Clinique

Ár:   10 100 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: VeraTala, az összetevőket feltöltötte: evilshedevil, Módosítva: 2017. december 22.

Ár:   10 100 Ft
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Krémes pirosító, mely azonnal egészséges ragyogást biztosít a bőrnek. Olajmentes.

Ár: 4000 Ft , Eladó: nine
Állapot: Egyszer sem próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy posta. Postázás esetén a vevőt terheli a szállítási költség, illetve a teljes összeg átutalását követően adom postára a terméket.
Ár: 5500 , Eladó: BaBia92
Állapot: Alig használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy postával küldöm

pont

2020. szeptember 9.

a 02-es robust rhubarb névű árnyalatot használom már egy ideje. meleg tónusú, narancsos-korallos árnyalat, amikor megláttam élőben, kicsit meg is ijedtem, hogy túl sok lesz, de mivel nagyon szépen el lehet oszlatni, teljesen beleolvad a bőrbe és abszolút természetes a hatása. én az ujjaimmal szoktam felvinni, ecsettel még nem próbáltam, de szerintem direkt jó neki, hogy a kéz melegétől kicsit meglágyul és ettől lesz természetes a hatása. kb lehetetlen elronatni, én kezdőknek is kifejezetten ajánlom. tartóssága lehetne jobb is, azért a nyári melegben nem bírja a nap végéig, de ha lefixálom egy ugyanilyen árnyalatú pirosítóval, akkor szuper.

kicsit túlárazottnak érzem, a csomagolásának is van egy enyhe gagyi hatása, ettől függetlenül nagyon szeretem használni, mert egyszerű, gyors és utazáskompatibilis, szóval lehet beszerzek még egy másik színt is, de nekem csak valamilyen akcióban éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

FruzsinaR

2017. augusztus 26.

A 01-es árnyalatot vettem meg. Alapból is elfogult vagyok a Clinique termékekkel kapcsolatban, de a drogériában is ezt ajánlották a bőrömre mivel a por állagú pirosítókkal ellentétben nem szárít. Szép, természetes színe van, tartós. Egy pár hete nem az ujjamal, hanem ecsettel dolgozom el így egyenletesebb, és kevesebb kell belőle. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Nena

2016. április 7.

Hosszú évek után hajlandó vagyok a bejáratott mac pirosítóm után mást is felkenni az arcomra. :D A többiek által favorizált 02 robust rhubarb az enyém is. Felkenve (én egy RT ecsettel ütögetem el a széleit) végtelenül természetes, tartós és igazán életteli szín. Nem állítom, hogy be fogom szerezni az összes árnyalatot, de ez a darab a pénzét maximálisan megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

bingus86

2016. március 19.

Tökéletes,imádom! Gyönyörű a színe,könnyű használni és nagyon tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

Tökéletes,imádom! Gyönyörű a színe,könnyű használni és nagyon tartós.

agnetalie92

2016. január 27.

Nagyon tetszik a színe, apple árnyalat, természetes hatás, ezt szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 27.

Nagyon tetszik a színe, apple árnyalat, természetes hatás, ezt szeretem.

evilshedevil

2015. szeptember 21.

Igazi bolondbiztos pirosító, nagyon könnyű a használata, még ecset sem kell hozzá. A kombinált bőrömön is tökéletesen működik, a kánikulában sem folyt le róla és nem ült bele a pórusokba. Érzékeny a bőröm de nem okozott semmi problémát. Szintén a 02 robust rhubarb árnyalat van meg, elképesztően szép, természetes hatást lehet vele elérni. Annyira megszerettem, hogy az Amp'd up apple árnyalatot és a contour sticket még tervezem beszerezni! :)
Előkapartam a dobozát és bepötyögtem az összetevőlistát :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

Előkapartam a dobozát és bepötyögtem az összetevőlistát :)

Essie

2015. augusztus 5.

Nagyon bevált az a pirosító, nagyon szeretem! Nem is gondoltam volna, hogy egy krémes pirosító ennyire jó lehet, de igen! Kevés kell belőle, és nagyon szép, tényleg természetes hatást lehet elérni vele (nekem is a 02 robust rhubarb árnyalat van meg). A bőr egyáltalán nem lesz tőle ragacsos, semmilyen irritációt nem okozott. Kíváncsi vagyok, milyen lehet a highlighter.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

GlamourAndStyle

2015. június 22.

A "hagyományt" megtörve nekem a 01-es Amp'd up apple árnyalat van meg. Nevével ellentétben egyáltalán nincs benne semmilyen pirosas alma-árnyalat, egy csodaszép barnás, rózsaszínes, enyhén korallos árnyalatról van szó, rúzsban is csodaszép lenne (esetleg egy szájravaló chubbyt ilyen színben nem akarnának kreálni Clinique-ék?...?) Bohócarcot maximum akkor tudunk vele csinálni ha kifejezetten ez a cél, egyébként lehetetlen, mert végtelenül természetes hatású. Ennek ellenére sokat nem kell belőle használni, nekem elég két kis húzás és elérem vele azt a hatást, aminél nem egyértelmű, hogy pirosító van rajtam és az emberek azt hiszik, hogy éppen futottam egyet a tengerparton és megkapta a nap az orcáimat. Na, ilyen eredményt produkál ez a kis chubby, nem mellesleg praktikus, táskába is lehet dobálni és a krémes formula miatt tartós is. A Nars pirosítómat ecsettel együtt nem akarom nap, mint nap magammal hordozni, ő viszont tipikusan az a darab, amit kutyafuttában is az arcunkra tudunk varázsolni anélkül, hogy utána közröhej tárgyává válnánk.
Eddig is imádtam a chubby stickeket, a pirosítóival pedig még jobban belopták magukat a szívembe. Türelmetlenül várom, hogy végre megkaparintsam a contour sticket, a higlightert már próbáltam...azóta azzal álmodok, olyan csodás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 22.

Mesi

2015. február 18.

Jaj, én ezt a terméket nagyon szeretem! A 02 robust rhubarb van meg, szép természetes az árnyalat. Jól eldolgozható, nem kell belőle sok - és ami a legjobb: fixálás nélkül sem moccan meg az arcomon. Van másik krémpirosítóm is, de ehhez nyúlok legszívesebben reggelente. Én ecsettel dolgozom el.
Lehetne több árnyalat is, de nagyon várom az új a sculpting vonalat, tuti onnan is választok majd, ha lehet már kapni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

Nur

2015. január 21.

Egyre jobban kezdem megkedvelni ezt a pirosítót. Nekem a 02 robust rhubarb árnyalat van meg, ez valahol a barack és talán a rózsaszín árnyalat között mozog, meglehetősen természetes szín. Kétségtelen, hogy a felvitel mennyiségét ki kell tapasztalni, de ha sikerül. egy szép, természetes arcpírt eredményez. A használata nagyon egyszerű, higiénikus, és praktikus, stift kiszerelésének köszönhetően, és ez egy fontos szempont. Talán a tartósságát illetően, kicsit lehetne jobb...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. január 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lauryl PCA, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Ceresin 0 0

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó segédanyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.