Clinique

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisette, az összetevőket feltöltötte: Puhapracli, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

A selymes összetétel könnyen elsimítható az arccsonton és természetes hatást nyújt. A frissen őrölt púder szépen eldolgozható, a színintenzitás igény szerint alakítható a formatervezett ecsettel. Tartós és színhű. Olajmentes.

Clinique Kompakt Smink szett
Ár: 3000 , Eladó: inimini
Állapot: Új, egy ecset hiányzik belőle, Helyszín: Budapest, Kaposvár, Keszthely, Fonyód, fizetés: Személyesen, igény esetén Foxpost
Ár: 3500 , Eladó: Krisz78
Állapot: Teljesen új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Moszkva tér-Király u.-Blaha vagy utalás után Foxpost
InternationalTraveller

2019. május 14.

Egy kiárusításon vettem halvány rózsaszínes árnyalatban. Nagyon kellemes állagú, selymes fényű, tartós pirosító. Tetszett a csomagolása és a hozzácsomagolt ecset is jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

zsalexa

2018. augusztus 18.

Smouldering Plum az én színem. Telt és gyönyörű, ki kell tapasztalni, hogy mennyit vigyél fel belőle, és hogyan hat minél természetesebben. Tényleg gazdaságos, emiatt megéri beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Wr.

2018. május 9.

Ajándékba kaptam a Precious Posy árnyalatot. Az elején túlságosan erősnek éreztem a színét és harsánynak, aztán lehet vagy én tanultam meg rendesen feltenni vagy megszoktam a színt, de tényleg nagyon szép. Természetes, szépen pigmentált, kicsit csillámos, de kellően visszafogottan. 5 csillagot adnék rá, viszont ennyiért biztos nem venném meg, akármilyen jó is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 9.

verucicc

2018. április 21.

Annyira szép szine van.. nem az a tipikus öregasszonyos pirosító, imádom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Annyira szép szine van.. nem az a tipikus öregasszonyos pirosító, imádom! :)

vega713

2018. április 6.

A masik alapdarabom a Clinique-tol (a High Impact szempillaspiral mellett): a pirosito, ami egyszeruen nem tud elfogyni. 10 ev alatt 4-et hasznaltam el (abbol egyet idejekoran a wcbe ejtettem sajnos), pedig minden nap hasznalom. Pigmentalt, az ecsetevel szepen felviheto (vagyis utazasbarat) es sokaig kitart. Az ara miatt befektetes, de cserebe sokaig kitart. Szerintem megeri, ha elfogy (kb egy ev mulva), ujraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

topsminkotti

2018. február 19.

Szép pirosító, szép csomagolás, könnyen lehet vele dolgozni, tartós. Viszont én ár/érték arányban túlárazottnak tartom. Olcsóbban, azonos minőségben ott van a sleek vagy akár a MAC. Ami ennél a terméknél plusz, az az ecset (ami valóban nagyon jól használható)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 19.

heydy10

2018. február 2.

Szép, intenzív színével nagyon szimpatikus termék (rózsaszín-korallos àrnyalat), de nem érzek óriási minőségbeli különbséget az 1-2 ezer ft-os társaihoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 2.

Amea

2017. december 15.

Praktikus, jól záródó és esztétikus csomagolásban hibátlan termék. Szépen terül, nem foltosodik, nem porzik, könnyű felapplikálni és eloszlatni. Egészséges ragyogást ad az arcnak, nem fénylik vagy csillog. Külön jó pont, hogy nem csak végszükség esetén használható ecset van hozzá, hanem egy határozottan jó darab.
Bashful Blush árnyalatot használok leggyakrabban a hétköznapokra, tényleg mindenhez passzol, nagyon természetes hatást kelt és remekül kihasználható. A Smoldering Plum kicsit karakteresebb, sötét haj/világos bőr kombóhoz szuper.
Kicsit túlárazott valóban, és persze lehet jó pirosítót találni olcsóbban is, de ettől nálam ez még 5 csillagos. (főleg, hogy akciósan félárban vettem ;) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 15.

Joaninha

2017. november 15.

Én egy csodás rózsaszínes korall színű, szép csillámos Precious Posy birtokosa voltam. Nagyon szerettem és meg voltam vele elégedve. Legfőképpen az tetszett, hogy bár szépen pigmentált, feltéve még sem erős, inkább szép természetes hatást kelt és rendkívül tartós, nem kell napközben korrigálni. A Clinique-től jól megszokott módon, ennek a terméknek sincs illata, ami számomra azért pozitívum, mert egy kicsit se irritálta a bőröm. Nagyon szimpatikus, hogy egy kompakt pirosítóról beszélünk, tükörrel és ecsettel. Az ecsetet külön szeretném megdicsérni. Imádom ezt az ecsetet, van egy M.A.C-es matt rózsaszín pirosítom is, amit ezzel az ecsettel szoktam felhelyezni, mert egyszerűen annyira passzol az arccsont vonalához és annyira finom puha ez a természetes mókusszőr, hogy alig lehet letenni. Szintén plusz pont, hogy az ecsetet (ez igaz minden Clinique ecsetre) nagyon könnyű tisztítani, egy kis szappanos lagyos vízzel elég átmosni, egy nap alatt teljesen megszárad és olyan, mint újkorában. Szerintem ez a pirosító maximálisan megéri az árát, mert egyrészt a prisító 2-3 évig kitart, másrészt pedig az ecsetet is hosszú évekig lehet használni. Egyedüli negatívuma, hogy a vége fele megtöredezett (nem azért, mert leejtettem) és nehéz volt már bánni vele. Továbbá az sem tetszett benne, hogy a tartódoboz is megkopott elég rendesen. Emiatt hagytam magam rábeszélni egy Chanel, préselt technikával készült, kompakt pirosítóra, ami nem töredezik és nem is kopik a csomagolása. Emiatt levonok egy csillagot, de még így is simán újra venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

b0rzi

2017. február 12.

A precious posy árnyalat van meg. Nyáron valamiért túl sötétnek találtam, így nem használtam sokat, viszont most, télen, hogy a bőröm még fehérebb, valamiért jobban tetszik. Én sem értem :D alig fogyott belőle. Az ecsettel jól lehet használni, bár nekem hullik a szőre :( és habár nyár óta hol használom, hol nem... Nem lehet látni, hogy már fogyott belőle. Szerintem a halálos ágyamon is tudnám kenegetni, mindennapi használat mellett. Tartósnak is tartós. Szerintem sosem lesz szükségem más pirosítóra :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 5 Lake / CI 19140, Carmine / CI 75470, Red 7 / CI 15850, Ferric Ferrocyanide, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, CI 12085, Manganese Violet / CI 77742, Red 30 / CI 73360, Red 33 Lake / CI 17200, Red 28 Lake / CI 45410, Ci 15880, Ultramarines, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Chlorphenesin

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Lilás piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Piros.