Best of Beauty 2019

Clean&Clear

Ár:   1182 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   150ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Katielove, az összetevőket feltöltötte: lv1996, Módosítva: 2014. június 5.

Kiszerelés:   150ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Arcradír az egésznap matt arcbőrért

Nem csupán eltávolítja a szennyeződéseket és a felesleges faggyút, hanem segít, hogy arcbőr egész nap matt legyen.

Gesztenye4

2018. november 17.

Engem is egy Rossmann akció csábított el, legközelebb 100 forintért sem venném újra. Kiömlik a tubusból ahogy felnyitom, nagyon nagy szemcséi vannak, alig radíroz valamit, szárítja és húzza a bőrömet. Az illata is bántó. A vállamon és a dekoltázsomon is használom időnként, nem sok vizet zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

ssteff15

2018. június 5.

A rossmannban sikerult beszereznem 299re learazva. Gondoltam nem lehet rossz es ennyi boven belefer a szukos kollegiumi budzsebe is, es meg ezen felulmarad id ezer egy-ketszaz forintom amit erre szantan volna de megsporolom. Hat bar ne igy gondolkodtam volna...nem neztem utana sehol csak sierve bepakoltam majd kesobb kerestem itt ra es megijesztett hogy paran irtak hogy egett az arcuk utana es voros lett. Bar ettol nem feltetlen lesz ez nalam is igy megis elore feltem. Aztan kiprobaltam mosas kozben semmi..ah ko lesz ezaz gondoltam. Aztan zuhany vege es rettentoen melegem lett hat...az en fejem ia izzott szinte olyan voros lett...egett csipett fajt.....szerencsere a kellemetlen erzest sikeriult hamar elmulasztanom rozsavizzel es egy vichy gellel...de ezekutan nalam is kuka kategoria...nem beszelve arrol hogy annyira hig hogyahogy kinyitottam mar egybol folyt a kupakjaba meg mindenhova. Igy pazarlodik is...nekem nem valt be nem fogom hasznalno, kidobom es most meg fukar modon azt a haromszazat is sajnalom amit rakoltottem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 5.

SMH

2018. április 27.

A Rossmannban vettem 600,- Ft-ra leárazva, gondoltam ennyi pénzért nincs különösebb veszíteni valóm. Pozitívan csalódtam a termékben.
Kellemes az állaga, a szemcsék mérete és eloszlása is jó, radíroz, de nem csikar. Megfelelően tisztít, de nem húzódik utána a bőröm, komfortos érzést hagy maga után. Kellemes az illata is, nekem bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 27.

kesha420

2017. augusztus 23.

Nyáron csak géles arclemosót vagyok hajlandó használni, mert a krémes túl sok a bőrömnek. Akciósan vettem, az illatát imádom, azt viszont nem szeretem, hogy kifolyik a tubusból, annyira híg. A dolgát teszi, reggelente tényleg felfrissíti a bőröm és számomra sem okoz irritációt. A sminket nem ezzel szedem le, szerintem nem is képes rá, de kellemesen radíroz, nincsenek benne durva szemcsék, napi arctisztításhoz tényleg megfelel.
Nem rossz, de nem is vagyok tőle elájulva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Nem rossz, de nem is vagyok tőle elájulva.

Dorinazia

2017. július 30.

Nekem is abszolút bevált, már többször is újra vettem. Nem okozott semmilyen irritációt viszont barátnőmnek igen, teljesen kipirosodott tőle az arca és picit égető érzése volt. Én reggel és este is használom, friss és tiszta arcbőrt kapok és a sminket is teljes mértékben eltávolítja de azért utána egy micellás vízzel átmegyek még egyszer az arcomon. Viszont ha elfogy lehet más után nézek az összetevője miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 30.

Juditka84

2017. július 25.

Uristen ilyen rossz termékkel még sosem találkoztam. Semmi soha nem okoz nekem bőrirritaciot na de ez. Lemosas utan mikor a tükörbe néztem megilyedtem. Rákvörös vagyok. Ahol érte az arcom tiszta piros. Ahol nem ott normális színe maradt az arcomnak. K..va jo lesz így munkába indulás előtt, remelem az alapozo valamelyest segít rajta majd.... durvan rossz termek....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

Jamila

2017. május 30.

Soha semmiféle készítmény nem irritálta még a bőrömet, de ez... nagyon durván ég most az arcom :D Kb úgy nézek ki, mint egy rák. Rák vörösen. Az illata egyébként kellemes, de lemosni sem volt könnyű a géles állaga miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

Szucsnori

2017. április 8.

Az utóbbi egy hónapban minden reggel ezt használom. Szeretem mert tényleg felfrissíti a bőröm. Nekem nem okozott semmiféle irritációt és a nap folyamán kevésbé zsíros a bőröm. Szerintem mindent tud amit egy bőrradírnak tudnia kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 8.

lysza1985

2017. április 4.

Nekem meg soha semmi nem okozott irritaciot es ugy emlekszem hasznaltam mar regen is. Viszont most mind3 hasznalat utan olyam szinten kivorosodott az arcom es biztos, hogy ettol, mert szem-szajkornyeket sosem kenem be es az normal szinu is marad. Igy kidobtam 1000ftot az ablakon..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

viviennoo

2017. január 31.

Én úgy vagyok vele, mint a tonikjával, hogy nekem tetszik, amit csinál. Szerintem ezt is újra fogom venni. Igazából már próbáltam ezt a terméket, de pár hónapja próbálgattam/tesztelgettem mást is, de valahogy visszatértem erre, mert úgy érzem, ezt teszi legjobban azt, amit egy bőrradírnak tennie kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 31.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Mannitol, Propylene Glycol
Vitaminok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!