesen uj 00 fair szinut amit el szeretnek adni.
Ha erdekel akkor leci kuldj egy e-mailt a simistolcen@gmail.com ra.
Csak azert mert meg nem vagyok bejelentkezve 3 honapja.

Deep1982

2017. december 17.

Én egy kis tubushoz jutottam hozzá,médium árnyalatban.
Ahhoz képest,hogy egy BB krém,nagyon szépen fed.
Én nem veszek észre napbarnított szín,mivel amúgy is barnás a bőröm.
Valóban tényleg pár pötty kell csak belőle.
Viszont én nagyon nehezen tudom eldolgozni.Egy kevés hidratálóval simán megy.Igen valóban befogja az újakat,de melyik alapozó vagy bb krém nem...
Napközben sem kopik,szóval egy tökéletes BB krém,kicsit borsos áron,de megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

Én egy kis tubushoz jutottam hozzá,médium árnyalatban.
Ahhoz képest,hogy egy BB krém,nagyon szépen fed.
Én nem veszek észre napbarnított szín,mivel amúgy is barnás a bőröm.
Valóban tényleg pár pötty kell csak belőle.

szeliger

2017. szeptember 25.

02 medium árnyalatban, vásárlás mellé ajándékba kaptam egy 8 ml tubust. Az árnyalat valamivel sötétebb, mint a jelenlegi alapszínem (általában N20 alapozókat használok), de nagyon szép, természetes, napbarnított színt ad, selymes fénnyel. Finom, púderes, krémes illatú és igen könnyű vele dolgozni, a hajtő felé és a nyakon is éles átmenet nélkül felvihető. Mindig teszek alá hidratálót is, aztán jön ez a kis tehetséges BB krém, ami a rohanós reggeleken igazi felmentősereg. Pár pötty az arcra, én kézzel dolgozom el, utána ecsettel éppen csak átmegyek rajta, pici pirosító és már készen is van. Az ujjakat tényleg furán befogja, az ujjak ráncaiba beleül, utána muszáj kezet mosni. Napközben szerintem világosodik, lehet, hogy ez a kopás miatt van, mindenesetre egyenletesen kopik, semmiféle foltosodást nem tapasztaltam. Valószínűleg tavasszal nem lelkesednék ennyire, az őszi sminkszíneimmel viszont nagyon jól harmonizál.
Szeretem, szívesen használom, tőlem megy az öt csillag, ez egy igen jól kihasználható termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 25.

emesebvarga

2017. január 4.

A 00 árnyalat van meg, ami pontosan megegyzik a arcom színével. A csomagolása, az állaga, a tartóssága, minden nagyon tetszik benne. Nekem ez a tökéletes BB krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

rougeoftheday

2016. március 28.

Nekem a 00 árnyalat van meg, ami végre végre nem üt el az arcom színétől! Nagyon jó krémes, könnyen eldolgozható az állaga. Én ecsettel viszem fel mert azt vettem észre, hogy nagyon befogja az ujjaimat és alapos kézmosás után is előfordul, hogy nyomot hagy a ruhámon. A fedése tökéletesen megfelelő egy BB krém számára. Könnyed és, amit én nagyon szeretek benne, hogy kicsit fényes természetes végeredményt ad. Nem zsírosan, csillogósan fényes, hanem egészségesen fényes bőrfelszínt! Ami nálam hátrány, hogy kicsit filmes, pergős, morzsolódós a bőrömön, de ezt egy tiszta púderecsettel nem nagy dolog eltüntetni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

lichtnori

2015. november 29.

