Clinique

Ár:   7000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. július 11.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Kiszerelés: 10 ml

Clinique All About Eyes Korrektor - 04 medium petal
Ár: 3000 Ft , Eladó: DorkaBazar
Állapot: 2-3-szor használt, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Foxpost, posta, személyesen Újbuda, Kálvin tér

zia06

2019. május 22.

Szemem alá szerettem volna korrektort venni és erre esett a választásom. Másnap nagy reményekkel kentem fel alapozó alá. Már akkor érdekes volt, hogy nagyon tömény és megül a szem alatti kis redőkbe. Délutánra már látványosan átjön az alapozón, és nekem kihozza a szemem alatt lévő apró hajszálereket... (amit nem látok, hogyha nem kenem fel ezt. :/ )
Úgyhogy nekem sajnos nagyon nem vált be ez a termék, sőt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Úgyhogy nekem sajnos nagyon nem vált be ez a termék, sőt...

aidanne

2019. május 16.

Tokeletes korrektor! Szeretem, hogy univerzalis, szinte barhogyan tudom hasznalni. A fedese nagyon eros, igy ha hirtelen meglatok egy piros kis foltot az arcomon, szepen lefedi. Ha korrektorozom a szemhejamat, mert tennek ra egy szep szemhejfesteket, akkor azert tokeletes. Ha nem erzem komfortosan a boromet es erossebb alapozot szeretnek de meg sem olyan tomenyet mint maga a krem allaga akkor egy kis primerrel ( max factor) osszekeverem es kesz a tokeletes fedes. Egyszoval imadom. Evek ota hasznalok ( kb 10 eve) Ez az egyike azon Clinique termekeknek amiket folyton ujra vasarolok mert tenyleg tokeletesek a szamomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

AnnieWalker

2019. április 10.

Nagy reményeket fűztem hozzá,nagyon mély,sötét karikák vannak a szemem alatt,reggel alaposan duzzadt is,erre szerettem volna valami csodaszert. Hát ez sem az. Jó volt felkenni,tetszik az állaga,gyorsan beszívódott de nem vettem észre jelentősebb javulást,sőt semilyen javulást sem. Hidratálókent jól működik,puha volt a szemem alatti bőr,nem is száradt ki az alapozótól,de ennyi. A sötét karikákat egyáltalán nem halványította. És nagyon drága. 😞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

relaj

2018. november 12.

"Elrejti a szem alatti karikákat, csökkenti a duzzadtságot. Tartós, hidratál, nem gyűlik össze a finom vonalakban. Olajmentes."
Hmmm... a karikákat elrejti, a duzzadtságot szerintem nem csökkenti, összegyűlik vonalakban és lehet, hogy olajmentes, de nekem mindeig elkenődik rajta a szempillaspirál (ez utóbbit más korrektornál nem tapasztaltam). Ezzel együtt szépen fed és könnyű dolgozni vele, de azért még keresem az igazi korrektort.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 12.

Domie

2018. november 6.

Nagyon sötét karikáim vannak, nagyon vékony bőrrel a szemem alatt. Sok korrektort próbáltam már, eddig ezt használom a legtöbb ideje, de ez sem tökéletes. Ha használok primert, akkor is beül a mini ráncokba, és kiemeli, plusz nem is fed olyan jól. Primer nélkül jobb, de úgy sem fed teljesen, nem tudok annyit egymásra építeni belőle, hogy tökéletes legyen. Legalább nincs maszk hatása, mint a Catrice camouflage cream-nek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 6.

petimetra

2018. május 21.

en 10 eve (20 evesen) kezdtem el ezt elöször hasznalni. par ev kihagyas - nem lehet mindenhol kapni!! - alatt hasznaltam mas markakat pl. sima drogerias, natur kozmetikum, Estee Lauder, de ennyire egyik sem jött be. teny, hogy kell ala hidratalni a szemet, de ennel jobbat en meg nem talaltam. nalam napi hasznalat mellett siman kitart masfel evig ez a tubus! beuty blender-rel vagy az olcsobb szilikon beutydrop-pal nagyon könnyü bedolgozni. nalam az edzedt is kibirja es nyaron sem ül be a rancokba (mondjuk nincs is sok). tenyleg csak egy pici kell belöle, sztem nem szabad tul sokat felvinni, nem is szukseges.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 21.

Marcsi66

2018. május 13.

Ami már 20 évesen is megvolt,,,,a lila karikák,öröklött sajnos,nagyon vékony áttetsző bőr,ezt csak elkendőzni lehet,Nem sokat javított rajta semmiféle kence,
Örülök h megvettem,még ha drága is egy kicsit,nagyon szépen elfedi a "problémát" a duzzadtságot viszont már kevésbé,
Tartósnak érzem,nem kopik,stabil egész nap,és a ráncaimat és békében hagyja,(nem ül bele,inkább simítja)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 13.

SzisziAdri

2017. november 24.

Nagyon jó a fedése! Az üzletben azt tanácsolták, hogy zselés szemkörnyék-ápolóval keverjem össze, úgy vigyem fel, és nem fog beleülni a kis ráncokba. Sajnos akármennyi szemkörnyék-ápolóval keverem össze, ezt nem tudom kikerülni, beleül a ráncokba, elég hamar :( Az ára kicsit húzós, a mennyiség lehetne több. Nem bántam meg, hogy kipróbáltam, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 24.

Kiara

2017. november 15.

Sajnos alkatilag karikásak a szemeim. Sokmindenen vagyok túl.
Ma az itteni velemények alapjan vettem egy ilyen korrektort.
Eddig csodaszer!!
Ha így is marad, kar bármi mással kísérletezni.
amit tennék meg a tetejére, valamilyen fényvisszaverős dolgot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 15.

Sajnos alkatilag karikásak a szemeim. Sokmindenen vagyok túl.
Ma az itteni velemények alapjan vettem egy ilyen korrektort.
Eddig csodaszer!!
Ha így is marad, kar bármi mással kísérletezni.
amit tennék meg a tetejére, valamilyen fényvisszaverős dolgot.

ChrystalDiva

2017. szeptember 1.

Nekem túl sok, azóta is a fiókban figyel :( A szemem alá kerestem valamit, de azonnal beleült a kis ráncokba, pedig alá hidratàltam, meg minden. Az ecsetes verziója viszont szuper! Kevésbé sűrű, BB krém szerűen fed.... azt imádom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Hesperidin Methyl Chalcone
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Lauryl PCA, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tetrapeptide-7, Dipeptide-2
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Két aminosavból (valin és triptofán) álló peptid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Truthinaging információi szerint javítja a nyirokkeringést, több márka is bebizonyította a szem alatti sötét karikák halványítását (bár független kutatások által még nem igazán van alátámasztva). Mivel a szerkezete hasonlít a bőrben található lipidére, ezért természetes hidratáló anyagnak (NMF) tekinthető. Segít megőrizni a hám ép sejtközi szerkezetét, elősegíti a bőr gyógyulási folyamatát, megakadályozza a bőrirritációt és regenerálja a bőrt. Az összetevővel általában szemkrémekben találkozhatunk.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ceresin 0 0

Steareth-20 ti I eu 2 1

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.