Clinique

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. június 15.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

Pihekönnyű púderalapozó természetes fedőképességgel. 15-ös fényvédő faktorral és antioxidánsokkal védi a bőrt, és egyenletes bőrfelszínt biztosít.

Ár: 7000 , Eladó: kanosmano
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átv., posta
kristinakroes

2017. december 18.

Nagyon jó ez a púder. Mindent tud, amit tudnia kell,

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 18.

Nagyon jó ez a púder. Mindent tud, amit tudnia kell,

googles

2017. augusztus 28.

Itt egy másik vélemény: azért vettem meg, mert nyáron púdert bírok csak magamon elviselni, mást nem nagyon. Fényvédőset kerestem. Rövid időre ez is jó, amikor nem kell még naptej. Na én abszolút nem a doboza miatt vettem, szerintem csúnya. :) Semmi art decot nem látok benne, de ízlések és pofonok.
A púder maga egyelőre rendben van, a legvilágosabb árnyalat jó. Sajnos sokszor nincs minden árnyalat az üzletben, mindegy, hogy d-vvel vagy m-mel kezdődik a nevük. Nekem csak 3 pont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 28.

mnikolett

2017. július 1.

A legjobb púder EVER!! Minden pénzt megér. Nem találtam még ezen kívül olyan púdert amitől nem fényesedne át az arcom. Ami a legjobb benne, hogy nem érzem tőle maszkosnak a sminket, lehellet könnyű még is gyönyörű fedést lehet vele elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

kolbyzs

2017. június 5.

Fiatalokoromtól hűséges Clinique rajongó vagyok, nem csalódtam túl sokszor a termékeikben, pedig sok mindent kipróbáltam. Ezt a púdert 1 éve használom, és tökéletesen elégedett vagyok vele. Nyáron pici bronzosító is kerül fölé, de télen önmagában is megállja a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 5.

Worldofkatie

2017. január 4.

Nagyon érzékeny bőröm van, és iszonyatosan világos árnyalatú. Évekig küzdöttem és kerestem a megfelelő púdert, aminek használata közben nem azt érzem hogy maszk van rajtam, vagy hogy belefulladok, esetlegesen annyira szárít, hogy viszketni kezdek tőle. Sok éves kínlódás után körülbelül 6 éve próbáltam ki ezt a púdert, és azóta is hű használója vagyok. Az árfekvése nem túl olcsó, de a brutálisan drágák közé sem sorolnám, és nálam átlagosan (nyáron tovább) 3-4 hónapig is kitart egy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Joaninha

2016. december 14.

Nagyon sok éve használom ezt a púdert, Ő volt az első Clinique termékem és az első saját fizetésből vásárolt drága szépségápolási termékem. Egyáltalán nem bántam meg, hogy emellett a púder mellett tettem le a voksom. Nagyon szeretem, hogy lágy, könnyű a fedése és hagyja lélegezni a bőröm, mindemellett pedig nem úgy nézek ki, mint egy agyonvakolt műanyagbaba. Mivel illatanyag mentes, nem okoz irritációt, a lágy textúrájának köszönhetően nem tömíti el a pórusokat, ezért nem keletkeznek miteszerek az arcon. Az is nagyon tetszik, hogy van benne fényvédőfaktor, ezért én nyáron csak ezt szoktam az arcomra tenni, alapozó, BB/CC és színezett hidratálókrém helyett és még a 40 fokban sem folyik le az arcomról. Télen pedig ezt a púdert szoktam az alapozó vagy BB/CC krém fölé tenni és még így is nagyon szép természetes hatású a végeredmény. Maga a púder nagyon sokáig elég és a hozzá mellékelt ecsetet is imádom, nagyon könnyű vele felhelyezni a púdert. Nagyon finom puha természetes mókusszőrből készült, amit rendkívül egyszerű tisztítani, csak egy kis langyos szappanos vízzel kell átmosni, másnapra meg is szárad és olyan, mint újkorában. Az ecsetet akkor is lehet még hosszú évekig használni, ha a púder már elfogyott. Egyedüli negatívuma, hogy a vége fele nagyon könnyen törik a púder és nehéz már bánni vele, ennek ellenére én nagyon sokrszor újravásároltam, de lehet hogy el fogok kalandozni és kipróbálok más termékeket is, vagy beruházok egy porpúderre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

niki23

2016. június 8.

Már nagyon régóta használom, eddig négyszer vettem újra és ezután is ezt fogom használni. Sosem volt vele gondom, sokáig elég és lemosni is nagyon könnyű. Szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 8.

mate

2016. május 25.

Evek ota ezt hasznalom,nagyon szeretem. Telen az 5-os,nyaron a 6-os arnyalat a megfelelo nekem. Nagyon szep borfelszint biztosit,szepen fed es sokaig tart. Mindenkinek csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 25.

Essie

2015. május 27.

Ami megfogott, és amiért igazából ezt vettem meg, az a szépséges doboza volt ennek a terméknek, mintha az 1900-as évek elejének kis míves dobozait egyesítették volna a 21. századi praktikummal, nagyon tetszik! A kis ecsetét nagyon szeretem, puha, jó minőségű, és hasznos is, nem kell külön ecsetet cipelni arra, hogy délután felfrissítsem a sminkem. Maga a termék is egész jó, bár nekem kicsit világos az árnyalat, és talán ezért látom úgy, hogy látszódik is, hogy van rajtam púder. Délutánra már sajnos így is kifényesedik az arcom, bár akkorra már 7-8 óra eltelt a felvitele óta, ezt nem tudom annyira felróni neki. Irritációt nem okozott, szeretem, hogy parfümmentes. Lehet, hogy van nála jobb púderalapozó, de (főleg a doboza miatt), nekem ez 5 csillagos termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 27.

drzoerose

2015. május 17.

Nagyon szerettem,pedig két árnyalattal sötétebb volt,mint a bőrszínem
kellemesen fedett,nagyon szép volt a csomagolása
az ecsetet sosem szerettem,de nem vitte fel túl rosszul a port
összességében elég jó vétel

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Nagyon szerettem,pedig két árnyalattal sötétebb volt,mint a bőrszínem
kellemesen fedett,nagyon szép volt a csomagolása
az ecsetet sosem szerettem,de nem vitte fel túl rosszul a port
összességében elég jó vétel

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Tetraisopalmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.