Clinique

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisette, az összetevőket feltöltötte: Puhapracli, Módosítva: 2016. január 20.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

A selymes összetétel könnyen elsimítható az arccsonton és természetes hatást nyújt. A frissen őrölt púder szépen eldolgozható, a színintenzitás igény szerint alakítható a formatervezett ecsettel. Tartós és színhű. Olajmentes.

Clinique Blushing Blush Pirosító 101 AGLOW árnyalat
Ár: 5000 , Eladó: reny
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Komárom, fizetés: Fizetés banki utalással, postával,foxposttal küldöm, személyes átvétel lehetséges
Clinique Blushing Blush Pirosító szettben
Ár: 18000 , Eladó: BernadettM
Állapot: Minden új, Helyszín: Komárom , fizetés: Utalás után küldöm

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Tami7

2023. október 12.

Hát ez valami zseniális, ilyen minőségű pirosítóval még talán nem is találkoztam korábban. Kényelmes, praktikus, drágának kicsit drága, de arcon nem szívesen spórolok, ha nem muszáj. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. október 12.

tommywoman81

2023. június 28.

Nagyon régóta ez a kedvenc pirosító számomra , tökéletesen mutat csak egy hidratáló krém használata után mint ahogy a smink befejezéseként is. Tartós , nagyon praktikus kiszerelés és hihetetlen szuper ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 28.

canaille

2023. június 27.

Ez a kedvenc pirosítóm. Számomra a tökéletes barackos-rózsaszínes árnyalat az "innocent peach" boldog tulajdonosa vagyok. Nagyon szép természetes hatású harmonikus sminket tudok vele készteni. Szinte kivétel nélkül ez után nyúlok, a többi termékemmel is nagyon szépen együttműködik. Szerintem ez egy jó befektetés bárkinek (én a clinique termékeket egyébként is nagyon szeretem, nem csalódtam még egyikben sem).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 27.

Boro75

2021. március 11.

Én is a Precious Rosy árnyalatot használom és nagyon szeretem. Van különbség a drágább és az olcsóbb pirosítók között, nekem ez ezt bizonyítja. Nagyon szép és halvány, de erős színt is tud adni az arcnak. A tartóssága kb 6 óra, ami szerintem egész jó. Az ecset ami benne van szintén nagyon jól használható. Én valószínű hogy újra fogom venni, a többi árnyalat is nagyon jól használhatónak tűnt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 11.

mosolypotty

2021. február 21.

Kedvenc!!! A precious posyt használom, aminek télen-nyáron gyönyörű természetes színe van. Ha a fixáló+alapozóra teszem, nekem egész nap tart, még maszk használat mellett is. Már ezer éve használom, nagyon tartós. És az ecsetét is imádom! Igaz,h pici, de eszméletlen puha szőre, ami egyáltalán nem potyog. Ha egyszer elfogy, biztos újraveszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

dundicat

2020. november 5.

Nekem kissé csalódást okozott ez a termék. Ez az első drágább pirosítóm és arra számítottam, hogy sokkal tartósabb lesz. A precious posy árnyalatot használom, viszonylag sokat felteszek belőle, de így is alig fogy, ez viszont egy nagy pozitívum (lenne, ha szeretném a terméket). A színe egyébként szép, természetes, hidegebb rózsaszín. Sajnos a gyors kopással engem elveszített, így bár ezt elhasználom, de egész biztosan nem veszem majd újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

reteszke

2020. június 29.

Több éve kaptam egy kis mintát Bashful Blush 120-as árnyalatban. Az utolsó porszemig elhasználtam, nagyon szerettem. Amikor rávettem magam, hogy megvegyem a Notinon ez az árnyalat nem volt meg így a Smouldering Plum árnyalatra esett a választásom. Ő viszont nem lett telitalálat. Így megvettem az én árnyalatomat! Nekem ez a pirosító. Tartós csodás színnel-ennél több nem kell!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

wxy520

2020. június 8.

Nekem nagyon tetszik. Több éve használom. Tartós a színe, viszont vigyázni kell vele, ha sokat használok belőle nagyon piros leszek 😂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

kristinafarkas93

2020. január 31.

A precious posy árnyalat tulaja vagyok, semmivel sem tartósabb mint a koràbbi alverde pirositom, kb 3 óra után nyoma sincs. Az árnyalat talàn szőkéken jobban mutathat, apró arany glitterek vannak benne. Ezért a 3 csillag mert az első high endes pirosítom, de nem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Egy kiárusításon vettem halvány rózsaszínes árnyalatban. Nagyon kellemes állagú, selymes fényű, tartós pirosító. Tetszett a csomagolása és a hozzácsomagolt ecset is jól használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Színezékek: Zinc Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Bismuth Oxychloride, Yellow 5 Lake / CI 19140, Carmine / CI 75470, CI 15850, Ferric Ferrocyanide, CI 42090, Red 22 Lake / CI 45380, CI 12085, Manganese Violet, Red 30 / CI 73360, Red 33 Lake / CI 17200, Red 28 Lake / CI 45410, Ci 15880, Ultramarines, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 15850
Tartósítószerek: Potassium Sorbate, Chlorphenesin

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.

Minerál makeupokban gyakran használt por állagú, szintetikus anyag. Bár gyakran mint a talcnál jobb, természetesebb összetevőt említik, Paula Begoun szerint ez nem egészen így van. A bizmut oxikloridot leginkább mesterségesen állítják elő bizmut, kloridionok és víz segítségével. A sminkekben az összetevőt leginkább azért használják, mert sajátos gyöngyházszerű csillogása van és finom porszerű az anyaga, mely jól tapad a bőrhöz. Az összetevő hivatalos funkció besorolása színezék.

Piros színű szintetikus színezék, amely az INCI listákon Red 6, Red 6 Lake, Red 7 és az amerikai piacról származó termékeken Red 7 Lake néven található meg.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.