Clearoderm

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fabkitti, Módosítva: 2011. szeptember 5.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kiszerelés: 75 ml

Ginabebi

2014. április 17.

Tavaly nyár elején vettem meg, barátnőmnek bevált tavasszal. Örültem volna, ha a nyári kánikulában nem fénylik az arcom, de igazából nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Pozitívum, hogy gyorsan beszívódik, nem lesz utána ragacsos az ember, viszont semmi különöset nem csinál. De már lassan azt mondom, ha nem hoz ki még több pattanást, akkor már jó a termék:) és ez nem hozott ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

torikarine83

2013. január 24.

Réges-régen....még tini koromban használtam és akkor bevált!!!És imádtam az illatát,de az évek alatt feledésbe merült!!!Nagyon megörültem amikor ismét találkoztam vele,s gondoltam most is beválik.....tévedtem!!!!!Borzalmas szaga van /nem úgy,mint régen/ és csak rontott a bőröm állagán....fél tubussal sem használtam el....kuka lett....:((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 24.

Csáprágó

2012. november 3.

A kombinált bőrömre tökéletes.A szárazság megszűnt,de nem is lett zsírosabb a bőröm.És a használata után nem érzem azt,hogy elnehezedik a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 3.

Clinique

2012. június 20.

Én fél tubussal elhasználtam....semmi különöset nem tett az arcommal, csak hidratálta. Végül megváltam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

solyaorsolya

2012. április 1.

Kicsit tartottam tőle az itt olvasott vélemények alapján de pozitív tapasztalataim vannak vele. Kellőképpen hidratál, nem zsírosít, nem kell sokat használni belőle, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros, eltömődött utóérzetet. Az illata igaz nem a kedvencem de meg lehet szokni. a fényvédő hiányolom belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 1.

Udreeh

2012. március 16.

Nem egy nagy szám ez a krém szerintem. Hidratál valamennyire, de nem igazán mattít, pedig nem kenem vastagon... Az illata nekem is tetszik, de ez kevés lesz ahhoz, hogy ha elfogy, újra megvegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 16.

javgke

2011. december 4.

kb. egy hónapja használom. nekem bevált, kellően hidratál, de nem fényesedik ki tőle az arcom. én az illatát is szeretem, citrusos-mentolos. nem csodaszer, de ár-érték arányban erős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 4.

orsi333

2011. december 1.

Már az első használat után teljesen kicsapta az arcomat, este felkentem, és másnapra tele lettem apró kis mitesszerekkel. Pedig reménykedtem, hogy antibakteriális összetevői inkább segítenek a pattanások és mitesszerek elleni harcban.. Mondjuk az igaz, hogy a bőröm inkább száraz és érzékeny, a krémet viszont elvileg zsíros bőrre fejlesztették ki. Egyszóval nekem a T zónán nagyjából normális, mindenhol máshol viszont száraz és érzékeny bőrömre nem vált be. (Pattanás ügyileg általában a száraz területeim rakoncátlankodnak)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 1.

ane24

2011. november 21.

Amikor éjszakára felkenem, reggelre látható a javulás. Nem szabad túl vastagon használni. Önmagában viszont szerintem nem elegendő a pattanásos bőr kezelésére, de hidratáló krémnek nem rossz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 21.

ágica

2011. szeptember 19.

nekem már a felkenés pillanatában fénylett, és mintha több pattim is lett volna tőle...ez is a kukában landolt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 19.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Propylene Glycol, Sodium PCA
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak