Clinique

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisette, az összetevőket feltöltötte: Puhapracli, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

A selymes összetétel könnyen elsimítható az arccsonton és természetes hatást nyújt. A frissen őrölt púder szépen eldolgozható, a színintenzitás igény szerint alakítható a formatervezett ecsettel. Tartós és színhű. Olajmentes.

reteszke

2020. június 29.

Több éve kaptam egy kis mintát Bashful Blush 120-as árnyalatban. Az utolsó porszemig elhasználtam, nagyon szerettem. Amikor rávettem magam, hogy megvegyem a Notinon ez az árnyalat nem volt meg így a Smouldering Plum árnyalatra esett a választásom. Ő viszont nem lett telitalálat. Így megvettem az én árnyalatomat! Nekem ez a pirosító. Tartós csodás színnel-ennél több nem kell!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

wxy520

2020. június 8.

Nekem nagyon tetszik. Több éve használom. Tartós a színe, viszont vigyázni kell vele, ha sokat használok belőle nagyon piros leszek 😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

kristinafarkas93

2020. január 31.

A precious posy árnyalat tulaja vagyok, semmivel sem tartósabb mint a koràbbi alverde pirositom, kb 3 óra után nyoma sincs. Az árnyalat talàn szőkéken jobban mutathat, apró arany glitterek vannak benne. Ezért a 3 csillag mert az első high endes pirosítom, de nem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Egy kiárusításon vettem halvány rózsaszínes árnyalatban. Nagyon kellemes állagú, selymes fényű, tartós pirosító. Tetszett a csomagolása és a hozzácsomagolt ecset is jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

zsalexa

2018. augusztus 18.

Smouldering Plum az én színem. Telt és gyönyörű, ki kell tapasztalni, hogy mennyit vigyél fel belőle, és hogyan hat minél természetesebben. Tényleg gazdaságos, emiatt megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Wr.

2018. május 9.

Ajándékba kaptam a Precious Posy árnyalatot. Az elején túlságosan erősnek éreztem a színét és harsánynak, aztán lehet vagy én tanultam meg rendesen feltenni vagy megszoktam a színt, de tényleg nagyon szép. Természetes, szépen pigmentált, kicsit csillámos, de kellően visszafogottan. 5 csillagot adnék rá, viszont ennyiért biztos nem venném meg, akármilyen jó is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

verucicc

2018. április 21.

Annyira szép szine van.. nem az a tipikus öregasszonyos pirosító, imádom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Annyira szép szine van.. nem az a tipikus öregasszonyos pirosító, imádom! :)

vega713

2018. április 6.

A masik alapdarabom a Clinique-tol (a High Impact szempillaspiral mellett): a pirosito, ami egyszeruen nem tud elfogyni. 10 ev alatt 4-et hasznaltam el (abbol egyet idejekoran a wcbe ejtettem sajnos), pedig minden nap hasznalom. Pigmentalt, az ecsetevel szepen felviheto (vagyis utazasbarat) es sokaig kitart. Az ara miatt befektetes, de cserebe sokaig kitart. Szerintem megeri, ha elfogy (kb egy ev mulva), ujraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

topsminkotti

2018. február 19.

Szép pirosító, szép csomagolás, könnyen lehet vele dolgozni, tartós. Viszont én ár/érték arányban túlárazottnak tartom. Olcsóbban, azonos minőségben ott van a sleek vagy akár a MAC. Ami ennél a terméknél plusz, az az ecset (ami valóban nagyon jól használható)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

heydy10

2018. február 2.

Szép, intenzív színével nagyon szimpatikus termék (rózsaszín-korallos àrnyalat), de nem érzek óriási minőségbeli különbséget az 1-2 ezer ft-os társaihoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 5 Lake / CI 19140, Carmine / CI 75470, Red 7 / CI 15850, Ferric Ferrocyanide, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, CI 12085, Manganese Violet / CI 77742, Red 30 / CI 73360, Red 33 Lake / CI 17200, Red 28 Lake / CI 45410, Ci 15880, Ultramarines, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Chlorphenesin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Lilás piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.