Clinique

Ár:   €24.50   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Michelle, Módosítva: 2012. december 7.

Ár:   €24.50
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Fényes, ápoló hatású, áttetsző rúzs.

(A képen az ikonikus Black Honey)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dbeata

2021. március 12.

Nekem a Fruit ice árnyalat volt és nagyon-nagyon szerettem, többször újravettem. De mostanában nem nagyon láttam, lehet egyáltalán kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 12.

silver

2020. december 4.

Csak ismételgetni tudom, amit előttem elmondtak a Black Honey-ról. A sötét, de gyengén pigmentált, ajakbalzsamra hajazó rúzsok a kedvenceim, amelyek természetes végeredményt adnak, és ez pontosan olyan. Mindenkinek ajánlom, akinek hasonló preferenciái vannak. Ez életemben a második rúzs, amit teljesen elhasználtam. Újravenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

kristinafarkas93

2020. január 31.

Black honey, érdekes termék, még hasonlóhoz nem volt szerencsém. Amúgy jól áll, könnyű hasznàlni, és szépen rá lehet rétegezni, egy màsik színre, besötétíti, hidratál, ajakbalzsamhoz tudnàm hasonlítani, a viselését. Kicsit 90 ével vibeja van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

topsminkotti

2019. július 29.

Nagy kedvencem mindennapokra:)
Ez az amihez magamtól nem nyúlnék, mert nagyon intenzívek a színek a tégelyben, közben egy szájfény hatású, minimális színt adó termék. Nagyon kényelmes, vizes hatású és érzetű. Talán ezt a szájterméket szeretm a legjobban viselni. Nekem vannak: Spicy Honey, Shy Honey

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 29.

Nagy kedvencem mindennapokra:)

Pocok96

2018. február 27.

2 árnyalatban is volt ilyenem és nagyon de nagyon szerettem őket. Jól hidratáltak és hétköznapra eléggé pigmentált volt nekem. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 27.

Butterfly24

2017. február 7.

Én a kozmetikusomtól kaptam ajándékba egy vásárlásomhoz, a Luscious honey színben választottam. Egyszerűen imádom! *.* Szinte naponta használom, nagyon szép színe van, mindenki csak dicséri rajtam, és nagyon szépen hidratálja a számat, pedig nekem sokszor nagyon kicserepesedik. A színe is nagyon tartós, nem lehet megunni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

thalion3

2014. december 3.

Gyakorlatilag kivághatnám és beilleszthetném Yndre kommentjét. Pontosan ugyanezeket tapasztaltam. Nem szeretnék ismételni...
Ár/érték arányban nagyon gyenge.

Up: Édesanyámnak ajándékoztam és ő teljesen odáig van érte (Black Honey). Félig van a rúzs, de máris azon retteg mi lesz ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

Ár/érték arányban nagyon gyenge.

Kencefice

2013. július 25.

Nemrég fedeztem fel, hogy van nekem ilyenem, méghozzá Luscius honey színben. Azóta eléggé rákattantam, önmagában sem rossz, bár nagyon enyhén színezett fedést ad, mint egy száfény, viszont bármilyen rúzsra rátéve felerősíti annak színét és tartósabbá is teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 25.

ronicic

2013. július 16.

Én a flirty honey árnyalatban szereztem be. Nem tudtam mintát kipróbálni belőle, ránézésre azt hittem jóval pigmentáltabb színe lesz, de valóban inkább egy erősen teljesítő színezett hidratálónak minősíteném, mint rúzsnak. Előnye, hogy tartósnak érzem, szerintem hidratál is, az árnyalat egyébként gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 16.

Poopika

2013. május 11.

Nekem vilagosabb rozsaszin arnyalatok vannak meg: Flirty Honey, Shy honey, Loveley honey. Nem lehet vele hibazni. Minden napra, iskolaba, munkaba tokeletes. Olyan mint egy szinezett szoloruzs. A szaj termeszetes szinenek ad egy pici tonust. Aki most tanul sminkelni annak kivalo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.