Clean&Clear

Ár:   920 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 920 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hexybaby, Módosítva: 2014. július 8.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 920 Ft

Gyengéd, mégis hatékonyan távolítja el a naponta képződő szennyeződéseket és faggyút.

Ár: 920 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Laura0101

2020. december 22.

A bőröm se nem száraz se nem zsíros tehát normál. Pár pattanás mindig kijött rajtam ami eléggé fájt és csúnya volt Megvettem ezt pár hónapja és egyszerűen imádom. Nagyon olcsó szerintem megéri. 2-3nap és a pattanásaimat leszárítja,tisztítja az arcbőröm. Nekem egyáltalán nem szárít pedig 1nap 2x használom, reggel,este (lehet mert használok utána hidratáló krémet de szerintem az alap. Amikor felkenem utána egy kicsit mentolos érzetet ad mások ugye azt mondják hogy csíp bár én nem nevezem annak. Szerintem kellemes és hűsít. Tehát nekem nagyon bevált:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

arankaalanghy

Korcsoport: < 18
2020. július 21.

Nekem nem vált be...
Csípi az arcom, még a szemem is könnyezik tőle olyan erős.
Azon kívül, hogy a szennyeződéseket valamennyire eltávolítja nincs sok pozitív hatása. Piros is lett tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 21.

Nekem nem vált be...
Csípi az arcom, még a szemem is könnyezik tőle olyan erős.

zsizske1

2020. július 17.

Elég erős szaga van, de a napi szennyeződést nagyon szépen leszedi az arcról, smink maradványokat is szépen letisztitja. Reggel és este is szoktam használni, nekem évek óta bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 17.

Licsi20

2020. július 1.

Nekem nagyon bejött az illata illetve, hogy nagyon kellemesen hűsíti az arcom. A pattanások is szépen levitte nekem, illetve a pórusaim is összehúzódtak. Biztos, hogy újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Glowstick

2020. június 27.

Nagyon sokat hasznaltam tini koromba es bevalt nekem de eleg eros kezdett lenni napi hasznalatra ezert most fogom kiprobalni a Botanical Lab tonikjat. Nagyon hasonlo osszetevoi vannak csak alkohol nelkul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

Miruska

2020. június 3.

Két flakonnal használtam el, nekem bevált. Nekem elég érzékeny a bőröm, de ez semmi problémát nem okozott. Szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 3.

Queen16

2020. június 3.

Elég erös szaga van, enyhén csipi a szemet, semmit nem tisztit az arcon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Elég erös szaga van, enyhén csipi a szemet, semmit nem tisztit az arcon.

szata1

2020. június 3.

Szépen lehúzza a pattanásokat. Nagyon jó, de nekem csípi az arcom és lehűti. Megszoktam, teljesen kibírható, de nem olyan kellemes. Hígítom picit vízzel és úgy sokkal jobb érzés használni. Szárít de megfelelő hidratálással teljesen oké.
Update: most látom, hogy a nevében érzékeny bőrre van... hát nem tudom, nekem és a testvéremnek is eleggé csípi az arcunkat, viszont nem okoz semmilyen bőrhibát. Azért szerintem megéri megvenni ha valakit nem zavar a csípés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

esszter01

2020. május 25.

Én nagyon szeretem ezt a tonikot, a kombinált bőröm szárazabb részét sem szárítja ki, ellenben nagyon felfrissít a használata. Este, fürdés és arctisztítás után is szeretem használni, mert olyan, mintha a gőzös-tisztítós fürdő után is leszedné az esetleg ott maradt koszt az arcomról. Az illatát is nagyon élvezem, nyáron egy nagy szeletét kiteszi az énidőmnek, ahogyan letisztítom vele az arcom, mert eléggé felfrissít. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

wildrose

2020. április 19.

Erősen alkoholos illatú tonik, jól mattít, szépen összehúzza a pórusokat, nem irritál, viszont hosszabb távon szárítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 19.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.