Szeretem, mert könnyen felvihető, jó az állaga, finom és egyáltalán nem zavaró az illata. Erősebb a fedése, mint egy átlag BB-nek, de én pont ezt szeretem benne, hogy nem egy lepkefing, ennek ellenére teljesen belesimul a bőrbe, nem látszik, hogy rajtam van, nem kelt maszk hatást és -érzést sem, szépen építhető és szép, egységes bőrképet eredményez. A finishe nem matt és nem poros, szép selyemfényű, de egyáltalán nem zavaró, pedig nekem kombinált bőröm van. Ha éppen olyan napom van, akkor lemattítom egy kis púderrel és már okés is. Külön öröm a 25-ös SPF, és a 45 ml-s űrtartalom. DE....! A színe! Jesszus!! Lentebb olvastam, hogy bajok vannak a színekkel. Ezúton is köszönöm csajok, mert ha nem írjátok ezt le, akkor én szépen megrendeltem volna a Clarins Klubtól a 02-es árnyalatot, ami tuti sötét lett volna. Ehelyett beslattyogtam egy Douglasba és leteszteltem a 01-es light és a 02-es medium színeket. Általában beige, natural színű alapozókat használok, nem vagyok egy Hófehérke, még télen sem. Életemben nem használtam Light vagy Yvory színeket... egészen mostanáig. :-D Elképesztően nem Európai arcszínekre tervezték ezt a BB-t! A vicc pedig az, hogy mivel hámlasztózom (AHA, BHA), ezért a nyári színem szép lassan lekopott... és már a light árnyalat is kezd sötét lenni! :-) Esküszöm nem értem! Viszont nagyon szeretem, ezért lehet, hogy beszerzem a legvilágosabbat, max keverem a kettőt. Csak azt tudnám, hogy mi van a nagyon világos bőrű lyányokkal!!?? Clarinsék rájuk nem gondoltak? Ennek ellenére megadom neki a csillagos ötöst, mert nagyon jó kis kence, csak a színeket kell jól megválogatni.

Updatelek: Most már használom huzamosabb ideje. A színe még mindig kész katasztrófa és rájöttem, hogy nagyon becsapós. Ugyanis kinyomva a tubusból a kézfejre teljesen világos, de amint felkenem az arcomra, mintha oxidálódna, besötétül, olyan lesz a fejem, mint aki belefejelt egy carotinos vödörbe, konkrétan benarancsosodik. Másik negatívum, hogy Clarins Beauty Flash Balm-mal egész napos viselés után a homlokom nagyon zsíros lett, de ezért nem vonok le pontot, mert ilyen a bőrtípusom és egyik sem ígér mattítást. Amúgy még mindig a kedvencem, jó kis BB.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

Nur

2015. augusztus 12.

Egy nagyon gyors vásárlás alakalmával került hozzám szettben egy 5 ml-es BB krém. Nagyon örültem a jó vételnek, próba és habozás nélkül a médium árnyalatot választottam, mert mindig ezt használom, nem hófehérke a bőröm. Már az első használatkor ért a meglepetés, hogy nagyon sötét nekem, feltűnően eltér a bőrszínemtől. Egyenletesen és jól fed, könnyű eloszlatni, sokáig fent marad, 45 ml, tehát kiadós is, fényvédelme rendben, nem szólva arról, hogy kiváló minőségű márkáról van szó. Ezen felbuzdulva beszereztem egy 01 Light árnyalatot. Megjegyzem még életemben nem használtam ilyen árnyalatot. Felkenve azt láttam, hogy ez is sötét. Külföldi oldalakat nézegetve láttam, hogy összes elismerése ellenére hangsúlyozták, hogy az árnyalatok bizony elég sötétre sikerültek. Aztán rájöttem, hogy miről van szó. Ez a BB markánsan bronzos árnyalatú a bőrön. Szinte mindegy is melyik árnyalatot választjuk, bronzos lesz felkenve. Ha megnézzük az eredeti kollekciót, három árnyalatot találunk, - itt jegyzem meg, hogy a képek közel sem hozzák vissza a valós árnyalatokat, tehát még megközelítőleg sem használhatók- aztán a későbbiekben megjelent a 00 árnyalat, ami egyáltalán nem meglepő, fentiek tekintetében. Nekem nem fénylik át, mert száraz a bőröm, de kizárólag a legnagyobb nyárban fogom tudni használni, mert úgy nézek ki vele, mint aki most jött be egy kiadós napozásról. A problémám csak az, hogy nem napoztam egyáltalán. Akinek bejön a napbarnított árnyalat, az imádni fogja, és megtalálta a tökéletes BB krémet. Azt olvastam, hogy 00 árnyalat megfelelő a nagyon világos bőrűeknek, a többeknek azt ajánlom, hogy kivételesen ne csak a szín mintát próbálják ki egy területen, hanem egész arca kenjék fel, mert a barnás, bronzos árnyalat nem mindenkinek áll jól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Glicerinből, cukorból és zsírsavból előállított természetes emulgeálószer, mely lehetővé teszi a víz és az olaj rész egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.