Clinians

Ár:   4997 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Anna, az összetevőket feltöltötte: blackhorse, Módosítva: 2012. március 4.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Almalékivonatot tartalmaz, azaz „aktív vizet”, ami hidratálást biztosít a bőrnek. Nélkülözhetetlen olajokban és ásványi sókban gazdag, melyek szintén hidratálják a bőrt.

• Könnyű gél állaga kellemes érzést biztosít.
  • Vékony réteget képezve 24 órán át táplálja a bőrt.
  • Dermatológiailag tesztelt.

Makk Zsuzsó

2014. július 8.

Én csak egy minta erejéig teszteltem. A zsírosodást, kifényesedést nem sokáig gátolta az ígéretek ellenére. Viszont kellemes krém, jól hidratál, nem irritál, nincs benne alkohol, nem kukacosodik miután beszívódott, szóval jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 8.

sztinke

2014. május 14.

Még évekkel ezelőtt ezt is kipróbáltam, mert a gyógyszertárban ajánlották. Elhasználtam egyet belőle, de újra nem vettem. Kellemes az illata, könnyen beszívódik, elég jól hidratál is, viszont a zsírosodással semmit nem kezdett sajnos, így keresgéltem tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 14.

Jucccc

2013. november 15.

Alapvetően nem rossz krém, kettőt is elhasználtam belőle, de nem veszem többet. Nagy előnye, hogy nem okoz pattanásokat, viszont nálam nemhogy nem mattít, de olyan tőle az arcom, mintha zsírral kenném, emiatt nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Viki000

2012. július 19.

Szépen mattítja a bőrt, a hidratáló hatása is egész rendben van. Száraz bőrűeknek kevés lenne, de nem is nekik van kitalálva. Az én bőrömet sajnos kicsit irritálja (főleg a szemkörnyékemet), de ez valószínűleg a benne lévő aloe verának köszönhető, amire én kicsit allergiás vagyok. Hirtelen felindulásból vettem és nem néztem meg alaposan az összetevőit, szóval ez az én hibám...
Az összetevőin még lenne mit csiszolni, de ezt még elnézem neki. Én kb. 3500Ft-ért vettem, kombinált bőrűek tehetnek vele egy próbát. Nem rossz, de azért nem is csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

médea

2012. március 4.

Nagyon jó az állaga, szeretem a krém-zselét, nem irritál, elég jól mattít is, de csak abban az esetben, ha nem túlságosan zsíros a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. március 4.

blackhorse

2012. március 1.

Nagyon szuper gél állaga van, végre nem lesz tőle zsíros a bőröm, igaz nekem alá kell kenni egy vízhiányos bőrre való krémet mivel már nem vagyok 18 éves. De végre tökéletes utána, és jó sminkalap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 1.

davincsike

2011. december 31.

Termékmintaként kaptam belőle és megörültem a frissítő almának a csomagoláson. Nem csalódtam benne; zselés, gyümölcsös (mintha almapakolás lenne rajtad) és nem csillog az arc utána. Ahhoz rövid ideig használtam, hogy a hosszútávú hatásáról írjak, de bizakodó vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 31.

Morci

2011. augusztus 3.

Az egyik kedvencem nyáron, bár fényvédő sajnos nincs benne. Nagyon könnyű, zselés állagú krém, és ez végre tényleg hosszú távon megakadályozza a T-zóna zsírosodását. Könnyen felszívódik, jól hidratál, kiváló sminkalap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Zinc PCA
Vitaminok: Biotin, Tocopheryl Acetate

Bojtorján gyökerének a kivonata. Paula Begoun szerint a benne lévő aktív anyagoknak gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatása van. A bojtorjánnak a gyökerét, levelét és magját is használják a kozmetikumokban és a növény minden rész hasznos a bőr számára. A levélnek baktériumellenes hatása van, mely hasznos lehet a pattanásokkal kűzdőknek.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.