Clean&Clear

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Picieri, az összetevőket feltöltötte: molbolesy, Módosítva: 2015. február 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bodzairami

2019. június 17.

Nekem egyáltalán nem jött be!!
2x használtam mindig este és 3.nap reggelre elvolt dagadva az arcom! Ki volt pirosodva száradva! Allergiás reakciót váltott ki nálam!
Allergia gyógyszert kell szednem, meg kaptam rá kenőcsöt. Konkrétan olyan mintha megégett volna a bőröm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

Nekem egyáltalán nem jött be!!

reka1989

2019. június 13.

Az állaga jó, frissítő hatású, de nagyon szárít, sok pattanásom lett tőle. Vártam, pihentettem, ismét elkezdtem használni és újra sok pattanást okozott, ami vicces, mivel pont ez lenne a lényege, hogy tisztítson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Dorcsi95

2019. április 18.

Illata és az állaga jó, tényleg frissítő érzést nyújt és sokáig elég. Viszont nekem nem jó együtt használni a tonikjával mert a kettő együtt nagyon szárít és ezért nap végére zsíros érzetű lesz a bőröm ezért sok új pattanásom lett.
De ha csak az egyiket használom akkor pont megfelel az elvárásaimnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

De ha csak az egyiket használom akkor pont megfelel az elvárásaimnak!

Babakalacs

2018. július 18.

Nekem nagyon nem jött be. Illata kellemes és arcmosásközben is egész jó ez a hűsítő érzés, de ennyi a jó benne. Nekem nem tisztított megfelelően, újra előjöttek a kisebb pattanásaim, szóval nem tartotta kordában az arcom. Nem használtam el, újravenni sem fogom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

Makemeshine

2017. november 18.

A nap végén használom,smink eltávolítása után,kissé vizes arcra felviszem és pár percig hagyom.Még csak 4 napja használom de már kezdenek eltűnni a pattanásaim,sőt,alig van😊 (egyébként nagyon kevés szokott lenni,de most volt azért jópár kialakulóban) Igazán a mitesszerekre jó nagyon
Update: miután írtam a véleményt másnapra olyan szinten kiszárította a bőröm hgy fáj😅 de végülis a pattanások tényleg eltűntek😂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 18.

HardCandy092

2017. június 25.

Nem szeretem, nagyon sűrű az állaga, nem érzem, hogy tisztítana, inkább mintha még egy réteget húzna az arcomra és az illata is kellemetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

delfi

2017. március 11.

Megláttam, megvettem. Állaga jó, jól habzik, jut belőle a nyakamra és a dekoltázsomra is. Jó kellemes a hűsítő érzése is. DE 3 használat után az államon és oldalt kicsi pattanások lettek. Soha nem volt ott ilyen problémám. Még próbálkozok vele, aztán kiderül hogy mi lesz. Szerettem volna szeretni, de álmomban nem gondoltam volna hogy kipattogzok tőle. De jövök Updatelni, hogy mi lett a vége. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

rebecca12

2017. február 6.

Rengeteg arclemoso kipróbálása utan ez az elso, ami igazan tetszik!
Tokeletesen letisztitja az arcot, nem szarit túlságosan.
Pattanásos, problémás bőrre szerintem tokeletesen:) es ár-ertek arányban is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Rengeteg arclemoso kipróbálása utan ez az elso, ami igazan tetszik!
Tokeletesen letisztitja az arcot, nem szarit túlságosan.

Zsofii88

2016. június 30.

Jó,de nem eléggé. Tisztít,kellemes az illata,nálam a hűsítő hatás elmarad.Viszont pont azt nem teszi amit kellene. Én nem vettem észre azt hogy a pórusaim tisztábbak (kevésbé miteszeresek) lennének, pattanásokra semmi hatása. Sima arclemosó. Nem hiszem hogy újra veszem,kutatok még olyan után ami segít is a problémás arcomon.
A 4. csillagot csak a csomagolás miatt kapja meg mert az nagyon praktikus,ujra lehet későbbiekben tölteni mással:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

HAJBAREGINA

2016. május 19.

Szerintem a legtökéletesebb arclemosó. Frissít, hűsít, nem szárítja a bőröm az illata fantasztikus és még a pattanásokat is leszárítja

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 19.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Potassium Lactate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Mentol, melyet borsmentából állítanak elő. A CosIng besorolása szerint nyugtató (csökkenti a bőr viszkető érzését), frissítő (hűsítő) hatású anyag és illatanyag. Paula Begoun szerint viszont a mentolnak a borsmentához hasonlóan irritáló hatása van a bőrre illetve a transzepidermális vízvesztés növekedését is okozhatja, ami a bőr kiszáradásához vezethet.

Más néven Sulisobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A sulisobenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevővel kapcsolatban készült egy tanulmány, mely kimztatta, hogy a Benzophenone-4 allergizáló hatással van a bőrre.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

A nátrium-szulfát a nátrium kénsavval alkotott sója. Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyagként használt a krémekben. A mindennapi életben azonban leggyakrabban nem a kozmetikumokban, hanem a mosóporokban találkozhatunk a sodium sulfate-tal, ahol térfogat kitöltő anyagként használt.

Methylparaben i I ta I par 0 0