Clean&Clear

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kirahorvath, Módosítva: 2016. május 23.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A Clean&Clear Deep Action mélytisztító arclemosó krém a bőr mélyebb rétegeibe hatolva segít megelőzni a pattanások és a miteszerek kialakulását. A pórusok mélyebb rétegeit is tisztítja és egy lépésben távolítja el a szennyeződéseket.

Nikolett05

2019. július 11.

Még régebben ezt használtam a krémes bőrradírjával egyszerre. Annyira pihepuha gyönyörű arcot varázsolt, mondjuk önmagába nem, hanem a két termék kombinációja, de mindenféleképpen 5 csillagot kap mert soha semmi nem csinált babapopot az arcomból ezeken kívül .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Nagyon jól tisztít és frissít, de utána sivatagi száraz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Nagyon jól tisztít és frissít, de utána sivatagi száraz a bőröm.

sipikeeee

2019. március 26.

Teljesen meg vagyok elégedve a termékkel, használata után frissnek és üdének éreztem az arcbőröm és a pattanásaimon is segített:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

Alverya

2018. február 13.

Azért kap 3 csillagot, mert fogalmam sincs, hogy javít-e valamit a bőröm állapotán. Tisztít, de nem olyan húdehűha módon, nem birkózik meg a sminkkel, pedig ugye fel van rajta tüntetve, hogy eltávolítja azt is, a mitesszereim ugyanolyanok mint voltak, de talán nem okoz pattanásokat, viszont nem is kezd semmit a már meglévőkkel. El fogom használni, de szerintem másik után fogok nézni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

mandyy

2017. december 7.

Sok sok évig használtam, nagyon bevált, de a végére már megunta a bőröm, így váltottam. Finom az illata, jól le kell öblíteni, de jó kis arclemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Viki0922

2017. november 4.

Kb. 2 voltam rossmannban, mondom nézek valami krémes arctisztítót, nagyon szeretem azokat. Clean&clear-ből nagy volt a választék, de ebből pont nem volt. Átmentem a DM-be,de a nagy vacilálás végett végül csak otthagytam. Ezen rágódtam egy jó ideig, majd a Tescoban első utam hozzá vezetett. Láttam hogy olajmentes, a kisebb sminkmennyiséget is leszedi, mélyen tisztít, nekem ennyi kell. Mivel mentolos, nagyon friss érzést nyújt:) Szemsmink eltávolításra nem ajánlom :DD Tegnap belement a szemembe egy kicsit,és vagy 2 percig ott mostam :DD Minden este használom, nekem nagyon tetszik. Pattanások a használata óta jöttek elő,de nem ettől a terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 4.

Lillus90

2017. november 2.

Ha arctisztítás akkor csak EZ!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Ha arctisztítás akkor csak EZ!!!

nefele99

2017. október 8.

Sziasztok! Nem tudom mit is mondhatnék erről a termékről. Kifeküdtem tőle. Amikor felkenem az arcomra és elkezdem körkörösen tisztítani, egyszerűen másik világba kerülök. Ez egy pluszt ad a napomhoz, hogy ezt a puha és selymes anyagot felkenhetem az arcomra, nem akarom abbahagyni, és így még tisztább lesz az arcom, mert még alapos is vagyok. A mentol ami benne van, annyira frissítő, hogy többet ér, mint a kávé (najo azert még nem de már közelít). Szóval ha csak ennyi jótékony hatása lenne, már újravenném...., de még nem beszéltem a hatásáról. Ez a tisztító nem tudom, hogy csinálja, de üde és puha arcot varázsol nekem. Mattít ugyanakkor hidratál (és tudom, hogy mennyire ésszerűtlenül hangzik ez!). A miteszereim tovább bírják tisztítás nélkül. Őszíntén mondom, én nem voltam rajongója mikor elkezdtem használni, mert azt vettem észre, hogy kipattogok tőle, de ez csak a kezdet volt, most már csak elvetve keletkezik egy-két pattanás. Egy szóval, IMÁDOM!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 8.

Barbizero

2017. október 4.

Nagyon jó arctisztító, nem durva a bőrön és jól tisztít viszont nagyon erősen mentolos ami irritálja a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 4.

Helga0423

2017. szeptember 22.

Az egyik legjobb arctisztító amit vettem nagyon szépen helyre hozza a bőrt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Az egyik legjobb arctisztító amit vettem nagyon szépen helyre hozza a bőrt

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.