Clean&Clear

Ár:   920 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 920 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hexybaby, Módosítva: 2014. július 8.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 920 Ft

Gyengéd, mégis hatékonyan távolítja el a naponta képződő szennyeződéseket és faggyút.

Ár: 920 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Bebu

2021. november 12.

Évek óta ő nekem a nagybetűs TONIK! Nem szárítja a bőrömet, a gyulladásban lévő pattanásaimat másnapra lecsillapítja és nem mellesleg iszonyat mód megtisztítja az arcomat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 12.

fanni200005

2021. október 30.

Tiniként ettől vártam a csodát…:D Tele van alkohollal, bővebben inkább nem is megyek bele. Nagyon nagy nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 30.

jgitta95

2021. október 20.

Jól tisztít, viszont elvileg érzékeny bőrre van, mégis tele van nyomva alkohollal és nagyon parfümös... zsíros bőröm van, de ha rendszeresen használtam, akkor még nekem is szárította... A szemem és az orrom is nagyon érzékeny rá, amíg el nem párolog az alkoholos szag, néha csíp is, de ez nem annyira jellemző. Biztosan nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 20.

szata1

2021. május 8.

Szépen lehúzza a pattanásokat. Nagyon jó, de nekem csípi az arcom és lehűti. Megszoktam, teljesen kibírható, de nem olyan kellemes. Hígítom picit vízzel és úgy sokkal jobb érzés használni. Szárít de megfelelő hidratálással teljesen oké.
Update: most látom, hogy a nevében érzékeny bőrre van... hát nem tudom, nekem és a testvéremnek is eleggé csípi az arcunkat, viszont nem okoz semmilyen bőrhibát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 8.

adri585

2021. április 10.

Régen mikor tini voltam ezt használtam és úgy megbántam, tönkretette az arcomat. Szét szárította ezért a kórokozókat jobban beengedte a bőröm, így több pattanás keletkezett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

d.anett89

2021. április 6.

Régen sok sok évvel ezelőtt használtam. Tönkre vágta az arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

Régen sok sok évvel ezelőtt használtam. Tönkre vágta az arcom.

viragocskaa

2021. április 6.

Régen használtam, de akkor nagyon szárította az arcom és még több pattanásom lett tőle. Az összetevői sem az igaziak és tele van nyomva illatanyaggal. Nagyon sokat rontott a bőröm állapotán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2021. február 16.

Ez a kis szemét tette tönkre a bőröm évekkel ezelőtt,valamennyire tudatos bőrápolással sikerült helyrehozni de nagyon szépen kérlek titeket:NE vegyétek meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. február 16.

Laura0101

2020. december 22.

A bőröm se nem száraz se nem zsíros tehát normál. Pár pattanás mindig kijött rajtam ami eléggé fájt és csúnya volt Megvettem ezt pár hónapja és egyszerűen imádom. Nagyon olcsó szerintem megéri. 2-3nap és a pattanásaimat leszárítja,tisztítja az arcbőröm. Nekem egyáltalán nem szárít pedig 1nap 2x használom, reggel,este (lehet mert használok utána hidratáló krémet de szerintem az alap. Amikor felkenem utána egy kicsit mentolos érzetet ad mások ugye azt mondják hogy csíp bár én nem nevezem annak. Szerintem kellemes és hűsít. Tehát nekem nagyon bevált:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 22.

arankaalanghy

Korcsoport: < 18
2020. július 21.

Nekem nem vált be...
Csípi az arcom, még a szemem is könnyezik tőle olyan erős.
Azon kívül, hogy a szennyeződéseket valamennyire eltávolítja nincs sok pozitív hatása. Piros is lett tőle az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 21.

Nekem nem vált be...
Csípi az arcom, még a szemem is könnyezik tőle olyan erős.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.