Clean&Clear

Ár:   1201 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: orsi333, az összetevőket feltöltötte: mignon, Módosítva: 2012. március 27.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Már 4 óra alatt csökkenti a pattanásokat.

Kiszerelés: 15 ml

Ella

2017. április 24.

Ragacsos, csíp, nem húzza le a pattanásokat és cserébe új, gyulladt göbökkel is "megörvendeztet". :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 24.

korita07

2016. augusztus 24.

Imádtam, mert a begyulladt pattanásokat nagyon szépen lehúzta és másnap már nem is fájtak. Nagyon keveset kellett belőle használni, de az adagolója nem éppen erre volt kitalálva. Sajnos mostanában egy drogériában sem láttam, így vettem egy isana pattanás gélt kb fele annyiért és az bevált nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Dorci24

2016. május 5.

Nagyon szeretem. Tényleg hamar lehúzza a gyulladást. Sajnos mostanában már nem láttam egyik boltban sem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 5.

Anthaval

2015. április 18.

Ezt nevezem en ragyagyarnak! :D meg hu de anno vettem meg, amikor modellkedtem, es pont bemutato elott kijott rajtam egy pattanas, talan mindez 6-7 eve lehetett. Nem hogy leszaritotta a pattanasaimat de nekem meg jobban kinottek tole, akarhanyszor bekentem vele egy-egy dudort egy par nap mulva domborzati terkep lett a borom. Eppen a napokban dobtam ki a jo par evvel ezelott megvett tubust ami meg legalabb a feleig volt... Alapvetoen nem tul problemas a borom, de o okozott nekem igen kellemetlen napokat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 18.

SzandrASD

2015. február 19.

Évek óta egy pici tubust használok (mondjuk ez annak is köszönhető,hogy nem vagyok egy pattanásos típus...csoda,ha 1x ki jön rajtam 1). Nagyon szuperül leszárítja a patit és a gyulladást/pirosságot megszünteti. Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 19.

ttgretaaa

2015. január 21.

IMÁDOM! csupa nagybetűs csoda! Nagyon gyorsan beszívódik, és hamar lehúzza a gyulladást, eltünteti a pattanásaimat. Szerintem ez az egyedüli Clean & Clear termék, amit semmi pénzért nem adnék. 3 éve került hozzám talán, és még az alján mindig van (pedig azt hittem már egyszer kifogyott). Nem tudja esetleg valaki, lehet-e még kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 21.

Bourbon Queen

2014. december 12.

Hasznos krémnek tartom, de nekem nem feltétlenül tünteti el a pattanást, viszont "kinyomható" állapotba hozza, és azt követően már úgy hat, ahogy kell :) Ráadásul sokáig kitart egy kis tubusnyi is, valahogy még évek múltán is van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

sabrirory

2014. november 29.

Nekem évek óta megvan. Imádom! Igaz,h nem 4 óra alatt húzza le, de a lényeg h egyáltalán gyilkolja a kis mocsok pattikat. :) Eléggé bor szaga van és csíp,ha kicsit sebesebb helyre kerül. Remélem nem vonták ki, eléggé fogytán van a kicsike.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 29.

MikesneBetti

2014. október 13.

Csíp, de nekem az egyetlen termék, ami tényleg lehúzza a pattanást. Sajnos fogytán van és kb 1 éve nem találok belőle sehol. Kivonták volna?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

macskajaj

2014. szeptember 4.

Nekem a clean&clear termékek nagyon nem jöttek be, viszont most barátnőm tanácsára vettem meg ezt, és nekem lehúzta a gyulladást, reggelre teljesen eltűnt a pattanás :) Igaz elég kis pöttöm volt, de ilyen apró csúnyaságokra hatékony lehet. Viszont az összetevők elég csúnyák, meg nem hinném, hogy bármi komolyabbal képes lenne tényleg megbirkózni, ráadásul ragacsos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 4.

Antioxidánsok: Cinnamomum Zeylanicum Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Cinnamomum Zeylanicum Extract, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Fahéj kivonat. A kozmetikumokban a fahéj levelének a kivonatát illatanyagként használják, a fahéj kéreg kivonata pedig a CosIng besorolás szerint baktérium ellenes, antioxidáns, szövetösszehúzó, emollient, hidratáló, illatanyag, bőrvédő és bőrkondícionáló összetevő. Paula Begoun szerint a fahéj mindezen előnyös tulajdonságok mellett bőrirritáló.

A szarkozin (N-metilglicin) a glicin aminosav metilált változata. Ez a molekula képes utánozni a glicin aminosav receptor-aktiváló hatását. Paula Begoun szerint az aminosavakat a kozmetikumokban leginkább vízmegkötő tulajdonságuk miatt használják, némelyiknek antioxidáns és sebgyógyító tulajdonsága is van.

A sarcosine a MAT XS nevű hatóanyag aktív komponense, ami képes a zsíros bőr számos tünetét csökkenteni (feszesebb pórusok, mérsékeltebb faggyútermelés, egyenletesebb bőrfelszín) 28 nap alatt. A gyártó szokatalanul nagy (90 fős) tesztjében a részvevők 96%-a érezte úgy 4 hét után, hogy bőre kevésbé zsíros.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ecetsav. Szúrós szagú, színtelen folyadék. Paula Begoun szerint bár van fertőtlenítő tulajdonsága bőrirritáló és szárító hatású.

Felületaktív anyag és tartósítószer.