Clinique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Michelle, Módosítva: 2012. december 7.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

Fényes, ápoló hatású, áttetsző rúzs.

(A képen az ikonikus Black Honey)

Pocok96

2018. február 27.

2 árnyalatban is volt ilyenem és nagyon de nagyon szerettem őket. Jól hidratáltak és hétköznapra eléggé pigmentált volt nekem. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Butterfly24

2017. február 7.

Én a kozmetikusomtól kaptam ajándékba egy vásárlásomhoz, a Luscious honey színben választottam. Egyszerűen imádom! *.* Szinte naponta használom, nagyon szép színe van, mindenki csak dicséri rajtam, és nagyon szépen hidratálja a számat, pedig nekem sokszor nagyon kicserepesedik. A színe is nagyon tartós, nem lehet megunni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 7.

kontrakcio

2016. április 30.

Black Honey :) Én nem vagyok egy nagy rúzsozó, van pár darab de szinte sosem használom őket, egyrészt szerintem nem áll túl jól, másrészt meg lusta is vagyok ajakápolón kívül bármi mással szórakozni. De nemrég kitaláltam, hogy beszerzek néhány színezett ajakápolót, meg hasonló termékeket, amik csak egy pici színt adnak az ajkaknak. Na, ennek eredményeként került ez is hozzám. Elvileg rúzs, gyakorlatilag nem túl erős a színe, de pontosan azt kaptam, amit reméltem az előzetes netes kutakodásom alapján: ez pont az a szín, ami nekem jól áll, bordó, de nem pinkes beütésű, és pont annyira erős csak, amennyire szerettem volna. Ehhez hasonlót nekem még nem sikerült találnom más márkánál. Emellett még hidratál is, kellemes érzés viselni. Szóval klassz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

thalion3

2014. december 3.

Gyakorlatilag kivághatnám és beilleszthetném Yndre kommentjét. Pontosan ugyanezeket tapasztaltam. Nem szeretnék ismételni...
Ár/érték arányban nagyon gyenge.

Up: Édesanyámnak ajándékoztam és ő teljesen odáig van érte (Black Honey). Félig van a rúzs, de máris azon retteg mi lesz ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 3.

Ár/érték arányban nagyon gyenge.

Kencefice

2013. július 25.

Nemrég fedeztem fel, hogy van nekem ilyenem, méghozzá Luscius honey színben. Azóta eléggé rákattantam, önmagában sem rossz, bár nagyon enyhén színezett fedést ad, mint egy száfény, viszont bármilyen rúzsra rátéve felerősíti annak színét és tartósabbá is teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 25.

ronicic

2013. július 16.

Én a flirty honey árnyalatban szereztem be. Nem tudtam mintát kipróbálni belőle, ránézésre azt hittem jóval pigmentáltabb színe lesz, de valóban inkább egy erősen teljesítő színezett hidratálónak minősíteném, mint rúzsnak. Előnye, hogy tartósnak érzem, szerintem hidratál is, az árnyalat egyébként gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

Poopika

2013. május 11.

Nekem vilagosabb rozsaszin arnyalatok vannak meg: Flirty Honey, Shy honey, Loveley honey. Nem lehet vele hibazni. Minden napra, iskolaba, munkaba tokeletes. Olyan mint egy szinezett szoloruzs. A szaj termeszetes szinenek ad egy pici tonust. Aki most tanul sminkelni annak kivalo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 11.

Yndre

2013. március 2.

Meglepő módon nekem is a Black Honey van meg :)
Szeretem a sötétebb bordós árnyalatú rúzsokat, úgyhogy már régen ácsingóztam erre. Furcsa, hogy maga a rúzs konkrétan fekete, de a számon már csak áttetsző hússzínű, a természetes színénél csak 1-2 árnyalattal sötétebb. Áttetsző, enyhén fedő rúzs lévén tartóssága sem bír 1-2 óránál többet és kiemelkedő hidratálást sem éreztem. Sőt miután lekopott már inkább száraznak éreztem a szám.
Alapvetően tetszik, mert ez a Black Honey szép természetes árnyalat, de szerintem világosabb színek esetében semmi sem látszik az ajkakon. Ehhez képest pedig egy kicsit drágának tartom.
Nekem hasonló kategóriában pl. a L'oréal Rouge Caresse jobban bejön és az olcsóbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 2.

Meglepő módon nekem is a Black Honey van meg :)

Michelle

2012. december 1.

Szintén a Black Honey árnyalatot használom, most vettem újra másodjára. Az őszi-téli időszakban a szám képes nagyon szárazzá válni, tehetek bármit, a legtöbb rúzs, szájfény, sőt, még a színezett ajakápolók is szárítják, és a felkenés után 2-3 órával már nagyon csúnyán, igénytelenül mutatnak rajta. Vérbeli rúzsmániásként nehéz megalkudni a ténnyel, hogy ilyenkor csak igen kevés dolgot tudok használni; ez a rúzs azon keveseknek az egyike, amelyek beváltak és ezekben a napokban-hetekben sem hagytak még cserben. Vador előttem már minden szépet és jót leírt róla, nem ismétlem, de teljesen egyetértek a véleményével. Sajnos, az ára tényleg nem túl baráti (pár napja Douglas törzsvásárlói kártyával is 5.890,- Ft volt, a teljes ára: 6.200,-Ft; ezt csak azért tüntettem fel, mivel a Krémmánián még alacsonyabb ár szerepelt). Nagyon szeretem, ha a hűvösebb időszakokra csak egyetlen rúzst vehetnék, valószínűleg ez lenne az, bár a kedvenc Alverde C&C Primrose-ért megszakadna a szívem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!