Clean&Clear

Ár:   949 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. március 5.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Hatékonyan távolítja el a szennyezödéseket, a feleslegesen képzödött faggyùt és azokat az elhalt hámsejteket, amelyek eltömíthetik a pórusokat, így pattanások és mitesszerek kialakulásához vezetnek.

Torulke92

2020. február 17.

Szépen tisztít és hámlaszt. Jó az állaga, az illata nem zavaró. Viszont ha heti többször használom kipirosodik tőle a bőröm, szokatlanul tartósan (1-2 nap).
Használat közben általában csíp, utána feszíti a bőröm.
Összességében hozzá a hatását, de én nem veszem újra a bőrirritáció miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 17.

Használat közben általában csíp, utána feszíti a bőröm.
Összességében hozzá a hatását, de én nem veszem újra a bőrirritáció miatt.

Napraforgo

2016. december 6.

Nem rossz, de van sokkal jobb is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 6.

Nem rossz, de van sokkal jobb is...

Feketemacska

2016. október 29.

Nem a kedvencem. Sürgősen kellett valami és ezt találtam a boltban így megvettem. Az illata engem apám arcszeszére emlékeztet és néha csípi a szaga a szememet. Maga a termék nem lenne rossz, de számomra nem elég nagyok a benne található részecskék én azt szeretem ha ennél egy kicsit durvábban hámlaszt. Minden esetre nem rossz befektetés azoknak akik a finom hámlasztást szeretik, csak nekem ez most nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

Celia

2016. október 22.

Lehet még őt kapni valahol? Több éve annak, hogy egyszer félig-meddig véletlenül őt sikerült megvennem, azóta sem találkoztam ennél jobb, apró(!)szemű radírral (legalábbis a drogériákban elérhetők közül)... Mostanában újra eszembe jutott, de nem szoktam látni már a polcokon... (Remélem, csak nem volt szerencsém még.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

SisyD

2016. július 1.

Jó termék, eredetileg páromnak vettem meg, de én is használom. Neki száraz, rendszeresen hámló arcbőre van, vele csodát művel, ha szorgalmasan használja :D Ha sokáig nem sminkelek, akkor egy-két hetente elég a használata. Jobb a hatása, ha benedvesített vattakorongra nyomok borsószemnyit belőle és úgy dörzsölöm át az arcom, alapos munkát végez, puhaság marad utána. Komolyabb mitesszerek és pattanások ellen viszont önmagában nem ajánlanám, inkább frissítő tisztításnak. Újra fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

zsanetta

2016. április 26.

A közeli kisboltba találtam rá, épp elfogyott a bőrradírom gondoltam egy próbát megér. Hihetetlenül puha pofim lesz a használata után, nem szárít és mitesszerek messze elkerülnek amióta használom ezt a kis csodát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 26.

KuliKali

2016. április 5.

Nekem abszolút bevált,pedig kicsit tartottam a márka minőségétől de nagyon kellemesen csalódtam.Heti 2-3x használom,jóóóól bedörzsölöm vele fürdésnél az arcomat(néha a karomat is-arra annyira nem jó),és utána fantasztikusan puha és hidratált lesz a bőröm,egész nap simogatnám:D (persze a baktériumok,kosz, smink stb miatt nem lehet:D) Az én bőröm nagyon szereti,mondjuk nem problémás,de barátom zsíros bőrével nem csinált semmit...Elég nagy kiszerelés,és egy egész kicsi is elég belőle.CBA-ban vettem olyan 1000 Ft körül mozgott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 5.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Kókuszolajból előállított gyengéd tisztítószer, felületaktív anyag, habképző és sűrűség szabályozó. Samponokban is gyakran használt hajkondícionáló és elektromos töltődést megakadályozó anyagként.

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.

nagylevelű csodamogyoró különböző részeiből készülő vizes kivonat - jellemzően a levelek, gallyak és kérgekből vonják ki, ezek a különböző részek pedig eltérő mennyiségű biológiailag aktív összetevőt tartalmaznak. Tonikokban gyakran használt szövetösszehúzó. Összehúzó, nyugtató, antioxidáns és antibakteriális hatása is van. Ugyanakkor viszont Paula Begoun szerint a csodamogyoró-kivonatba az előállításakor 14-15%-nyi alkoholt (ethanol) tehetnek, ami viszont érzékenyítő, irritáló hatással lehet a bőrre, ahogy az összetevő magas tannin tartalma is, ezért érdemesebb inkább kerülni az összetevőt, ha valakinek gyulladt, pattanásos, irritált bőre van, rosaceával küzd vagy kipirosodásra hajlamos az arca.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0