Clean&Clear

Ár:   949 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: livaj0829, Módosítva: 2019. március 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Speciális, pattanás- elleni összetevője révén eltávolítja a felgyülemlett és az elhalt hámsejteket, így kitisztítja a pólusokat. Ezenkívül olyan természetes hatóanyagok vadonatúj kombinációja is megtalálható benne, mint a cédrusfa, a fahéj olaj és a moharózsa, melyekről ismert, hogy enyhítik a bőr kipirosodását és csökkentik a pattanások méretét. Az arclemosó emellett segít szabályozni a bőr felszínén található faggyú mennyiséget, amely baktériumok elszaporodásához és így pattanások kialakulásához vezethet.

Yami

2017. március 26.

Nagyon szerettem, de nem használtam minden nap, mert eléggé szárított, de így remekül kordában tartotta a zsíros bőrömet annó. Azóta hiába keresem, sehol nem láttam a polcokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 26.

tokfejessi

2016. május 14.

Tinédzser koromban én is szerettem ezt a terméket. Sajnos nagyon hamar elkezdtem serdülni, már 10 évesen tele volt az arcom nagyon csúnya pattanásokkal. Ez a termék szépen lehúzta a gyulladásokat, és csökkentette a bőröm zsírosodását is. Aztán évekkel később történt valami: vagy megváltoztatták az összetevőket, vagy hozzászokott a bőröm, de már nem volt hatásos. Kénytelen voltam váltani, hogy megint vállalható legyen az arcbőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 14.

stimea

2016. május 13.

Régebben használtam aztán nem találtam sehol így kénytelen voltam váltani pedig nagyon szerettem. Nem szárít, tisztít rendesen és kevesebb pattanásom volt, amíg használtam. Ennyi pénzért meglepő, hogy ilyen jól teljesít bár én egyébként is kedvelem a Clean&Clear termékeket. Problémás bőrre tökéletes, csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 13.

Stenico

2015. május 17.

Évek óta használom, mivel sok terméket kipróbálva csak ez és a VICHY Normaderm tudja kordában tartani a mitesszereket és kis pattanásokat, de árban ez sokkal kedvezőbb. Rendszerint elfelejtek vinni belőle nyaraláskor és egy hét alatt már látványosan romlik a bőröm állapota. Tökéletesen leszedi a sminket, fényvédő krémet, enyhén hámlaszt, összehúzza a pórusokat, de nem szárítja túl a normál részeket. Igazából az összetevők miatt szeretném már lecserélni egy természetesebb lemosóra, de még nem találtam hasonlót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 17.

Oraculum

2015. január 10.

Régen volt ilyenem, fura volt az állaga,de nagyon jól tisztított, rendbe hozta az arcomat és 1000 Ft-ért abszolút megérte, bár eléggé szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

Moonlight

2014. február 12.

Régebben használtam ilyet.. Szerettem, mert jól tisztított, a lemosás után szép sima,üde arcom lett. Észrevehetően kevesebb pattanásom volt,mikor használtam,és levitte a pirosságot.
Viszont eléggé szárított. Nekem azért is tetszett,mert lemosáskor habzott. Ehhez a tulajdonsághoz valamiért én mindig azt társítom, hogy kellően tisztít. Nedves szivacskoronggal mostam le,így még radíroztam is kicsit vele.
Mivel már nem a pattanások,hanem a mitesszerek ellen harcolok,már lehet,hogy nem venném akkor hasznát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 12.

mandula

2014. február 10.

Mindenhol szárított csak ott nem ahol kellett volna...:D
Többszöri nekifutás után sem lettünk barátok.
Nem hogy újravenni nem fogom, de gyorsan el is akarom felejteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

Mindenhol szárított csak ott nem ahol kellett volna...:D
Többszöri nekifutás után sem lettünk barátok.
Nem hogy újravenni nem fogom, de gyorsan el is akarom felejteni.

emyke

2014. január 15.

Nagyon jó arclemosó,szerintem lehet hogy a legjobb is amit használtam.Sokkal kevesebb pattanás ,nagyon jól tisztítja a pórusokat.Ára sem vészes, a drággábbakhoz képest sokkal hatékonyabb.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

PrincessTurquoise

2013. szeptember 1.

Nem csodaszer, de hosszabb idejű mindennapos használat mellett rendesen végzi a dolgát. A homlokom pattanástalanításában sokat segített, de -ahogy várható tőle-, csak felületi szinten. Tehát önmagában számomra nem jelentett tartós megoldást. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

offijuditka

2013. augusztus 11.

Már régebben is használtam a
Clean&Clear hasonló termékét, amivel szintén meg voltam elégedve és ezzel is meg vagyok :) Hatásosan tisztítja az arcomat és valóban, mikor egy gyulladt, pirosodó pattanásomra használom, másnapra lejjebb viszi a gyulladást. Ráadásul abszolút megéri az árát. 775 Ft-ért vettem a tesco-ban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Már régebben is használtam a

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.