Clearasil

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jessef2004, Módosítva: 2014. szeptember 15.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az antibakteriális formula 12 órán át hat, eltávolítja a felgyülemlett zsírt és szennyeződéseket, a pattanást okozó baktériumok ellen hat, így megakadályozza az újabb pattanások és mitesszerek kialakulását.

Nagyon száraz bőrre nem ajánlott.

Cary

2015. augusztus 14.

Nagyim hozta Ausztriából és nekem működött, eltüntette a pattanásaimat. Mondjuk radírral együtt használtam, úgy hogy nem tudom melyik hatott. A hegeken mondjuk nem láttam változást meg az államon kiütéses lettem tőle, de ez gondolom nem a termék hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

krémparádé

2015. május 18.

Hát ez tényleg tisztít, pattanástalanít, és ami fő, a pórusokat is összehúzza. Kivont Garnieres lemosóm óta keresem ezt a hatást, és most végre megtaláltam. Az illatát is szeretem, egyszerű és friss. Ráadásul 2-t 1 áráért akcióban jutottunk hozzá, ugyanis a férjem talált rá és győzött meg, hogy beszerezzük. Jól tettük, most tiszta bőrrel, ragyogóan mosolyoghatunk, mint a reklámokban, wheee :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.

Színezék. Lila színű.