Clinique

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lokodilaura, az összetevőket feltöltötte: SmartMouse, Módosítva: 2019. július 15.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák
Kategória:   Sminkek szájra

A Chubby Stick intenzívebb színű, de ugyanúgy hidratáló változata.

8 árnyalatban kapható.

Teszt: Clinique Chubby Stick Intense

1.490.- Új! Clinique Chubby Stick Intense
Ár: 1.490.- , Eladó: Quebeck
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, posta/foxpost
1000/db Clinique Chubby Stick Intense
Ár: 1000 , Eladó: andrea91
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel megbeszélés szerint Astoria/Kálvin tér/Wesselényi utca vagy +posta; ajánlott postán maradó küldemény 685 Ft, foxpost 699 Ft.
darbarad

2019. április 8.

Ajándékba kaptam, vásárlás mellé, a 05 plushest punch árnyalatot. Sajnos az nem az én színem, pedig nagyon szimpatikus termék, jól hidratáló, kellemes viselet. Praktikus a kiszerelése, viszont az ára miatt nem biztos, hogy beszerzek egyet a hozzám illő színben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Lilium

2019. február 16.

A Curviest Caramel az én hétköznapi színem. Könnyű viselet, nem érződik az ajkakon és persze nem is szárít. Mivel nem föltűnő árnyalat, így nem kell nagyon igazgatnom, kettő húzás az egész. Majdnem olyan mint egy rúzs, de annyira azért nem intenzív és nincs is az a nehéz érzet. Tartósnak mondanám, de az evést természetesen nem bírja. Pontosan azt kaptam amit a termék ígért, nagyon meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 16.

Sziporka88

2018. december 29.

A 20-as fullest fuchsiat használom.
Igazi barbis, dögös rózsaszín.
Nagyon szépen fel lehet vinni és tartós. A csomagolása kifinomult. Nagyon szeretem. Mivel a szám könnyen szárad lényegében a világ összes rúzsától/szájfényétől kenek alá egy kis Carmexet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

A 20-as fullest fuchsiat használom.
Igazi barbis, dögös rózsaszín.

racheldawes

2018. november 30.

Két színben vásároltam meg eddig, a 'Roomiest Rose' és a 'Plushest Punch' árnyalatokban. Meg vagyok velük elégedve, mert mindkettő nagyon szép, enyhén csillogó, rózsaszínes színvilággal rendelkezik; emellett pedig tartósságuk is átlagon felüli. Nem szárítja az ajkakat, nem ül bele a ráncokba. Az áruk picit magas, de online vásárlás útján jóval kedvezőbb áron is hozzájuk lehet jutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Gergelybr

2018. augusztus 10.

Nekem bevált, hoz mindent amit elvárok. Nagyon praktikus kialakítása emiatt vettem meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

HViolet

2018. július 4.

Praktikus forma, viszonylag tartós szín. Nem szárít. 01-es árnyalatot vettem. Egy szépen színezett ajakápoló, nem feltűnő, kellemes színárnyalattal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. június 2.

06 roomiest rose árnyalatban van meg ez a stick. Erőteljesen pigmentált, enyhén fényes finishű, talán sötét pinknek mondanám a színét. Kicsit édeskés íze van, és felvitelt követően érzékelhető a hidratáló hatása, de az is, hogy van egy réteg az ajkunkon. Praktikus kis termék, de valamiért mégis ritkán használom. ... Be is teszem a neszeszerembe...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 2.

ritair

2018. május 8.

Imádom a Chubby Stickeket, több árnyalatot is beszereztem belőle. Nagyon intenzívek és tartósak az erősebb színek is, de közben egyáltalán nem szárítanak, sőt, kellemesen hidratálják az ajkakat. Stewardessként először matt folyékony rúzsokat használtam a tartósságuk miatt, de ezek cserébe nagyon kiszárították az ajkaimat. Igazi megváltás volt, amikor rátaláltam a vörös árnyalatú Chubbyra. (: Az egyetlen hátrányuk, hogy mikor már elhasználtál belőle annyit, hogy egyenessé válik a termék felülete, nehezebb őket pontosan felkenni. Ha viszont sikerül, simán a helyén marad evés után is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

momo

2018. január 15.

Vásárlás mellé kaptam egyet 03 mightiest maraschino árnyalatban. Tényleg intenzív a színe, viszont elmászkál és nem is igazán tartós. Szeretem a chubbykat és az astoros-lorealos koppintásokat is, de pont azért, mert könnyedebbek, mint a rúzsok. Ez nem könnyebb, ez egy rúzs chubby formában. Magamtól nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

florcsiii

2017. szeptember 18.

Kb. egy éve vettem meg a Mightiest Maraschino árnyalatot és nem használtam, múltkor el akartam adni, de előtte még kipróbáltam. Nem is értem magamat, hogy miért dobtam be a fiók aljába...Elég erőteljes színe van, jó az állaga, biztos hogy nem adom el :P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Antioxidánsok: Tocopherol

Színezék. Piros.