Clean&Clear

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogéria, hipermarket   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Sz1lv1, az összetevőket feltöltötte: ladywonderful, Módosítva: 2015. december 2.

Kiszerelés:   150ml
Lelőhely:   drogéria, hipermarket
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórustisztító, nem szárítja ki a bőrt.

korita07

2016. augusztus 24.

Nekem régen volt, de nem szerettem, mert ugyan az arcomat mostam vele mégis a fejbőröm kezdett el tőle rettenetesen viszketni, illetve hámlott is. Így nagyon hamar váltottam róla. A krém állaga és illata is furcsa volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

ladywonderful

2015. november 29.

Ha tehetném mínusz csillagot adnék neki...
A hétvégén elutaztam és SOS szükségem volt egy arclemosóra. A Tescoban ez éppen akciós volt, és emlékeztem rá, hogy tinikoromban nagyon bevált. Kétszer használtam (pénteken és szombaton), az arcom szombat este rettentően kiszáradt és elkezdett viszketni, kipirosodni. Ma reggel úgy keltem fel, hogy az egész arcom be van dagadva, a jobb szememet alig bírom kinyitni, és továbbra is nagyon nehéz megállni hogy az egész arcomat lekaparjam a helyéről.
Nyilván allergiás vagyok valamelyik összetevőjére, de így még sosem reagált a bőröm egy kozmetikumra sem. Nem is értem miért tesznek arclemosóba ennyire irritáló anyagokat, amikor az arc bőre az egyik legérzékenyebb a testünkön.. Nagyon fel vagyok háborodva, és a legkevésbé sem ajánlom senkinek a használatát..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

Ha tehetném mínusz csillagot adnék neki...

Sz1lv1

2015. április 14.

Pattanásokra annyira nem jó, de pórustisztítónak tökéletes! (Használata után tényleg kijön a pórusból a faggyú.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.