Clinique

Ár:   9700 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 21.

Lelőhely:   Clinique szaküzlet, parfümériák

pankalany

2020. március 3.

Szettben jutottam hozzá egy utazó méretű cuki kis darabhoz. Szerintem télre és nappali smink feldobásához - főként az én koromban - tökéletes. Finom kis fénye van, nem az az űrből is látszik a fejem típus, tényleg csak egy leheletnyi plusz amivel nyugodtan elmegy az ember pl egy szülői értekeletre anélkül hogy a többi anyuka furán nézne rá. Építhető amúgy, de én azt feleslegesnek tartom pont a fenti szempontok miatt. Tartósságát tekintve egy reggeltől estig tökéletes sminkre vágyónak semmiképpen sem ajánlanám de pár órát simán kibír, utána azért már nagyítóval kellene keresni a nyomait. Esti sminkhez alapként használom és még finoman ráküldök egy kis por állagú terméket is. Így hogy nem ő volt a céltermék és a szettben kvázi ajándékba kaptam nappali sminkhez szépen elhasználom de teljes kiszerelésben biztos nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

sebidori91

2019. augusztus 9.

Kellemesen csillog, nem tolakodó De! egyáltalán nem tartós, nekem túl világos a nyári bőrömhöz. Pici, utazó kiszerelés van, szerintem az is elég lesz sokáig, de a nagy kiszerelést ennyi pénzért nem fogom újravenni, nem éri meg az árát nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

marliz

2017. június 16.

Krémes,az ujjakkal is könnyen eldolgozható. Valóban szép hideg fénye van. Kicsit tartottam tőle, hogy napbarnítottabb bőrön túl világos lesz, de egy rétegben felkenve, kellően eldolgozva, így nyáron is szuper. Praktikus a kiszerelése, egytől egyig imádom a Clinique chubby termékeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 16.

autumn90

2016. december 5.

Teljesen egyetértek az előttem szólókkal. Gyönyörű hideg fénye van, szépen csillog, de csillámok nélkül. Nagyon egyszerű vele dolgozni, szinte minden nap használom. Hétköznapi és alkalmi sminkhez is ideális, attól függően, hogy egy vagy dupla réteget kenek fel. Tartós, egy egész napot kibír. A legjobb krémes highlighter amivel valaha találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Mesi

2016. március 28.

A másik 5 csillagos darab a clinique chubby kontúr és pirosítók mellett..
Én nagyon szeretem azt a gyöngyház fényt, amit ad, élmény használni. Nagyon szép és szolid a fénye, nem indulok el már melóba reggel enélkül, olyan könnyű hozzászokni. :)
A Body Shop Honey Bronz highlighter dome-ja nekem is megvan, az számomra sokkal inkább nyári darab, ez pedig inkább a téli-tavaszi jéghercegnős vonal.
Szemöldökcsonton, szemzugban is szép - számomra (és igazából minden hófehérke bőrűnek!) alapdarab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

A másik 5 csillagos darab a clinique chubby kontúr és pirosítók mellett..

GlamourAndStyle

2016. március 9.

Update:

Javítanám a hozzászólásomat, elég csak rétegezni, máris túlzásokba lehet esni vele, így értelemszerűen simán lehet vele drámaibban is highlighterezni, de ami miatt mégis 5 csillagot adok neki, hogy a hétköznapokban a legjobb barátom, másodpercek alatt fel tudok tenni egy szép és kellemes fényt, ami mégis ad egy kis pluszt a sminkemnek, így szinte minden nap előkerül. Arról már nem is beszélve, hogy állandóan megdícsérik, ha ez van rajtam.

2016. január 31.

Annak ellenére, hogy a kontúrozó párját sokkal többet használom, mégis ez a chubby a szívem csücske, mert elég csak ránézni, annyira csodaszép, öröm kézbe venni hát még használni, Szívem szerint azonban mégis csak 4 csillagot adnék rá, mert nem ez a highlighter az, amitől falnak megy a légy és glowy goddess-ek leszünk tőle. Leszögezem, nem is az a highlighter nálam az etalon, ami az űrből is látható fényt ad az arcomnak, de azért na, legyen látható. Ez inkább egy visszafogott, természetes bőrfényt ad, ami a hétköznapokra egyszerűen tökéletes, mert azért kiröhögtetni sem szeretném magamat, hogy egy laza csütörtök délután talpig kicicomázva megyek a kisboltba tejért. Szóval a hétköznapokra perfekt, szolid, de mégis ad egy kis extrát, amitől egyben lesz a megjelenés.Bulikra, alkalmakra, azért már nem ezután nyúlnék, ahhoz tényleg túlzottan visszafogott. Maga a szín, egyébként egy hidegebb tónusú, fehéres, gyöngyszín. Én személy szerint a meleg tónusú kontúr színhez, szintén meleg(ebb) árnyalatú highlightert készítettem volna, de ez már tényleg csak szőrszálhasogatás.
Az állaga krémes, szépen és könnyen el lehet oszlatni, akár az ujjainkkal is, így nagyon praktikus. Mérsékelten tartós, egész nap azért nem marad fent, de könnyen fel lehet frissíteni az említett praktikussága miatt. A krémes highlighterek terén nálam még mindig a Body Shop Honey Bronz highlighter dome-ja a top, de ez a szívembe lopta magát. Viszont azt el kell ismernem, hogy a teljesítménye alulmarad ahhoz képest, amennyire vágytam rá. Számomra így csak 4 csillag, de aki a természetes, visszafogott, enyhe highlightert keresi, ne keresse tovább, itt van a tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 9.

Update:

2016. január 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Lauryl PCA
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Squalane eo 1 0

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.