Clean&Clear

Ár:   920 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 920 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hexybaby, Módosítva: 2014. július 8.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 920 Ft

Gyengéd, mégis hatékonyan távolítja el a naponta képződő szennyeződéseket és faggyút.

Ár: 920 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
vitezviki

2019. június 26.

Amióta ezt a tonikot használom, nem jöttek elő új pattanások, és a régiektől és megszabadultam. Nagyon szépen tisztít, hűsítő érzetet ad. Elég rendesen szárít, de nekem a zsíros T-zónámra pont ez kell. A szem és orrkörnyéken vigyázni kell vele, nekem szokta egy kicsit csípni a szemem, gondolom az alkohol miatt. A csípős érzettől eltekintve csodát tett az arcommal, így biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

nagyjudiit26

2019. június 22.

Nagyon szeretem. Mentolos erzesem van tole. Jol tisztit, a tesojat is szeretem. Nem szarit, pont jo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

gubamara

2019. április 28.

Nagyon jól tisztít és nem szárítja ki túlzottan a bőrömet és nem irritálja. Ha rendszeresen használom alig van pattanás az arcomon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

nightwica

2019. március 28.

Az első olyan szépségápolási termék, amit kettőnél többször is újravettem! Úgyhogy ez már a biztos jele annak, hogy bevált. Tényleg tisztának érzem tőle a bőröm, van, hogy egy alapos fürdés után is szed még le koszt, meg fel is frissít. Nem szárít szörnyen, hidratálni nyilván kell utána, de ez így is van rendjén. Az illata valóban erős, viszont nekem tetszik, tehát nem zavar az erőssége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Lilly83

2019. március 19.

A legjobb tonik, amit valaha használtam. Sok tonikot kipróbáltam, de ez volt az egyetlen, ami tökéletesen eltávolított minden szennyeződést, maradék sminket az arcomról. Főleg edzés után, a nap végén használom. Arctisztítás után, vatta pamacsra locsolok belőle egy keveset és végig törlöm az arcom, elképesztő, hogy mennyi szennyeződést képes lemosni. Nekem nem szárítja a bőröm. Használata után mindig viszek fel hidratáló krémet az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

zsani1234

Korcsoport: < 18
2019. február 7.

Egesz jo kis tonik, eltavolit mindent az arcomrol, a maradek sminket is.
Szepen leszaritja a pattanasokat. Az illata magyon eros alkoholos, amit nem igazan kedvelek benne, de osszessegeben egesz jo termek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. február 7.

Egesz jo kis tonik, eltavolit mindent az arcomrol, a maradek sminket is.

ani01

2019. február 1.

Mélytisztító után használom. Szuperül leszedi a napi szennyeződéseket és a maradék sminket az arcomról. Amit imádok benne, hogy nem szárítja szét az arcom.. :) Sok más termék esetében sajnos ez volt a tapasztalatom..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 1.

Violetta2

2018. december 11.

3 éve ezt a tonikot használom, szépen leszárítja a pattanásokat. Napi kétszer használom reggel és este. Kicsit szárítja a bőrt, de ettől el tekintve szuper termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 11.

Mandulaszem

2018. szeptember 30.

Wooow! Ő hozta el az arcbőrömnek a megváltást!❤ Mióta használom TELJESEN tiszta az arcbőröm,egy gyulladt pattanást sem látok rajta. Fantasztikus!😊 Mindig is száraz arcbőröm volt, de mostanában valamiért zsírosabb, ezáltal nagyon pattanásos. SOS helyzetben szereztem be őt és mindössze néhány használat után látható volt az eredmény. Mostanra pedig makulátlan,selymes,tiszta a bőröm. Naponta mindössze 3x használom, mert szárít, és a Just San Activ sós krémmel hidratálom az arcom. Érdekes, hogy sokan a sminklemosó "hatása" miatt pontozzák le. Nos, végigolvastam a leírásait és sehol sem láttam, hogy erre alkalmas lenne. Ez egy arctisztító tonik,ami kategóriájában kiváló. Sminklemosásra pedig ott van a sminklemosó és a micellás víz.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 30.

anettanna95

2018. augusztus 14.

Nem vált be! Ragacsos érzetet hagy, szörnyen keserű, ha a számhoz ér, kiszárítja a bőrt és tele van alkohollal. Micellás víz sokkal többet ér számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.