Clean&Clear

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Picieri, az összetevőket feltöltötte: molbolesy, Módosítva: 2015. február 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Narim

2014. június 2.

Nekem csodaszer. Minden használat után friss és tiszta lesz az arcom. Imádom. :)
Nem minden héten használom. Nekem elég egy-két nyomás belőle, és az egész arcomra kerül, csupa hab és menta leszek tőle.
Több, mint egy éve van meg és kicsit kevesebb, mint a fele még megvan. Azt hiszem, hogy jó befektetés volt. Lejárati dátumot nem találok rajta... de remélem, hogy még kibírja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 2.

NixonB

2014. május 14.

Nekem bevált! Pozitív, hogy nem szárít és semmi alkoholt nem érezek benne ami szárítaná az egyébként száraz/érzékeny arcbőrömet. Élénkítő hatású, szépen eloszlatható kissé híg termék. Maximális pontszám itt is és a róla írt tesztben is:

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 14.

motoros_csaj

2014. április 2.

Nekem nagyon bevált. Szépen eltünteti a miteszereket és tisztítja az arcom. Ezért válaszottam ebből a márkából tonikot is, de az nem hozta meg a kellő hatást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 2.

zsofitth

2014. április 1.

Régebben használtam, jó volt szerettem, nagyon jól megtisztította a bőrömet, és kevesebb volt a pattanásom-akném is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

zdoreebaba

2014. január 24.

Már az új kiszerelésben kapható a Rossmannban. Szerintem elég jó arctisztító. Könnyen eltávolítja a szennyeződéseket, arctisztítás után sokkal frissebb, puhább lesz az arcbőr. Általában minden nap ketten használjuk és így is 2-3 hónapig simán eltart. Az ára elég drága, de így, hogy napi 1x használjuk, nem sajnálom érte az 1000 forintot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 24.

Thirteen

2014. január 17.

Arctisztításra nekem ez vált be eddig a legjobban, lehet a mannaszappanok elfogyása után visszatérek rá, bármilyen káros is... Ráadásul tök praktikus ez a pumpás megoldás, én a kád mellett tároltam és a zuhanyzás végén használtam. Ára is elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

Ingi

2014. január 14.

Nekem nagyon bejött. Isteni az a mentolos frissítő érzés amit ad, totál sima lesz utána a bőröm. A személyes problémám a vegyes és érzékeny bőr, egyszerre zsírosodik, hámlik és pirosodik (persze ez nem mind egy helyen). Na ez végre jó rá! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

amazing

2013. december 20.

Nem tudom, itt nagyon leszólják, de nekem használt! Nagyon szépen levitte a gyulladt pattanásokat, és hűsít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. december 20.

lalola

2013. július 27.

Hűsítő, de nem több.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 27.

Hűsítő, de nem több.

eni.szekely93

2013. július 13.

ez egy fos.. kettő az egyben akcióban vettem shine control arckrémmel és bedagadt tőle az arcom és a szemem környéke is.. az orvosokat járom már 2. napja, mert nagyon megijedtem, mert még soha nem váltott ki nálam arclemosó allergiás reakciót.. :((((( a dagadás már lejjebb ment (telenyomtak gyógyszerekkel.. ), de most meg rengeteg apró patti jött ki meg hámlik az egész arcom.. :(((( a sírás környékez minden tükörbenézéskor ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Potassium Lactate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Mentol, melyet borsmentából állítanak elő. A CosIng besorolása szerint nyugtató (csökkenti a bőr viszkető érzését), frissítő (hűsítő) hatású anyag és illatanyag. Paula Begoun szerint viszont a mentolnak a borsmentához hasonlóan irritáló hatása van a bőrre illetve a transzepidermális vízvesztés növekedését is okozhatja, ami a bőr kiszáradásához vezethet.

Más néven Sulisobenzone. Kémiai fényvédő, mely az UVB- és rövid UVA-sugarak (290-360 nm hullámhosszú) ellen véd. Magas stabilitású összetevő, amely véd más összetevőket is az UV-sugárzás okozta károktól. A sulisobenzone viszonylag gyenge fényvédő, önmagában nem véd eléggé, így leginkább csak a többi összetevőt védő segédanyagként használt. Az összetevővel kapcsolatban készült egy tanulmány, mely kimztatta, hogy a Benzophenone-4 allergizáló hatással van a bőrre.

pH stabilizáló, maszkoló (nem kívánt illatokat és ízeket semlegesítő) és kelátképző (a víz révén a kozmetikumokban lévő fémionokat stabilizáló) segédanyag, mely segít abban is, hogy a formulák tovább szépek maradjanak,.

A nátrium-szulfát a nátrium kénsavval alkotott sója. Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyagként használt a krémekben. A mindennapi életben azonban leggyakrabban nem a kozmetikumokban, hanem a mosóporokban találkozhatunk a sodium sulfate-tal, ahol térfogat kitöltő anyagként használt.

Methylparaben i I ta I par 0 0