Clinique

Ár:   9000 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: burberry, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A nyugtató hatású, természetes agyagalapú maszk elősegíti a pattanások gyógyulását, megakadályozza azok kialakulását és a bőr kifényesedését. A gyógyhatású összetétel megnyitja és mélyen tisztítja a pórusokat, és eltávolítja a felesleges olajat. A bőr már 5 perc után tisztábbnak, simábbnak, és kevésbé pattanásosnak tűnik. Gyengéd, összetétele nem szárítja a bőrt. Olajmentes.

Vanda234

2019. július 1.

Mint ahogy előttem is írjak!és a termek család többi tagjával együtt is csodálatos végeredményt értem el!semmi okom panaszkodni!

Hűsit tisztit kellemes egyszerű kis maszk ami mindent pénzt megér mivel a pattanásos aknes borom csodálatossa tette!!!
köszönhető ennek a maszknak és a termekecsaladnak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

köszönhető ennek a maszknak és a termekecsaladnak!

Igh12

2018. április 12.

Nem tudom valaki találkozott e a "quitzits" néven ismert jelenséggel, vagyis mikor dohányzásról való leszokás után elboritják az ember arcát a megszámlálhatatlan, fájó, mélyen a bőrben lévő gyulladások, amikkel nem lehet semmit csinálni, ott éktelenkednek akár hetekig, mikor nagy nehezen elmúlnak, lassan gyógyuló sebet, piros foltot hagynak maguk után. Nekem ilyen lett a bőröm. Nem a brutálvészes kategória, inkább olyan közepes.

Állitólag egyszer ez elmulik/ enyhül. Én az 5. hónapban sem láttam javulást, igy kersetem egy kencét ami segit. Azt kell mondjam, ez a krém jó.

Egy hete van meg nekem. Nem lett tiszta az arcom ennyi idő alatt, viszont nem is jelent meg új pukli (Ami nagy javulás. Az utóbbi időben minden nap újabb és újabb puklik jelentek meg, megállithatatlanul) .Pár használat után látható, hogy a kis sebek gyorsabban gyógyulnak, a gyulladások enyhülnek, a mélyen a bőrben lévő bibiket pedig valahogy "felhozza", ez által gyorsabban lehet őket kezelni..Kamasz koromban sem volt soha bőrproblémám egyébként... pár hét múlva irok még hogy hosszabb távon mit tett a krém. Nagyon bizom benne hogy beválik.

Update: 3 hét alatt elmondható, hogy kb 90% ban csökkentette a pattanásokat. A használata óta egy gyulladt pukli jelent *volna* meg az államon, de 2. napra már teljesen elmúlt ezzel a krémmel. Nem használom egész arcon már, csak problémás területeken. Van hogy érzem, hogy valahol alakulna egy fájó pukli, este ezzel lekenem , másnapra nincs már ott semmi. Minden nap használtam belőle, volt hogy vállra is kenve, és még fele bőven megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 12.

IzaNagy12

2018. március 20.

Nagyon szeretem,heti 2x hasznalom,szepen rendben tartja a borom!Nekem ujravevos tuti!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

vanett

2015. november 25.

Soha nem gondoltam volna, hogy egy maszk ilyen jó lehet! Álatalában heti 3 alkalommal használom (a menzesz közeli pattanásháborúban minden nap), s nagyon szépen rendben tartja a bőrömet! A felesleges faggyút szépen magába szívja ott, ahol kell. Nem kell vele szöszmötölni, pillanatok alatt fent van, pikk-pakk megszárad, kevés kell belőle. Problémás bőrre must have.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

szueszti

2015. augusztus 1.

Nagyon sok maszkot kipróbáltam már ebben a kategóriában és egy jó ideje ő bizonyul a legjobbnak. Nincs semmilyen kompromisszum, alaposan tisztít anélkül, hogy szárítana, egyáltalán nem irritál, kellemes illat, állag, gyorsan szárad, kevés kell belőle, nagy kiszerelés. ( Önmagában egyik maszk sem tud csodát tenni!! )
Igaz, hogy nem olcsó, 8500 Ft körül van, törzsvásárlói kártyával, kuponnapon érdemes rá lecsapni. Negyed éve használom heti rendszerességgel és még alig fogyott belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

gigi

2014. május 19.

A legjobb maszk, amit valaha próbáltam. Paula agyagos maszkjával próbálkoztam először, de ez lett a befutó, pedig Paula's Choice... igen, akkor is az marad a kedvenc márkám... :)
Hetente többször is használom. Akkor tettem szert rá, amikor elég stresszes időszakomban voltam, és a szuper bőrápolási rutinom ellenére kiragyultam. :( Hajjjajjj azok a fránya lelki gondok... na de ezzel maszkkal ezt is sikerül átvészelni, ugyanis nagyon szépen kitisztítja az arcom. Paula BHA liquid-jével együtt igazi nagyágyú. Nagyon szép összetevők, nem szárít, nem húzódik a bőröm utána. 100 ml egyébként, számtalanszor használtam már, de meg sem kottyant neki, szóval sokáig elég, ha gyakran használom, akkor is. Az ára kb. 8500 Ft, ha valakit esetleg érdekelne... én inkább egyszer megveszek egy ilyet ennyiért, mint más olcsóbb (esetleg drágább..?) alkohollal teletűzdelt testvérét, amivel többet rontok hosszú távon. Csillagos 5!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

Pöti

2014. április 24.

Még Müller outletben vettem egy ilyen maszkot durva 2000 Ft-ért. Az eredeti ára 8000 Ft felett volt, így mindenképpen megérte a vásár, ráadásul csak 1 éve gyártották. Nagyon jó kis tisztító maszk, agyagos, felszívja a felesleges zsírt, puha utána a bőröm és egyáltalán nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 24.

burberry

2014. április 13.

Ebből a termékből a márkacsalád alapozója mellé kaptam ezt a mintát. Először, mintha semmit sem csinált volna a bőrömmel, és utána pár nap után láttam az eredményét, hogy kisebbek lettek a pórusaim és a pattanások is. Nagyon örültem neki, hogy nem érzékeny rá a bőröm, se nem hűt, se nem fűt, nem csíp, abszolút semleges érzet. Viszont hamar szárad, fehér agyag szerű, így gyorsan kell felvinni az arcra. Kíváncsi vagyok, hogy milyen hosszú távú hatása lehet. Ami szintén pozitívum, hogy a száradásra hajlamos bőrömet sem szárítja túl, persze utána kell a hidratálás.

Nekem eddig tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

Nekem eddig tetszik.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Butylene Glycol, Sucrose, Acetyl Glucosamine, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Kaolin 0 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.