Clean & Clear  Blackhead Clearing Mitesszer-eltávolító Bőrradír

Clean&Clear

Clean & Clear Blackhead Clearing Mitesszer-eltávolító Bőrradír

Ár:   895 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 895 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2013. november 13.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 895 Ft

Mitesszer-eltávolító arcradír mindennapos használatra.

A mindennap használható Clean & Clear® mitesszereltávolító bőrradír egyedülálló Quick Break-up Complex összetevője révén már a használat első napjától hatékonyan száll szembe a mitesszerekkel. Először speciális hámlasztó szemcséi azonnal leradírozzák az elhalt hámsejteket, ezzel felszabadítva a pórusokat. Majd mitesszerellenes hatóanyagai a pórusok mélyére hatolva megtisztítják azt az ott felgyülemlett faggyútól és szennyeződésektől, továbbá meggátolják a mitesszerek újbóli kialakulását. Gyengéd formulája nyugtató anyagokat is tartalmaz, ezért mindennapi használatra is alkalmas. Segít tisztán és mitesszermentesen tartani az arcbőrt anélkül, hogy szárítaná vagy irritálná.

Ár: 895 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
R3kaBarta

2019. május 10.

Hihetetlenül imádom.. én a tonikkal együtt használom, de nem mindennap. Az orromon lévő mitesszerek száma jóval csökkent.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

Formidable

2019. április 22.

Korábban elhasználtam belőle egy flakonnal, de többet biztosan nem veszek ilyet. :/ Fehér, krémesebb állagú arcradír, benne kék szemcsékkel. Úgy éreztem, hogy egyáltalán nem radíroz vagy csak minimálisan, ráadásul a radírozó szemcsékből sem volt valami sok benne. :/ Nem nyújtott kellemes érzést a használata. Lemosni legalább nem volt nehéz. Két csillagot adok, de csak azért, mert ártani nem ártott nekem, legalábbis nem rémlik, hogy úgy szárította volna a bőrömet, mint ahogyan az előttem szólóknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 22.

pillangoo

2019. április 11.

Az egyetlen termék, amit tényleg igazán megbántam. Az illata rémes, nem szedi le az elhalt hámsejteket, és ami a legnagyobb mínusz, hogy az én arcom pattanásos lett tőle. Soha többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

nori1993

2019. január 5.

Borzasztó, szerintem ilyen rossz terméket még nem használtam. Semmit nem csinál a mitesszerekkel, de amúgy is nagyon rossz az állaga és szárítja a bőrt. El sem használ, kidobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

pottompanna57

2018. augusztus 18.

Nekem nem vált be, szárítja a bőröm, és nem is érzem hatásosnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Nekem nem vált be, szárítja a bőröm, és nem is érzem hatásosnak.

Kalarika

2018. augusztus 14.

évekig használtam ezt a krémet, azt hittem, hogy ez a tuti nekem. de olyan szinten kiszárította a bőröm, ami már visszafordíthatatlan. tisztának éreztem magam de alattomosan nagyon durván ráncosított.. mivel anno jónak éreztem emiatt kegyelem kettest kap, de egy kis sunyi dög!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

sailorluna

2018. augusztus 6.

semmit sem ért a mitesszerek ellen, az apróbb hámló részeket sem tüntette el, sőt, még jobban kiszárította az arcomat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Aprilla

2018. június 17.

Arcradírnak arcradír csak a mitesszert nem távolítja el. Nekem nem szárította a bőröm és kellemes érzés volt használni egyébként.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 17.

DobribanDora

2018. április 19.

Nagyon szeretem!
Régóta használom. Kevés is elég belőle így sokáig kitart egy tubus. Az illata nem túl erős, és szerintem a szemcsék megfelelően radíroznak. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 19.

Nagyon szeretem!

Florentina20

2018. március 7.

Én már régóta használom ezt a terméket nekem nagyon bevált sokkal tisztább tőle az arcom, és nem zsírosodik úgy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 7.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel, Bisabolol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Propylene Glycol, Glucose, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.