Clean&Clear

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Picieri, az összetevőket feltöltötte: molbolesy, Módosítva: 2015. február 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

blairke

2016. április 30.

Imádom! Èvek óta ezt használom. Nèha elcsábulok ès kipróbálok más arclemosót is de mindig vissza tèrek hozzá. Szeretem az illatat, jól habzik, sokáig elég. Mikor érzem hogy ki fog jönni egy pattanás az arcomon lemosom vele reggel -este és egyből le is viszi, nem díszeleg az arcomon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Zaynab

2016. április 28.

Negatív a véleményem róla.
Csak egyszer használtam, de ennyi elég is volt belőle.
Én is azt tapasztaltam, amit a többi - a terméket lehúzó - kommentelő írt.

Engem ez a termék egy folyékony, de sűrű ragasztóra (enyvre?) emlékeztet.
Az arcomra kentem, úgy éreztem, hogy máris a bőrömhöz ragadt a felhabosított állag ellenére. Alig tudtam leszedni.
Utána az arcom nagyon erősen rózsaszín lett, göbök is lettek oldalt (ha jól emlékszem).
A mentolos illat miatt is egy iskolai sűrű ragasztó jutott eszembe róla. Nem akarom többet használni.

Pozitívum: nem adtam ki rá pénzt, mert mástól kaptam.
A bőröm egyébként kevert, de nem zsíros.
Én nem ajánlom ezt a terméket.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 28.

Negatív a véleményem róla.
Csak egyszer használtam, de ennyi elég is volt belőle.
Én is azt tapasztaltam, amit a többi - a terméket lehúzó - kommentelő írt.

Engem ez a termék egy folyékony, de sűrű ragasztóra (enyvre?) emlékeztet.

Pozitívum: nem adtam ki rá pénzt, mert mástól kaptam.
A bőröm egyébként kevert, de nem zsíros.
Én nem ajánlom ezt a terméket.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
dolowia

2016. március 18.

Szerencsere nem vettem meg, a noveremet probaltam ki. Elso hasznalat utan sok kis pici kiutes szeru ize jott ki az arcomon. :( Semmi mast nem hasznaltam, csak ettol lehetett. De a noverem szereti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 18.

pampamacska

2016. január 16.

régebben használtam, de most újra vettem és rájöttem, hogy nagyon jó. egyszerű, egy pumpálásnyi elég az egész arcomra és nagyon szép babára tisztítja a bőröm, viszont nem túl erős, ha picit tovább hagyom fent, akkor meg kellemesen hűsít :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

szazsani

2015. szeptember 1.

Szeretem szinte állandó kellék!! A melegben megváltás ezzel arcot mosni és felüdülni! A pórusaimat összehúzza és tisztítja, a bőrömet puhává teszi és imádom ezt a frissítő érzést amit okoz. Egy icipicit nekem szárít amit én nem bánok mert zsírosodik a bőröm a t vonalban. Álmos reggeleken is egyből felébredek tőle

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

kimo

2015. július 30.

Ha zöld változata két csillag, ez még egy felet sem ér meg. Nem tisztít rendesen, az illata sem jó. Semmi pozitív változást nem hozott. El sem használtam... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 30.

merchajnalka

2015. május 19.

Mostanában ez a mindennapos reggeli arctisztítóm. Nagyon szeretem, ahogy reggeli zuhanyzás közben felfrissíti a bőröm. Szinte egyből életre kel, ahogy ezt használom. És ezzel együtt én is felébredek. Tetszik a nyomós megoldás, 1-1,5 pumpálásnyi éppen elegendő az egész arcom lemosásásra. Szerintem megfelelően tisztít, ugyanakkor nem hagy húzódó érzést a bőrömön (nem úgy mint a morning energy, a narancssárga pirosszemcsés mindennapos arcradírozó). Természetesen használok utána tonikot, meg hidratálót+alapozót/BB krémet... Tisztítóhatása mellett egyáltalán nem borítja fel a bőröm állapotát. Nem lesz hamarabb zsírosodó, átfénylőssé váló, de szét se szárítja. Ezek egyikére sincs szükségem. Nekem megfelelően alkalmazható a reggeli bőrápolási rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 19.

MilkyWay

2015. február 4.

Kb. 1 hónapja használom ezt az arctisztítót!
Tisztítani nagyon jól tisztít, viszont szerintem ezt tényleg csak azoknak érdemes kipróbálni, akik zsíros bőrtípúsúak, mert az én kombinált bőrömet szárította!! Viszont van egy kellemes mentholos, frissítő beütése ami nagyon kellemes érzés, de emiatt (is) csak nyáron tudom elképzelni a használatát!
Nem fogom lepontozni, egyszerűen azért mert zsíros bőrtípusnak van kifejlesztve, kombináltként a véleményem, hogy olajosabb bőrnek tökéletes, úgyhogy 5*
(U.I.: Kombinált bőrű sorstársaimnak ajánlom a Lush Angels On Bare Skin arctisztítóját, nekem eddig ez vált be a legjobban!)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 4.

Kb. 1 hónapja használom ezt az arctisztítót!

crazy724

2014. október 24.

Borzalmas. A legkevésbé sem éreztem tisztának az arcom, mattnak meg pláne nem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 24.

Borzalmas. A legkevésbé sem éreztem tisztának az arcom, mattnak meg pláne nem.

T.Kiara

2014. augusztus 22.

Eddig ez a legrosszabb arclemosóm! Nem tisztít rendesen, így nem értem, miért mélytisztító. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 22.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Potassium Lactate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Mentol, melyet borsmentából állítanak elő. A CosIng besorolása szerint nyugtató (csökkenti a bőr viszkető érzését), frissítő (hűsítő) hatású anyag és illatanyag. Paula Begoun szerint viszont a mentolnak a borsmentához hasonlóan irritáló hatása van a bőrre illetve a transzepidermális vízvesztés növekedését is okozhatja, ami a bőr kiszáradásához vezethet.

Más néven Sulisobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A sulisobenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevővel kapcsolatban készült egy tanulmány, mely kimztatta, hogy a Benzophenone-4 allergizáló hatással van a bőrre.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

A nátrium-szulfát a nátrium kénsavval alkotott sója. Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyagként használt a krémekben. A mindennapi életben azonban leggyakrabban nem a kozmetikumokban, hanem a mosóporokban találkozhatunk a sodium sulfate-tal, ahol térfogat kitöltő anyagként használt.

Methylparaben i I ta I par 0 0